Real Techniques po druhé


A je tu moja druhá Real Techniques láska v podaní Expert Face Brush. Ako som vám písala ešte veľmi dávno od snúbenca som dostala celkom peknú výbavu Real Techniques štetcov. Naposledy som recenzovala Stippling Brush klik:tu, ktorý úplne zbožňujem, ale asi ho trochu vytlačil tento Expert Face Brush. Aj dnes napíšem to, čo som napísala naposledy – do štetcov na make-up sa podľa mňa oplatí investovať trochu viac peňazí, pretože dokážu urobiť strašnú robotu. Napríklad tento Stippling Brush dokáže urobiť aj s fakt hrozným make-upom na pleti neskutočné zázraky. Stal sa teda pre mňa akoby žrútom zlého make-upu, pretože aj s Essence Make-upom mám pri ňom pocit, že si dávam Loreal. 


Ono to nie je žiadna novinka, baby na youtube to spomínajú dosť často- že pekné a kvalitné líčenie nie je len o samotných produktoch ale aj o ,,náčiní“ ktoré pri samotnom maľovaní používate. Kvalitný štetec vám make-up krásne rozvrství, pekne nanesie a vyhladí pokožku. Samozrejmosťou je, že nerobí ryhy ani make-up nijako nezgrčkáva.


Tento štetec je neskutočne jemnučký, je to, ako keby ste si hladkali pokožku. Radosť maľovať sa! Prala som ho už asi 6x, nepúšťa chlpy, rýchlo schne a po zaschnutí je rovnako krásny ako predtým. Neľutujem ani jedného eura, ktoré za neho snúbenec dal, je to fakt štetec snov.


Ale! Štetec má jednu (a za to asi celkom veľkú) nevýhodu. Je strašný papkáčik make-upu. Mám pocit, že make-up sa s ním míňa 3x tak rýchlo a ak ho proste použijem menej nestačí. Ak si nanesiem make-up, ktorý teraz najčastejšie používam prstami stačí mi jeden a pol pumpičky. Ak si ho nanesiem týmto štetcom potrebujem dve ak nie dve a pol pumpičky. Na jednu stranu ním fakt teraz míňam zlé make-upy, takže je mi to teoreticky jedno, ale neviem si asi predstaviť, že by som ho používala na nejaký drahší a lepší make-up.


V závere je to teda mega kvalitný štetec, z ktorého odpadávam každý deň, keď sa vidím v zrkadle. Škoda len tej spotreby make-upu.

A čo vy? Máte tiež pocit, že štetce vám míňajú viac produktu? Ako to riešite?
Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
26. mája 2015, 8:02 delete

nemám pocit, že by naberal viac make-upu, osobne to riešim tak, že si na štetec vždy streknem trochu minerálnej vody v spreji, používam ho veľmi rada, ale mojím miláčikom je Hakuro H51

Reply
avatar
26. mája 2015, 9:54 delete

Pořád přemýšlím o koupi nějakého štětce od Real Techniques, hrozně bych ho chtěla vyzkoušet, tak asi neodolám :-D Jinak u svých štetcích ani nemám pocit, že by nabíraly zásadně více produktu :)

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
26. mája 2015, 11:52 delete

Také nemám pocit, že by mi štětce nabíraly více makeupu. Štětec vypadá velmi hezky, od Real techniques ještě žádný nemám.
welcometomyworld

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
26. mája 2015, 12:09 delete

To nabírání velkého množství makeupu je šílené, rozhlížím se po štětci na makeup, ale po tomto asi nešáhnu. Při představě, že truffle od dermacolu spotřebuji 2x rychleji se mi obrací peněženka :D :D

http://sweetelis.blogspot.cz/

Reply
avatar
26. mája 2015, 13:54 delete

Tenhle mám taky, a je skvělý :-)

http://wormake.blogspot.cz/2015/05/tag-sedm-smrtelnych-hrichu-krasy.html#more

Reply
avatar
26. mája 2015, 15:38 delete

ségra má tady tento a moc se jí nezamlouvá :/

Blond LADY

Reply
avatar
Jity
AUTHOR
26. mája 2015, 17:53 delete

vypadá zajímavě :)

PS: Právě u mě probíhá GIVEAWAY, budu moc ráda, když se zapojíš!:)
http://www.lovies47.cz/2015/04/giveaway-03.html

Reply
avatar
26. mája 2015, 18:12 delete

Kamarátka má taký istý a nedávno mi ho požičala, lebo sa neviem rozhodnúť, aký nový štetec si kúpiť a tento bol super :)
GlitterCircus

Reply
avatar
27. mája 2015, 19:10 delete

No inak zrovna ten truffle keď som mala vždy som ho používala bez štetca, lebo ako píšeš, bola by ho strašná škoda :(

Reply
avatar
27. mája 2015, 19:11 delete

Ja som doteraz tiež nemala pocit, až teraz :)

Reply
avatar
27. mája 2015, 19:11 delete

Ja ho vrelo odporúčam, jednoznačne je to jeden z naj štetcov aké doma mám!

Reply
avatar
27. mája 2015, 19:12 delete

Ďakujem za tip, snáď pomôže :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
27. mája 2015, 23:20 delete

Ja som si tiež všimla, že odkedy nanášam makeup štetcom, tak rýchlo ubúda. No na druhú stranu som s líčením hotová za 1/2 času, ktorý mi to trvalo predtým. Ale ten trik s vlhkým štetcom fakt funguje :)
Na tento RT si tiež brúsim zuby :)

Reply
avatar