Z profesionálneho súdka - Yellow Rose maska


Až sa sama divím, ako dlho som tu nemala žiadnu masku. Asi to bude tým, že som si vstúpila do svedomia a snažím sa míňať, čo mám doma. Teraz inak ide fáza mojich recenzií, že ,,znovuobjavené“ produkty, kde určite patrí táto pleťová maska značky Yellow Rose so zeleným ílom. Raz som na blogu už Yellow Rose spomínala s tým, že sú to profesionálne kozmetické výrobky, ktoré sa bežne predávajú a používajú aj v salónoch. Tak som sa vlastne k Yellow Rose dostala aj ja, a neviem si ich výrobky vynachváliť. Sú veľmi príjemné, jemné, stačí ich naozaj málo a odvedú si svoju robotu. Túto masku používam v podstate odkedy som došla z Mexika, pretože som potrebovala svoju pleť prečistiť a hydratovať.
Maska obsahuje zelený íl a tým pádom je ideálna pre zmiešanú a mastnú pleť. Zložky (kaolín, bentonit, hamamel virgínsky, propolis, sladkovodná riasa...) ktoré maska obsahuje pleť prečisťujú, uvoľňujú póry a regulujú vylučovanie kožného mazu. Zaujímavé je, že ílové masky ma skoro vždy vysušujú, čo je normálne, keďže sú primárne pre mastnú pleť, ale táto nie. Nie, že by som sa po nej nepotrebovala nakrémovať, ale pleť ma nepne, čo je príjemné. Maska má príjemnú, čistú vôňu, povedala by som, že o dosť jemnejšiu ako zvyknú mať ílové masky. Je to trochu bylinková ale hlavne čistá vôňa. 

Konzistenciou mi pripomína skôr krém ako masku. Veľmi dobre sa používa – ľahko ju rozotriete po celej tvári a krku (aj prstom) a necháte pôsobiť. Ja si ju nechávam na pokožke asi 20 minúť a potom zmyjem vlažnou vodou. Ako ľahko sa nanáša tak ľahko sa aj umýva. Nemusíte ju drhnúť ako iné masky ide dole fakt ľahučko. Ak máte akné alebo problematickú pokožku odporúča sa používať aj viackrát týždenne. 

Masku zoženiete na http://www.eshop.zahir.sk/ za 13€ alebo sa na ňu opýtajte svojej kozmetičky, možno budete prekvapené a aj ona používa Yellow Rose.


A čo vy? Maskujete? Akú masku máte teraz doma?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
19. mája 2015, 9:50 delete

už delší dobu uvažuju že bych si ji koupila :))

ještě bych chtěla tebe a tvé čtenářky pozvat ke mě na blog :) http://blogblondateholky.blogspot.cz/

Reply
avatar
19. mája 2015, 11:51 delete

Po ní se ráda podívám, masky používám minimálně 3 do týdne :-)

Reply
avatar
LifeAsIva
AUTHOR
19. mája 2015, 15:40 delete

O tomto som ešte nepočula :) Ja momentálne používam Nivea masky :)

Reply
avatar
Nikola Mills
AUTHOR
19. mája 2015, 20:02 delete

Je těžké najít masku, která odvede svou práci dobře :) Tahle vypadá fakt super, určitě jí omrknu :) Já momentálně používám každou neděli masku od Freemana, a jsem velmi spokojená :)

>>> Nikola Mills

Reply
avatar
19. mája 2015, 22:22 delete

ďakujem za pozvanie :)

Reply
avatar
19. mája 2015, 22:22 delete

wow tak to sa poriadne staráš!

Reply
avatar
19. mája 2015, 22:23 delete

Freeman masky sú super!

Reply
avatar
20. mája 2015, 23:24 delete

Tu masku musím mít. :-))
Krásný článek.
http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

Reply
avatar