Krásne ráno


Neviete prečo som prestala používať Rimmel riasenky? Sú dobré, pomerne lacné a nikdy som s nimi nemala zlú skúsenosť. To bude zase jeden z tých výrobkov, na ktorý som z nejakého dôvodu zabudla a teraz som rada, že som si na neho spomenula a mám ho zase doma. Po rokoch sa v podstate nič nezmenilo - Rimmel riasenky majú stále veselé obaly, robia pekné riasy a cenovo vás určite nezruinujú. Čo sa akurát zmenilo? Pribudla verzia Wake me up, o ktorej vám dnes napíšem. 

Wake me up riasenky nájdete v obchodoch v dvoch verziách a aj keď vyzerajú podobne predsa len sa trochu odlišujú - jednak obalom (jedna je tmavšia a druhá svetlejšia) , kefkou ale aj obsahom.


Tmavozelená Wake me up riasenka je čiernejšia a má trochu hrubšiu kefku.  Slúži najmä na dodanie extra čiernej farby riasam, a to nechám na vaše posúdenie, či sú extra čierne :)) Riasenka má tvarovaný kartáčik akoby presýpacie hodiny, čo ma najprv trochu prekvapilo, ale pravda je taká, že je to pohodlné a rýchle. Dobre sa s ňou maľuje, aj riasy v kútiku oka. Čo bola ďalšia a veľká výhoda bolo, že riasenka bola použiteľná od začiatku (niektoré riasenky sú strašne mokré), takže som nemusela čakať dva týždne kým sa konzistencia ustáli.


Čo sa týka samotného efektu povedala by som, že je to predlžujúca riasenka. Riasy pekne oddelí, predĺži. Určite poteší baby, ktoré majú radi prirodzené riasy.
 

Svetlozelená  Wonderfull Wake me Up sa odlišuje najmä zložením-  obsahuje vitamíny a výťažok z uhorky, ktoré majú riasam ako aj očiam dodať energiu po zlej noci. Obsahuje provitamín B5 a vitamín E, ktoré riasy osviežujú a renegerujú. Našťastie sa ochladilo, takže vyspatá som dobre ale čo môžem potvrdiť, je, že riasenka určite energizuje pretože vonia ako sladučký melón, čo je nezvyčajné a neskutočne príjemné. Pri prvých použitiach som si myslela, že blúznim- veď ako môže riasenka voňať po melóne? Ale potom som došla na to, že to tak fakt je a neskutočne sa mi to páči.  


Snáď sa mi to nezdá, ale tento kartáčik mi príde o niečo dlhší. A voňavejší :)) Rozdiel som určite videla pri maľovaní a verím, že ho uvidíte aj vy na fotke nižšie:
 

Zelená verzia podľa mňa riasy viac zahusťuje a dodáva im objem. Na tejto fotke to nie je až tak vidieť, ale určite riasy viac vytáča a menej ich rozdeľuje. Vidíte, Rimmel vyšiel v ústrety každému.
 

Pre obe riasenky platí, že sa nedrolia a pekne držia celý deň. Odličovanie je úplne v pohode, zvládnete to aj odličovačom za dve eurá. Ak nemáte radi e-shopy tak tieto riasenky zaručene zoženiete v 101 Drogérii, ktorá má pobočky fakt skoro všade.  

A čo vy a Rimmel? Používate ich výrobky? Ktoré? Čo hovoríte na voňavú špirálu? Je to pre vás plus?

Previous
Next Post »

16 komentárov

Pre písanie komentárov
Alex B
AUTHOR
28. júla 2015, 8:47 delete

Waw, tie riasenky majú naozaj skvelý efekt :)

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
28. júla 2015, 9:41 delete

Vypadají zajímavě :) Já jsem snad ještě řasenku od Rimmelu neměla :/

SweetElis

Reply
avatar
28. júla 2015, 9:41 delete

Tyjo, melounová vůně, to jsem ještě neslyšela, to by mě asi přesvědčilo :D Až spotřebuji všechny své řasenky (včetně jedné nové od Rimmelu, která je fakt supr), tak budu muset vyzkoušet tu melounovou :)

Reply
avatar
28. júla 2015, 10:33 delete

Mám jednu řasenku od Rimmelu, ta mě docela zklamala, je to ta Scandaleyes extreme, takže u mě z drogerky budou nejlepší řasenky asi od Maybelline.:) Ale tobě dělá hezké řasy:)

Reply
avatar
Nathalie
AUTHOR
28. júla 2015, 13:20 delete

Po tej svetlozelenej pokukujem aj ja, asi do nej pôjdem, zaujala ma hlavne tá vôňa a zloženie :)

Reply
avatar
natalylobik
AUTHOR
28. júla 2015, 16:34 delete

akurát potrebujem novú, takže dobrý tip pre mňa :)

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
28. júla 2015, 19:39 delete

Značku Rimmel mám moc ráda a musím říct, že bych tuhle řasenku chtěla určitě zkusit :)

Se sluncem v zádech + VELKÁ LETNÍ GIVEAWAY!!!

Reply
avatar
28. júla 2015, 20:44 delete

tak to som rada, že ti tip prišiel vhod :)

Reply
avatar
28. júla 2015, 20:44 delete

jj tá vôňa je fakt super!

Reply
avatar
28. júla 2015, 20:45 delete

tak potom dobré vedieť ktorej sa vyhýbať :)

Reply
avatar
28. júla 2015, 20:49 delete

A ktorú máš od Rimmelu ty?

Reply
avatar
28. júla 2015, 20:49 delete

faakt? Tak to treba napraviť :)

Reply
avatar
28. júla 2015, 20:49 delete

jj aj ja som spokojná!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
28. júla 2015, 22:26 delete

fakt pekne riasy ti robi!

Reply
avatar
2. augusta 2015, 11:03 delete

Ja ich tiež momentálne skúšam, tak uvidím ako dopadnú :)

Pozývam ťa na moju GIVEAWAY Playboy - Play it Wild

Reply
avatar