Ziaja víkend očami Bianci


Dnes vám prinášam taký malý foto report o mojom minulom víkende, ktorý som mala možnosť stráviť v Košiciach v super spoločnosti krásnych báb a skvelej kozmetiky!

Nakoľko som z BA môj víkend začal už v piatok podvečer, kedy som sa s Peťkou (zastupujúcou Ziaju) a Jankou stretli vo vlaku a spolu trielili do Košíc. Cesta ubehla neuveriteľne rýchlo -3 baby, to si viete predstaviť, prebrali sme všetko od frajerov po nechuť k veľkým svadbám a ani sme sa nenazdali boli sme v Košiciach. Celkom unavené z dlhého dňa sme všetky zaľahli a snažili sa načerpať sily na druhý deň.


A ten veru stál za to! Pred obedom sme sa všetky stretli na Ziaja stánku v Košickej Optime, ktorý musíte navštíviť ak ste z Košíc alebo okolia. Prečo?
  • Milšiu (a krajšiu) pani predavačku inde nenájdete (pozdravujem Natálku:)
  • Stánok je neskutočne čistý, prehľadný
  • Úžasný sortiment lacných a kvalitných produktov

Peťka nám vo vlaku povedala, že si budeme môcť vybrať sedem produktov a ak vám mám pravdu povedať, v duchu som rozmýšľala, čo také si asi vezmem, nakoľko viete, ako mám Ziaju rada, takže z nej mám doma fakt veľa vecí. Nečakala som, že ma niečo ešte môže prekvapiť a to som nevidela ten stánok! WOW!!!


Stánok má síce len 12m2 ale aj tak obsahuje cez 400 výrobkov. Každý si tam nájde svoje - deti, mamičky, mládež, muži, mladé baby, staršie ženy a aj dôchodcovia. Ziaja myslí naozaj na každého, čo hovorí aj jej motto - Ziaja pre teba!


Tie detské obaly sú proste mega rozkošné!


Baby by vám vedeli povedať, že moja najväčšia dilema bola, ktorý detský sprchový gél si zobrať. Cola? Žuvačka? Vanilka a cookies? Čo myslíte, ktorému som neodolala?


Nasledoval obed v krásnej reštaurácii Pizza Olive, na ktorom sme sa mohli my baby medzi sebou lepšie spoznať a pokecať pri dobrom jedle. Ja som neodolala paradajkovej polievke a prosciutovým papardellám. Vidíte ten pohľad na tú polievku? To hovorí samo o sebe aká bola dobrá!
Po chutnom obede sme mohli vyskúšať SPA manikúru tiež v salóne v Optime. Ja som na ňu išla vo dvojici s mojou východňárskou sestrou Zuzkou, ktorú dúfam, že čoskoro uvidím na nejakej ďalšej akcii :)) Spa manikúra inak bola veľmi príjemná, a dokonca ma pani manikérka pochválila, že mám také kvalitné nechty, že na manikúru nepotrebujem chodiť. Kiež by mi toto niekedy povedala kaderníčka :D

A po manikúre to najlepšie!!! Výber siedmich produktov! Čo som si vybrala uvidíte postupne v recenziách, ale snažila som sa doslova z každého rožka troška :))


Poobede sme sa my nekošičanky rozhodli spoznať krásy tohoto mesta a uznávam, Košice sú naozaj nádherné. Vyšlo nám aj krásne počasie, takže nič lepšie ako príjemná prechádzka centrom nepripadalo do úvahy!A viete, kde sme zakotvili? V reštike, ktorá sa volá Republika Východu! Mne to celkom pripomínalo Shtoora na východňársky štýl ale bolo to super. Lístok bol písaný v šarištine, takže turisti môžu lúštiť čo si dajú. Najedli sme sa naozaj výborne a treba ešte opakovať, že sme s babami zase porozoberali naozaj všetko?Jedno veľké vďaka patrí Peťke za zorganizovanie tak skvelej akcie, mala som fakt úžasný víkend a dlho na neho budem spomínať! Ďakujem pani Ondrejkovičovej, ktorá sa snaží o presadzovanie Ziaje už niekoľko rokov a myslím, si, že odvádza neskutočne dobrú robotu a samozrejme babám, ktoré boli mega spoločnosť a dúfam, že sa čoskoro uvidíme! Ako som hovorila, ak tu nejaká budete musíte sa mi ozvať a pôjdeme na kávu! Ak by vás zaujímalo, ako sa na Ziaja evente páčilo babám, nájdete ich tu: Nika na Bynicka, Janka zo Save On Beauty, Zuzka ako Purpurová lastovička, Miriamka z Beauty Diaries a  ukecaná Zuzka zo Sue and Colours.

