Medik8 prelomilo ľady medzi mnou a kolegom


No dobre sa ľahko zvyká. Veľmi, veľmi ľahko. A výrobky Medik8 sú veľmi dobré, takže pri nich zažívam už od otvorenia krabičky smútok, pretože viem, že sa raz minú. Ale poznáte to, je hlúposť mať doma fakt kvalitný výrobok a nepoužívať ho, takže už teraz smútim pretože viem, že sa s týmto sérom rozlúčim o necelých 60 dní (vydrží vám 100 použití). Takýto príjemný smútok doprajem aj vám, takže poďme pekne na jeho recenziu.
Och, ešte kým začnem milá príhoda na začiatok - minulý týždeň som bola na firemnej akcii a predstavte si, že pri poobednej debate u kolegov na izbe som si všimla, že jeden kolega používa ten istý gél! Skoro mi oči vypadli. Viem a sama o tom píšem, že sa chlapi o seba starajú čoraz viac a viac ale predsa len by som nečakala takúto pomerne luxusnú záležitosť o chlapa. Jednak by som povedala, že chlapov bude odrádzať pomerne vysoká cena (+- 39€/30ml) a ruku do ohňa by som dala za to, že žiadnemu chlapovi sa nebude chcieť používať výrobok s pipetou a masírovať si sérum do pokožky. Ale vidíte, časy sa menia a aj muži si radi doprajú poriadnu dávku hydratácie! (tak potom baby doma pozor, aby vám to vaše polovičky nekradli :)))

Sérum je inak určené pre suchú a citlivú pokožku, ktorej dodá extrémnu dávku hydratácie a ochrany.


Existuje pekné a pekné balenia. Jedno pekné je pekné ako napríklad nejaký Chanel krém, alebo niečo vyšperkované, prepracované. A druhé pekné je pekné ako toto sérum - je sklenené s pipetou, čo od pohľadu hovorí, že je to špeciálny produkt, ktorý asi nestojí 3€. Zo všetkých Medik8 výrobkov má tento jednoznačne najkrajšie balenie a s hrdosťou sa pýši v popredí na mojej poličke.Sérum má pomerne zaujímavú konzistenciu - je to akoby vodový gél, ktorý keď si kvapnete na ruku ostane v guličke, ale na pokožke je úplne tekutý ako voda, a možno trochu lepivý. Vsiakne sa v podstate hneď a pokožku nechá hebkú a jemnú. V návode sa odporúča na jedno nanesenie 6 kvapiek, mne osobne stačí 4-5 kvapiek na celú tvár aj krk,takže si to potom osledujte podľa seba! Škoda by bola plytvať, ale na druhú stranu aj šetriť.
Sérum obsahuje  kyselinu pantoténovú (vitamín B5) a hydratujúcu kyselinu hyalurónovú, vďaka čomu má pokožka dostatok hydratácie, rýchlejšie sa hojí a regeneruje. Jeho hlavnou výhodou je, že zadržiava vodu, takže pleť zavodní a udržuje ju hydratovanú celý deň (dá sa používať aj ráno aj večer a pokiaľ potrebujete, kľudne prekryte vaším bežným krémom). Sérum je neparfumované a bez parabénov takže sa ho nemusí báť ani tá najcitlivejšia pokožka.


  A aký je výsledok? Pokožka je bez šupiniek, je krásne nafufňaná a v prípade nedokonalostí či iných problémov sa omnoho rýchlejšie hojí. Nie je mdlá a bez farby ale vyzerá naozaj sviežo a pekne. Momentálne som niekde nad polkou séra a som strašne spokojná. Stačia mi teraz make-upy aj s ľahšou konzistenciou, pretože pokožka je fakt pekná. Leto je podľa mňa ideálny čas na toto sérum, pretože pokožka je vysušenejšia, podráždenejšia a hydratácia je fakt žiadúca. A to ani nehovorím o vypeckovanej klíme všade, ktorá dá koži zabrať rovnako ako slniečko.

Nie je to lacný výrobok (+-39€), ale ak si potrpíte na kvalitnú kozmetiku, tak určite skúste. Čo som nevedela, je, že s Medik8 pracujú aj v lekárskych kozmetikách, pretože je to fakt top kvalitná značka. Odporúčam pozrieť aj iný sortiment na www.medaprex.sk

Ak raz budete mať chuť odmeniť sa, uložte si niekde do hlavy toto sérum. Príde potom vhod :)

A čo vy a séra? Či preferujete viac krémiky? Akú najdrahšiu kozmetiku máte doma? Čo je to?


Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Michael
AUTHOR
24. júna 2015, 10:18 delete

Oj, tohle zní hodně zajímavě..asi to vyzkouším, až dopotřebuji Clarins =). A to balení, to je jedna radost..jako z nějaké laboratoře..to se mi moc líbí =)

Michael
Giveaway!

Reply
avatar
24. júna 2015, 10:46 delete

Vyskakuje na mě odevšad. Asi ho taky nutně potřebuju! Díky za recenzi.

Reply
avatar
24. júna 2015, 11:02 delete

Ďakujem za recenziu. Asi sa nechám inšpirovať a zaobstarám si ho i ja.

To NAJ pre baby TU :-)


Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
24. júna 2015, 16:33 delete

Vypadá fakt dobře! :) škoda akorát té ceny, ale za kvalitu si musíme připlatit :)
http://sweetelis.blogspot.cz/

Reply
avatar
24. júna 2015, 22:07 delete

vrelo odporúčam :) je to luxusná a kvalitná záležitosť :)

Reply
avatar
24. júna 2015, 22:07 delete

a ktorý Clarins používaš?

Reply
avatar
Eva Arias
AUTHOR
24. júna 2015, 22:54 delete

Najdrahšie čo používam je sérum, denný, nočný krém od eucerin, dokopy ma tieto vecičky stoja okolo sto eur, ale sú to naozaj dobré krémy.

Reply
avatar
Eva Arias
AUTHOR
24. júna 2015, 22:54 delete

Najdrahšie čo používam je sérum, denný, nočný krém od eucerin, dokopy ma tieto vecičky stoja okolo sto eur, ale sú to naozaj dobré krémy.

Reply
avatar