Týždeň v obrázkoch


Posledné týždne stáli za nič. Ležala som doma s angínou, zápalom priedušiek a zápalom dutín. Poviem vám, magické kombo. Keď som išla k lekárke povedala som si, že je to vlastne OK, je to moja prvá choroba, pri ktorej môžem len ležať a pozerať telku (dovtedy, keď som bola chorá som sa vždy učila do školy). A viete čo? Nevidela som ani jeden film, pretože som bola v podstate celý týždeň v horúčkach, takže som ho skoro celý prespala či prebdela. Ale, našla som aspoň nový seriál o ktorom vám napíšem nižšie.  Snúbenec bol skoro celý čas na služobke, takže som si z jeho časti postele urobila zväčšený nočný stolík, hovorím si, ešte, že to nevidel :)))


Musím si budovať imunitu! A ako lepšie ako ovocím? Tak teraz každý večer vymýšľame všakovaké chutné smoothies - momentálne vedie jahoda, pomarančový džús, banán a jablko. Mňam! Poraďte nejaké dobré kombinácie rada sa nechám inšpirovať :))


Choroba je našťastie preč, takže konečne som začala chodiť do roboty a načerpávať novú energiu na slniečku. Človeku je hneď lepšie, keď chodí domov za svetla  a stíha ešte prechádzku v príjemnom počasí. Hneď som sa vám musela odfotiť aj v nových okuliaroch, ktoré som dostala na zrecenzovanie od stránky http://okuliarewayfarer.sk/. Páčil sa mi na nich hlavne zlatý detail v strede a na bokoch a ak sa potrebujete predzásobiť pred letom nejakými peknými okuliarmi určite vyskúšajte tu: klik. Stránka ponúka naozaj široký výber, za smiešne ceny - priemerne stoja okolo 5€ a najdrahšie hádam 10€. Ja som si vybrala trojo, všetky postupne uvidíte a obzvlášť sa teším, keď vám ukážem jedny netradičné, na ktoré ešte trochu zbieram odvahu.
Tieto sú podľa mňa ideálne na denné nosenie, zlato-hnedá kombinácia je in každý rok, takže už teraz viem, že ich budem nosiť strašne často. Sedia mi veľmi dobre a sú pevné, určite sa len tak nevyhegajú. Ten seriál, čo som spomínala? V prvom rade, musíte sa pripraviť, že je to seriál, ktorý je akoby mix mexickej telenovely na americký spôsob, pričom dejová línia je aj o tom, ako ironizujú telenovely. Viete čo, pridám vám rovno trailer :


Ale je to super! Ak sa vám nechce pozerať video, tak je to o tom, že Jane je 24 ročná panna, ktorú lekárka omylom oplodní a je tehotná. Toľko k tomu stačí, je to smiešne, pekné, trochu romantické a hlavne si pri tom fakt oddýchnete, pretože je to tak absurdné, až to bolí.


To len úplne mimo, ale aha čo som našla v potravinách :)) Kto by nechcel aby sa jeho blog volal ako paradajkový pretlak?


A keď sa bavíme o tomto týždni, aby ste ešte vedeli, čo ma momentálne ,,zabáva" asi najviac. Uvedomila som si, že august je tu ani sa nenazdám a ja vlastne nemám zarezervovanú a ani vybratú reštauráciu na svadbu. Chcela som sem napísať ha ha ha, ale úprimne smiech ma prešiel. Tento týždeň sme boli v troch a jedna horšia jak druhá. Snáď neskončíme v McDonalde (vtip).. O, a aby som nezabudla - pamätáte, ako som písala, že chceme mikro svadbu? Po spísaní nevyhnutnej rodiny máme skoro 50 hostí..A ja som bola v tom, že ich bude 10..


Reštauráciu síce nemám, ale mám vybranú kyticu. Jednoduchá kytica z pivoniek - pivonky sú podľa mňa jedny z najkrajších kvetín aké sú, a ak som niečo vedela od začiatku (okrem toho, že si za muža vezmem môjho snúbenca) tak to, že raz budem mať pivonky. Čo poviete?

A čo vy? Aký bol váš týždeň? Ste zdravé/ý? Bavia vás tieto svadobné okienka? Ak máte nejaký nový seriál šup sem s ním, potešíte ma :))
Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
24. apríla 2015, 7:54 delete

tak aspoň, že už ti je lépe. jinak pivoňky jsou krásné, já bych jednou chtěla kytici alá luční kvítí :D.
Once Upon a Time

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
24. apríla 2015, 8:45 delete

Ja som mala dlhý týždeň, veľa práce, prerábame kuchyňu a začína mi už alergická nádcha, takže sa teším na víkend, že si kus oddýchnem... (dúfam)
Pivonky sú perfektný výber :)
a áno, svadobné okienka bavia :)

Reply
avatar
Christy
AUTHOR
24. apríla 2015, 10:23 delete

Svadobné okienka sú super! :) Môj týždeň bol náročný, samá škola a nemala som takmer na nič iné čas.
ChristyShades

Reply
avatar
24. apríla 2015, 11:58 delete

krásné barvy outfitu =)

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
24. apríla 2015, 17:01 delete

Takové články mám ráda. :-) Věřím, že rajčatový protlak ti udělal radost. :-D
giveaway

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. apríla 2015, 19:06 delete

hiiii, prečo malá svadba? ja by som si napríklad nevedela predstaviť svadbu bez kamarátov :)

Reply
avatar
Anett
AUTHOR
24. apríla 2015, 20:49 delete

Okuliare sú krásne a so smoothie si mi narobila chuťky, pretože ja milujem všetky kombinácie. :-)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
25. apríla 2015, 9:14 delete

ja mám rada smoothie banán-jahody-mlieko, ale zbožňujem aj jablko-cvikla, lesné ovocie (všetko, čo ťa napadne - čučoriedky, jahody, maliny, brusnice...) alebo citrón-pomaranč-grep (to je vitamínová bomba a navyše mám rada kyslé) :)

Reply
avatar
26. apríla 2015, 19:30 delete

Citrón, pomaranč grep je aj moja NAJ kombinácia :) vždy mám potom pocit, ako keby som do seba dala stovku vitamínov :)

Reply
avatar
26. apríla 2015, 19:31 delete

No my nie sme na všetky tie ceremónie, ktoré sa s veľkou svadbou spájajú, čiže takto v ,,úzkom" kruhu je nám to príjemnejšie :)

Reply
avatar
26. apríla 2015, 19:31 delete

No najväčšiu, cítim sa poctene :)))

Reply
avatar
26. apríla 2015, 19:40 delete

To je najhoršie :/ tak snáď tento bude lepší !

Reply
avatar
26. apríla 2015, 19:41 delete

Juj tak držím palce, nech ťa nádcha moc nevyčerpá a nech kuchyňa vyjde tak ako si predstavuješ :)

Reply
avatar
26. apríla 2015, 19:41 delete

Ja som inak rozmýšľala aj nad takou alternatívou, ale k šatám sa viac hodia pivonky :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
28. apríla 2015, 20:43 delete

A saty ake? :)))

Reply
avatar