Sparitual Pioneer, jediný kvôli ktorému som ochotná trpieť


Trblietavé laky sa mi naozaj neskutočne páčia, ale čím som staršia, tým mám na nich menšiu trpezlivosť. Alobalová metóda je síce, fajn, ale skôr ako za  15 minút si ju aj tak neurobíte a to mi príde ako strašná kopa času strávená odlakovaním nechtov. Takže trblietavý lak si dám na nechty asi dvakrát do roka, kedy si ich síce obdivujem celý týždeň,ale od stredy sa psychicky pripravujem na nedeľu. Jedinou výnimkou je lak, ktorý sa niekomu páči a niekomu nie Sparitual Pioneer.


Aj keď teda nemám náklonnosť k trblietavým lakom, toto bola proste láska na prvý pohľad. Pioneer mi pripomína akoby pocukrovaný koláčik.Príde mi dievčenský, veselý, hravý a taký na dobrú náladu. A inak aj takú náladu pri ňom mám, vždy keď ho mám na rukách a pozriem sa na nich, nedá mi neusmiať sa. 


Tým, že je to celoflitrovaný lak môžete ho použiť buď ako topcoat na nejaký iný lak, alebo vo viacerých vrstvách aj na vaše nechty. Ja som ho použila samostatne v troch vrstvách a páčil sa mi tak. Bol to síce, trochu nezvyk, ale rýchlo som si zvykla. 


Ak sa zapáčil aj vám, zoženiete ho v akcii za 6€ na http://eshop.zahir.sk/. Inak, nakoľko som nemala doma alobal, odľakovala som ho normálne len vatou a aj keď to bolo utrpenie, išiel ľahšie ako Essence trbliče. Takže, pri ňom mám nervy z odlakovania až od piatku :)))

A čo vy a trblietavé laky? Odrádza vás náročné odlakovanie?
Previous
Next Post »

15 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
13. apríla 2015, 10:01 delete

Ahoj, môžem sa opýtať, čo je alobalová metóda? :D Ja som trblietavé laky vždy odlakovávala s vatovými tampónikmi a trvalo to čosi dlhšie, než obyčajný lak, ale zase 10 ani 15 min určite nie...

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
13. apríla 2015, 11:00 delete

Sice se mi některé líbí, ale tenhle zrovna vůbec. Nelíbí se mi ta základová barva, evokuje mi to špinavý kus betonu (omlouvám se, nechci nikomu hanět jeho vkus). :-)

Reply
avatar
13. apríla 2015, 11:10 delete

jeeejda nie v pohode :)) ale aké prirovnanie si našla:))

Reply
avatar
13. apríla 2015, 11:13 delete

Ahoj, jasne :) alobalová metóda ti ľahko odlakuje hocijaký lak na nechty - rozstriháš si vatový tampónik, tak aby si ním vedela zakryť plochu nechtu . Potom jednotlivé kúsky vatového tampónika namočíš do odlakovača a položíš na nechty. Následne celý necht zamotáš do alobalu. Počkáš asi 5 minút a len dáš dole a necht je odlakovaný :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
13. apríla 2015, 14:18 delete

Mne sa veľmi páči! Mám podobný od Golden Rose z kolekcie Jolly Jewels :)
Alobalovú metódu nepoužívam, stačí keď tampónik priložím na chvíľu dlhšie :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
13. apríla 2015, 17:29 delete

Šedou barvu mám jinak moc ráda. Šedá v matu mi na nehtech připadá dokonalá. Ale mnohabarevně třpytky jsou na mě moc (když už, tak jen s lehkým shimmerem, jinak dávám přednost spíš čistě krémovým lakům) a ta základová barva je taková zvláštně neurčitě šedo-tělovo ušpiněná. :-) (Nicméně věřím, že někomu jistě může slušet a své fanoušky si najde, já preferuju zářivé primární barvy, které se ke mně hodí víc. Dokonce i ideální tělovka je pro mě někde v odstínech prasátkovobarbínkovské růžové, tlumené barvy nejsou můj šálek. :-)

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
13. apríla 2015, 18:38 delete

Pro krásu se musí trpět. :-D Lak se mi moc líbí.
welcometomyworld

Reply
avatar
Nelly
AUTHOR
13. apríla 2015, 19:29 delete

Pro ten třpyt a lesk, které třpytkaté laky dělají, jsem schopna vydržet zdlouhavé odlakovávání :D alobalová metoda je nejlepší způsob, nic lepšího asi není :D

Reply
avatar
14. apríla 2015, 11:20 delete

jj chápem :) napr.môj ocino neznáša všetky krikľavé farby a vždy keď mám nejaký na nechtoch je to podľa neho hrôza. Nech by bol podľa mňa akokoľvek pekný pre neho je to proste príšernosť :))

Reply
avatar
14. apríla 2015, 11:21 delete

Pri tomto to stačilo tiež tak,ale niektoré Essence bez alobalovej podľa mňa fakt nejdú:/

Reply
avatar
14. apríla 2015, 11:22 delete

jj otravný, ale najlepší :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
14. apríla 2015, 17:05 delete

Mno, mám dojem, že jakkoli my si myslíme, jak nejsme ozdobené, tak muži obecně si na křiklavé barvy na ženách nepotrpí. Myslím si, že ještě tak zvládají klasiku, červené nehty atd., ale neznám moc chlapů, kteří by uznávali na nehtech třeba modrý lak (a nemyslím si, že to bude jen do jisté míry majetnickým vztahem k vlastní ženě, ať je to dcera nebo partnerka, o které nechtějí, aby byla příliš vyzývavá). :-)

Reply
avatar
14. apríla 2015, 18:53 delete

Miluji třpytivé laky a tenhle je nádherný! :)

Reply
avatar