Spotrebované apríl/máj

A je to tu! Konečne sa mi podarilo spotrebovať nejaké výrobky a je ich dosť na to, aby si zaslúžili samostatný článok. Inak baby, sledujem vaše blogy a úprimne tlieskam a nechápem, ako to robíte, že produkty tak rýchlo spotrebujete! Nám doma trvá aj sprcháč minúť viac ako dva mesiace (je pravda, že ich máme síce naraz rozrobených viac) ale aj tak- väčšiny výrobkov stačí na použitie fakt máličko a preto sa klaniam a nechápem, ako to robíte. Tak ja možno poskromne, ale aj tak s radosťou prinášam ďalšie empties:


1, Fyto peeling - recenzia tu, klik . Tento peeling som minula za rekordne rýchlu dobu, ale ako som spomínala, peelingy sa u mňa doma stávajú nedostatkové ,,zboží". Tento peeling bol lacný a neskutočne dobrý. Ak by som vám teraz z hlavy mala vymenovať 5 peelingov, ktoré za mňa urobili za posledné roky dojem, určite by tam bol. Kúpim ďalší!

2,  Bielenda Vanilka a pistácia telové maslo- recenzia tu: klik. Ak Bielenda vie niečo robiť sú to peelingy a telové maslá! V tom je jednoznačne prieborník a za tie ceny má len veľmi málo konkurentov. Bielenda výrobky majú pre mňa jednu zázračnú vlastnosť- keď ich začnem používať zvyčajne ich nikdy neodložím naspäť ale pomaličky hneď domíňam. Sú také úžasné, že keď raz začnem skončím, až keď fakt skončím. Myslím, že ste pochopili, že maslo bolo úžasné a popravde, mám už doma ďalšie.

3, H&M peeling- na tento peeling som recenziu nerobila, jednak preto, že som ho kúpila vo výpredaji a už by ste ho nezohnali a jednak preto, že bol nič moc. Ja celkovo nie som nadšencom H&M kozmetiky a toto je toho dôkazom. Ak ste ho nemali neľutujte - ani ja si ho zase nekúpim/ani žiaden iný v H&M.

4, Alverde sprchový gél- na tento sprchový gél som robila recenziu ešte niekedy strašne dávno a voňal mi tak veľmi, že som si do zásoby kúpila ďalší, ktorý som konečne spotrebovala. Bola to fakt super limitka a keby ju DM opakovala bola by som len a len šťastná! 


5, Figs&Rouge balzam na pery. Aha čo sa mi stalo???!!!! Z balzamu na pery sa stala huspenina! Hrôza! A ešte z akého drahého! Tento balzam som mala v Ladyboxe, čo však nič nemení na tom, že ma neuveriteľne štve, že sa nedal minúť celý a stala sa z neho divná hmota, ktorá páchne a má prapodivnú konzistenciu. Nevystavila som ho ani teplu, ani nijakým divným podmienkam a proste sa pokazil. No verte mi, už si ďalší Figs&Rouge nekúpim..

6, Charlie White- recenzia tu:klik - pred dvoma rokmi som mala taký ošiaľ a myslela som si, že nájdem lacnú voňavku, ktorá bude voňať ako druhý Chanel..Ešte stále mám z tohto ošiaľu doma pozostatky, ktoré sa snažím minúť a nie a nie zbaviť sa ich. Charlie White je príjemná a fakt lacná voňavka, ale dozrela som, pochopila, že niekedy sa oplatí priplatiť a mám jej fakt dosť. Nekúpim zase!

7, Inno Sept- dezinfekčný gél na ruky nosím so sebou menej akoby som chcela a mala,ale tak či onak sa mi konečne nejaký podarilo minúť. Už by som si ho viac nekúpila lebo bol do kabelky zbytočne veľký, bol moc riedky a voňal ako dezinfekcia. Nič moc. Na trhu sú fakt aj lepšie.


8, Bioderma Sensibio Tolerance+- tento krémik sa mi minul podľa mňa extrémne ľúto a je mi za ním stále smutno. Fakt vynikajúci produkt, jeho plnú recenziu nájdete tu:klik. Jediné, čo napíšem, je, že ho fakt vrelo odporúčam!

9, Natura Siberica Absolute Eye cream- keď sa mi minul tento krém, bolo mi fakt fakt smutno. Je to jednoznačne NAJLEPŠÍ očný krém, aký som kedy mala a jednoznačne si ho ešte niekedy kúpim. Krém úžasne hydratoval očné okolie a dodával očnému okoliu potrebnú výživu. Jeho celú recenziu nájdete tu:klik

10, Ziaja očný odličovač- tento očný odličovač som mala na blogu hádam toľkokrát ako Bioderma zelenú vodu a stále platí, že je to super odličovač za málo peňazí. Doma mám aj ďalšie balenie a tento odličovač si kupujem vždy, keď sa mi nechce vymýšľať. Mám doma ďalšie balenie!

