Bude sa vám páčiť


Sante, Logona a Weleda sú také moje top tri značky pokiaľ sa jedná o prírodnú kozmetiku. Majú rozumné ceny a neskutočne veľký sortiment výrobkov. Ak hľadáte hoc aj niečo špecifické stavím sa, že to jedna z týchto troch značiek bude mať. Vlasový kondicionér síce nie je nič špecifické ale tento, ktorý momentálne používam je tak dobrý, že som vám o ňom jednoducho musela napísať. Na hľadaní tohto kondicionéru nie je tiež nič špeciálne- potrebovala som kondicionér a tento Brillant Care sa mi podľa popisu jednoducho zapáčil. Obsahuje totiž arašidový olej, výťažky z brezových listov a lopúchový olej, ktoré vlasy hydratujú a dodávajú im lesk.

Kondicionér má 200ml balenie a na http://www.bior.sk/ stojí 6,7€. Má pekné hnedé balenie, ktoré je v plaste, takže ho pri konci spotrebovania ľahko rozstrihnem a miniem úplne všetko, čo sa dá. Kondicionér má klasickú konzistenciu - hustejší od šampóna a redší ako maska. Klasický však nie je spôsob jeho používania - nanáša sa na vlasy umyté šampónom, ktoré následne jemne osušíte (ja ich zabalím na minútu do uteráka) a následne nanesiete kondicionér  a necháte 5-10 minút pôsobiť. Ja si zatiaľ odlakujem nechty, nech ma nežerú mrle od čakania a následne kondicionér umyjem. Čo je na ňom super sú dve veci: jednak jeho krásna vôňa (nasladlá, jemne vanilkovo/arašidovo/čokoládovo/kokosová) a jednak kondicionér sa pôsobením tepla akoby zolejnie a tak sa krásne vpije do vlasov, ktoré sú následne fakt krásne lesklé.


Po umytí sú vlásky ľahko rozčesateľné a krásne hebké. Vôňa im asi hodinu ostane (škoda, že len tak krátko) ale ten výsledok je fak krásny. Ak si teda potrpíte na dobré zloženie a máte radi sladké vône, vrelo odporúčam.A čo vy? Inak fúkate si vlasy fénom aj keď je teraz teplo? Aký máte momentálne kondicionér?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Ev.
AUTHOR
10. júna 2015, 14:01 delete

Ja sa snažím fúkať si vlasy fénom úplne minimálne - iba v prípadoch, keď sa niekam ponáhľam, nemám čas a poriadne neviem ani to, kde mi hlava stojí. To sa však -bohužiaľ- stáva poslednü dobu dosť často...
Ja momentálne skúšam šampón aj kondicionér od Garnier-u, no tento vyzerá celkom dobre :)

www.hellomynameisev.blogspot.sk

Reply
avatar
10. júna 2015, 14:19 delete

Tento kondicionér vypadá vážně skvěle! Já používám momentálně od TIGI - Bad had Ressurection. Vlasy si fénuji vždy, když si myji vlasy ráno, pokud si je umyji večer, tak je nechám uschnout samotné :)

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
10. júna 2015, 15:01 delete

Já si vlasy tepelně neupravuju skoro vůbec a i po sebemeším žehlení jednou za měsíc mám výčitky svědomí :D

http://sweetelis.blogspot.cz/

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
10. júna 2015, 20:45 delete

Já dávám přednost přirozenému schnutí vlasů a fénuju opravdu jen vyjímečně. Na vlasy akorát teď používám výrobky od Ziaji kakovou řadu a jsem zatím spokojená.
welcometomyworld

Reply
avatar
Amie
AUTHOR
10. júna 2015, 20:50 delete

Vlasy fénem nefoukám nikdy :D Jinak kondicionér vypadá krásně, dá se normálně sehnat i v ČR?:)

Zrzavá katastrofa

Reply
avatar
10. júna 2015, 21:36 delete

určite pozerala som na nete a bez problémov :) na heuréke nájdeš kopec stránok :)

Reply
avatar
10. júna 2015, 21:37 delete

jj kakaová rada je super, ja mám teraz z tejto rady sprcháč :)

Reply
avatar
10. júna 2015, 21:37 delete

Aj ja som kedysi mala ale teraz ich žehlím každý deň už som si zvykla :)

Reply
avatar
10. júna 2015, 21:37 delete

Ja som od Tigi ešte nič nemala ale láka ma strašne veľa výrobkov :)

Reply
avatar