Zmatňujúca malinaEšte dávnejšie mi z DM došla pleťová voda s extraktom s malín, ktorú som si odkladala na teplejšie počasie aby som ju mohla vyskúšať. Táto pleťová voda je totiž trochu iná od klasických pleťových vôd, pretože okrem toho, že pokožku čistí, ešte ju aj zmatňuje. Ja osobne mám problém s tým, že moja pleť je skôr suchá ako mastná a preto som vodu dala mamine, a ja som ju vyskúšala len na pobyte v Prahe.


Vždy keď niekam idem a cestujem sa z mojej suchej pleti stane mastná. Neviem, či znáša zle zmeny vody, teploty, klímu, kde zvyčajne som, ale zo sušienky sa stane langoš. Pochopiteľne, že kvôli trom dňom nemením kozmetiku, používam vtedy len bázu a častejšie sa prepudrujem, ale je to divné. A vtedy som hlavne vždy vďačná za mojú suchú pleť, baby máte to s tou mastnou naozaj ťažké. 

Aj mi bolo ľúto, že malinová voda zmatňuje, pretože tá vôňa je naozaj krásna. Je to taká tá kozmetická vôňa maliny, na ktorú sme zvyknuté. Oproti klasickej maline je sladšia a akoby cukrovejšia. Mne to nevadí, takúto malinu poznám od detstva a zbožňujem ju. S maminou sme sa obe zhodli, že pleťová voda pokožku nedráždi a krásne ju očistí. Ak nemáte problém s pokožkou a máte radi sladké vône naozaj nevidím rozdiel medzi touto vôňou a inými drahšími. Proste nanesiete na vatový tampónik, očistíte pokožku od make-upu a máte pokoj. Po očistení je pokožka zamatovo hladká a krásne vôňavá. Ja som ju používala len ráno a cítila som sa naozaj príjemne. Vzhľadom na to, že ráno zvyčajne nepoužívam žiadne čistiace výrobky len pleťový krém, bola to príjemná zmena. 

Mamina by vám o jej výhodách vedela rozprávať viac, ona ju používa aj ráno aj večer. Pokožku krásne pripraví na krém a veľmi pekne očistí. Tá vôňa je fakt príjemný bonus a aj jej sa veľmi páči.

Ak je váš rozpočet skresaný a máte normálnu a mastnú pokožku ani nerozmýšľajte. Veď budete voňať ako maliny!

A čo vy a maliny? Mali ste ich už tento rok? Chutili? Máte radi ,,chemickú vôňu" malín?
Previous
Next Post »

15 komentárov

Pre písanie komentárov
12. mája 2015, 8:56 delete

Tiež mám skôr suchú pleť, takže by ma táto voda určite vysušovala. Inak maliny milujem :)
MORE than FASHION

Reply
avatar
Christy
AUTHOR
12. mája 2015, 10:35 delete

Bola som s ňou spokojná, až kým som neprišla na to, že táto pleťová voda je príčinou, prečo mi dobre nedrží makeup :) Používam ju teda len vtedy, keď viem, že nikam nejdem. :D
ChristyShades

Reply
avatar
12. mája 2015, 17:42 delete

ehm, ehm, ehm... :) Tá vôňa bola asi to jediné, čo sa mi na tejto pleťovej vode páčilo. Pleť mi dosť brutálne ťahala a čo je najsamhoršie, rušila mi moje mejkapovacie snahy :) Recenzia tu .
Takže za mňa teda určite né, po cca 3 pokusoch putovala kolegyninej dcére...
Ale teda ZMATŇOVALA, to jej nemožno uprieť :).

Reply
avatar
Niki
AUTHOR
12. mája 2015, 20:32 delete

Stejně nechápu jak tam funguje ten pudr :D neškrábe to? a pak se to tamponkem stejně setře tak proč tam je? :D Je to zvláštní produkt, asi ho budu muset zkusit.

Reply
avatar
Sue Diamond
AUTHOR
12. mája 2015, 21:06 delete

Ja musím rovnako ako Claire povedať, že za mňa teda tento produkt určite nie. Strašne sa mi po ňom zhoršila pleť a štvali ma biele fľaky, ktoré mi po tom púdri ostávali na tvári... Myšlienka produktu sama o sebe dobrá, takže ma mrzí, že mi produkt nevyhovoval. Inak s tou vodou pri cestovaní to mám rovnako, ale viac sa mi to prejavuje na vlasoch.. Celých 5 rokov som na internáte trpela, lebo sa mi vkuse mastili a musela som ich šampónovať každý deň (doma mi stačí šampón každý druhý-tretí deň) :-D

Moja recenzia na pleťovú vodu: http://sueandcolours.blogspot.sk/2015/04/pletova-voda-puder-v-jednom-stoji-za.html

Reply
avatar
12. mája 2015, 22:03 delete

já miluju maliny :)

jinak tě chci ještě pozvat na můj blog :) http://blogblondateholky.blogspot.cz/

Reply
avatar
12. mája 2015, 22:07 delete

Súhlas, škoda, že tak nevonia aj pre suchú a citlivú!

Reply
avatar
12. mája 2015, 22:07 delete

Wow to by som nepovedala, že toto môže voda robiť- aj keď si dáš potom krémik?

Reply
avatar
12. mája 2015, 22:08 delete

Fíha prečítala som si recenziu, to si ma prekvapila. U mňa bola testovačom najmä mamina a tá nič také nespomínala a to ona a make-up to je jedna kapitola sama o sebe :)

Reply
avatar
12. mája 2015, 22:08 delete

Nie nie, ono to skôr zmatní pokožku a dá jej to taký hebký finish :)

Reply
avatar
12. mája 2015, 22:09 delete

wow teraz som asi až rada, že som ju posunula ďalej! A ďakujem za tieto komentáre, mamina je síce spokojná, ale čím viac recenzií tým lepšie!

Reply
avatar
12. mája 2015, 22:09 delete

Ďakujem, idem rovno mrknúť:)

Reply
avatar
LoB Girl
AUTHOR
12. mája 2015, 22:16 delete

Jééé tak po té se musím jít kouknout! Vůni malin zbožňuji a mastnou pleť bohužel také mám. No, konečně vyrobili něco spešl pro mne!
Lumiere of Fashion

Reply
avatar
12. mája 2015, 23:11 delete

Vůni malin zbožňuji, ale tahle malinka mě vůbec nezaujala.. :(

http://wormake.blogspot.cz/2015/05/giveaway.html

Reply
avatar
Michaela
AUTHOR
14. mája 2015, 16:33 delete

Voda vypadá dobře, ta vůně musí být super. Já bych ji, ale nevyužila..

Reply
avatar