A aký je dnes výsledok? Z 10 produktov bolo 6 dobrých a 4 zlé. Stále vyhráva pozitívna skúsenosť, čo je super, pretože svoju pokožku poznám fakt dobre a viem jej kúpiť, čo potrebuje a má rada. Ostáva mi už len dúfať, že nabudúce to bude ešte lepšie.

A čo vy? Máme niečo rovnaké? Koľko výrobkov miniete bežne mesačne?
Previous
Next Post »

24 komentárov

Pre písanie komentárov
5. júna 2015, 0:44 delete

Jéé ten ziaja odličovač jsem měla a byl fajn :-)

http://wormake.blogspot.cz/2015/06/recenze-samponu-klorane.html

Reply
avatar
Gabriela P
AUTHOR
5. júna 2015, 3:10 delete

Charlie White jsme dostala někdy na základce od mamky protože jsme hrozně chtěla nějakou voňavku a v té době ho milovala:))

Jinak odličovač od Ziaja si taky nemůžu vynachválit :)

Reply
avatar
5. júna 2015, 10:40 delete

Ten vanilkový od Bielindy bych chtěla vyzkoušet, vypadá, že se mi bude líbit. Nu a Charlie, miluju ty jejich minideodoranty, nejlepší věci do kabelky! Vůně jsem ale nezkoušela. Tenhle měsíc jsem dopotřebovala asi tisíc produktů, ale normálně mi trvá tak dva - tři měsíce vypotřebovat jeden (i když ho používám denně). Někdy se to prostě sejde, že se v jeden měsíc dodlabou zbytečky :)

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
5. júna 2015, 10:55 delete

Také si dělám zálusk na odličovač od Ziaje. Zaujal mě celkem také ten peeling od Fyto. :)

http://sweetelis.blogspot.cz/

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
5. júna 2015, 11:47 delete

Já mám taky vždy jen pár produktů. :-) Odličovač od Ziaje může být fajn. Já si od nich teď nakoupila spousty produktů a byla jsem velmi mile překvapena.
welcometomyworld

Reply
avatar
5. júna 2015, 13:25 delete

Docela slušná spotřeba :D ale ani jeden jsem ještě nevyzkoušela :)

Blond LADY

Reply
avatar
Amie
AUTHOR
5. júna 2015, 14:41 delete

Já se docela stydím, že žádný z tvých produktů nějak důvěrně neznám :D Ale máš toho docela dost, náhodou:)

Zrzavá katastrofa

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
5. júna 2015, 20:48 delete

Krásná spotřeba, zaujal mě ten oční krém od Natura Siberica :)

Spotřebováno: Květen 2015

Reply
avatar
5. júna 2015, 22:07 delete

kde kupuješ tie maslá z Bielendy?

Reply
avatar
6. júna 2015, 10:28 delete

za tým mi je veru stále smutno :/

Reply
avatar
6. júna 2015, 10:28 delete

Tak ešte, že je na väčšina recenziu tak môžeš popozerať a čo ty vieš, možno ťa niečo zaujme a spoznáš :)

Reply
avatar
6. júna 2015, 10:29 delete

No niektoré naozaj odporúčam, našli sa tam aj super veci :)

Reply
avatar
6. júna 2015, 10:29 delete

Ja Ziaju naozaj zbožňujem, a v blízkej dobe bude určite veľa recenzií :)

Reply
avatar
6. júna 2015, 10:29 delete

Ten peeling bol fakt jedna báseň :)

Reply
avatar
6. júna 2015, 10:30 delete

Charlie má minideodoranty? To som ani netušila :)

Reply
avatar
6. júna 2015, 10:30 delete

No presne, to je tak voňavka pre baby na základke :) to je ten problém :)))

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
6. júna 2015, 13:19 delete

Ziaja je fakt dobrá značka, ale odličovač jsem ještě nepotkala :D a Charlie je fakt dobrá voňavka, sama jsem ji ještě neměla, ale už jsem k ni čichala a voní fakt svěle :)

http://gagenka.blogspot.cz/

Reply
avatar
Veronika
AUTHOR
6. júna 2015, 15:19 delete

Tak to, že sa ti Figs & Rouge balzam pokazil ma teda fakt prekvapilo veľmi :) keďže sú vraj tieto balzamy veľmi kvalitné :) minigiveaway s YR

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
6. júna 2015, 15:57 delete

Tiež kozmetika od H a M moc nemusím :-/
Na stránke práve prebieha giveaway, budem rada ak sa zapojíš :-) http://stylebymyself.blogspot.sk/2015/05/giveaway.htm

Reply
avatar
6. júna 2015, 19:24 delete

Určite vyskúšaj očné majú asi tri druhy a všetky sú podľa mňa super :)

Reply
avatar
6. júna 2015, 19:25 delete

No aj mne a nemilo..mám doma ešte jeden tak dúfam, že sa mu nestane to isté :(

Reply
avatar
6. júna 2015, 19:25 delete

ďakujem určite pozriem :)

Reply
avatar