Jo Malone Pomegranate Noir


Pamätáte som som vám pred pár mesiacmi písala o parféme Jo Malone? Taktiež som v závere dodala, že pravdepodobne to nebude posledný kúsok, ktorý som si kúpila a tak sa aj stalo. Príležitosť na seba nenechala dlho čakať a do zbierky mi pribudol ďalší Pomegranate Noir. Keď som si kupovala prvý parfém (recenzia tu:klik) dostala som k nákupu vzorky a táto vôňa mi proste učarovala. Rozmýšľala som nad ňou asi 2 mesiace, ale nakoniec som podľahla a objednala som si ju. Je to inak asi druhá vôňa v 30ml veľkosti, ktorú mám doma, ale nakoľko má aj táto vyšla skoro 50€ bola menšia veľkosť jednoducho prijateľnejšia. 


To 30ml balenie vyzerá celkom smiešne, najmä v porovnaní s jeho 100ml sestrou. Fakt nie som nadšencom malých balení, ale no, cena udala výslednú veľkosť. Čo sa týka samotnej vône, zase ten istý ,,problém“ ako s predošlým parfémom – granátové jablko tam podľa mňa určite necítim, takže ak by ste kupovali len podľa jeho názvu, boli by ste sklamané. Vôňa je po prvom streknutí strašne ale strašne silná. Povedala by som, že krásu vône odhalíte asi až po hodine, kedy sa akoby vôňa ustáli a ostane len krásna sladká vôňa. Po prvom streknutí (a počas prvej hodiny) vôňa vonia ako silné švédske kvapky alebo fernet. Fakt nič, čo by som chcela na sebe nosiť celý deň. Ale potom! Krásna sladká vôňa, možno jemne ovocná a možno trochu kvetinová. Čím dlhšie ju máte na sebe tým krajšie vonia- a na konci dňa je to proste skvost. Pomegranate verzia vydrží na tele podstatne dlhšie – ja si ju prestriekavam len dvakrát denne ale mám s tým celkom problém, pretože keď si ju dám na obed (to je druhýkrát) je fakt silná a vždy mi je trochu nepríjemne, či nebude niekomu okolo mňa vadiť. 

Myslím, že toto bola asi moja posledná Jo Malone vôňa, povedzme si pravdu, výber je veľký na obmedzovanie sa na jednu značku. Nabudúce siahnem asi do Diptyque radu.

Čo poviete? Máte nejaké skúsenosti s Diptyqom? Aký parfém používate teraz?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Lucie
AUTHOR
11. júla 2015, 15:56 delete

Já jsem voňavkový maniak, takže určitě vůně této značky prozkoumám :)

My Wishlist #1

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
11. júla 2015, 16:26 delete

Musí voňať naozaj krásne :-)

Reply
avatar
12. júla 2015, 18:46 delete

Až kolem nich u nás nebo v cizině půjdu, určitě bude jeden můj :)

Reply
avatar
12. júla 2015, 19:23 delete

Hlavne naozaj netradicne :)

Reply
avatar
12. júla 2015, 19:24 delete

Podľa mňa si tam každý nájde ten,, svoj " parfém len to chce trpezlivosť :)

Reply
avatar