A čo vy a Ziaja? Stále odolávate či už používate? 
Previous
Next Post »

23 komentárov

Pre písanie komentárov
16. apríla 2015, 9:42 delete

Krásne si to napísala. Bol to fantastický deň a určite by som si ho zopakovala. A s tým ozvaním sa na napodobne. Ak budeš mať niekedy cestu do KE, určite daj vedieť a niečo podnikneme, napríklad aj nákup v Ziaji :D
NickaBeautyHunter

Reply
avatar
16. apríla 2015, 12:06 delete

Republika rulezzz! :D
Vidím to na identické fotky vo všetkých 6 článkoch! :D
A inak samozrejme so všetkým súhlasím :), super článok.
saveonbeauty

Reply
avatar
16. apríla 2015, 13:05 delete

Ziaju mám moc ráda. Ten víkend musel být opravdu super. BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
16. apríla 2015, 14:50 delete

Muselo Vám byť perfektne! Republika je jeden z mojich obľúbených podnikov v KE, východniarka sa vo mne nezaprie :-)

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
16. apríla 2015, 16:58 delete

Nádherně strávený víkend. :-)
welcometomyworld

Reply
avatar
LifeAsIva
AUTHOR
16. apríla 2015, 18:19 delete

Značku Ziaja milujem :) Vyzerá to že ste mali pekný víkend :)
LifeAsIva

Reply
avatar
16. apríla 2015, 18:57 delete

Strašně bych od nich něco chtěla zkusit :)

Reply
avatar
17. apríla 2015, 15:28 delete

no tak neváhaj a vyskúšaj:)

Reply
avatar
17. apríla 2015, 15:30 delete

Pre mňa to bol jednoznačne obrovský zážitok :)

Reply
avatar
17. apríla 2015, 15:31 delete

Inak ty si si odfotila tú ústavu nakoniec?:))

Reply
avatar
17. apríla 2015, 15:31 delete

No ak by som bola v Košiciach Ziaju by som nemohla vynechať :)

Reply
avatar
17. apríla 2015, 15:36 delete

Né! Ja som si ju len čítala na wecku, zatiaľ čo Mimslady nervózne prešľapovala pred dverami! :D

Reply
avatar
17. apríla 2015, 19:52 delete

Ešte som ju nevyskúšala, ale už som o nej veľa počula :) pekné fotky, musela si si to veľmi užiť
janesworldblog

Reply
avatar
17. apríla 2015, 22:09 delete

Veľmi pekne ďakujem :) určite vyskúšaj Ziaja naozaj stojí za to!

Reply
avatar
Made by Boy
AUTHOR
20. apríla 2015, 1:13 delete

Košice sú krásne mesto a vždy mám radosť, keď idem domov a zavítam do nich :) Ziaja stánok som videl práve pri mojej poslednej návšteve, no mal som naponáhlo a nestihol som ho navštíviť, čo teraz ľutujem... Ale pri najbližšej návšteve doňho určite zavítam a vykúpim to tam (keďže v Prahe mám problém nájsť čokoľvek z tejto značky :-/).

Patrik
http://www.madebyboy.com

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
20. apríla 2015, 19:53 delete

mna by zaujimalo v ktorych obchodoch sa predava ziaja a cez ktorych dodavatelov... nemozem sa k nej dostat :( a robim v obchode velela by som ju dostat do predaja tam :) tak nech poradí mi pani Ondrejkovičová :)

Reply
avatar
22. apríla 2015, 9:35 delete

zdravím ťa sestra zo západu :) tak to bol veľmi pekný príspevok, tak isto ako aj sobota strávená so Ziajou :)

Reply
avatar
20. júna 2015, 11:16 delete

Tak sa tam určite zastav, verím, že neodídeš na prázdno :)

Reply
avatar
20. júna 2015, 11:16 delete

Ak by si mi napísala e-mail (na biancaprincipesssa@gmail.com) posunula by som ho p. Onrejkovičovej a možno by ste sa dohodli :)

Reply
avatar