Na posedenie u Dr. Beltera


Všimli ste si, že väčšina značiek, ktoré ponúkajú prírodnú kozmetiku sú z Nemecka? Neviem, čím to je, ale minimálne to hovorí o tom, že si Nemci asi viac dávajú záležať na zložení a na tom, čo na seba dávajú. Pred nedávnom aj na Slovensko zavítala pomerne obľúbená nemecká značka prírodnej kozmetiky Dr. Belter a ak ste o nej doteraz nepočuli a nepoznáte ju, niečo málo vám z nej predstavím. 
Dr. Belter má naozaj široké portfólio pleťových a telových výrobkov, (ktoré nájdete tu: www.belter.sk) určené pre každý typ pokožky. Či už je vaša pokožka mladá, staršia alebo citlivá v ich sortimente na ňu určite niečo bude. Je to dané najmä tým, že výrobky Dr. Belter sú určené primárne pre kozmetické salóny a vďaka ich e-shopu (ak nemáte kozmetičku, ktoré ich používa) sa k nim ľahko môžete dostať aj vy.


Mne boli na vyskúšanie poslané tri produkty, ktoré vám ukážem a možno vás nimi aj inšpirujem. Prvý, ktorý je super využiteľný najmä teraz na leto je telový olej z radu Samtea body&balance. Telový olej sa dá použiť jednak na masáž a jednak na klasické natretie namiesto hydratačného krému. Olej má 100ml a obľúbila som si na ňom najmä dve veci- jedna je prekrásna vôňa jemná,sladká vôňa,ktorá vás podľa mňa dostane na prvé ovoňanie. Paradoxne mám doma v takmer identickej vôni vonný olej, takže Dr. Belter nemohol svoj olej namiešať lepšie. Olej je bohatý na vitamíny a pokožku krásne hydratuje a premasťuje. Prekvapilo ma, koľko žien to nevie, ale telové oleje sa vždy nanášajú na vlhké telo, pretože pokožka ich tak lepšie vsiaka a spotrebuje ich omnoho menej. Tento olej sa dá navyše použiť aj do kúpeľa, takže ak máte doma vaňu vôbec by som neváhala.
Mne sa olej vsiakne do 5 minút, ale ako viete, moja koža je ako jednorožca :)) A tá vôňa na tej pokožke! No mňam :))


Druhý výrobok, ktorý mi bol poslaný bola testovacia sada Dr. Belter, ktorá obsahuje zmenšeniny veľkých produktov. Strašne sa mi páčilo rozkošné balenie, v ktorom výrobky boli a až mi ho bola škoda otvoriť. Balenie obsahovalo dve ampulky z radu Intensa, poopaľovacie ošetrenie na tvár (to som už aj minula a bolo absolútne úžasné! Pokožku prekrásne ukľudnilo a hydratovalo, pričom neskutočne ma dostalo už len samotné balenie ampulky - v skle s kvapkatkom), a nakoniec čistiaci gél (ten si nechám do Barcelony) a jemné pleťové tonikum, ktoré má formu parfémovej violky, takže sa veľmi dobre aplikuje a používa. Má veľmi príjemnú, jemnú čistú vôňu a pokožku krásne osvieži a čo je hlavné nerozmaže make-up!

A ešte tam boli cukríky, ale tie som si zobrala do roboty ako mlsku v čase núdze :))


Som rada, že na Slovensko zavítala ďalšia kvalitná značka a že som ju mohla na blogu predstaviť. Ešte mám v zálohe jeden testovací výrobok a už teraz prezradím, že sa máte na čo tešiť!

A čo vy a nové značky? Veríte im? Koľko trvá kým presedláte na nový výrobok? Akú značku používa vaša kozmetička? A kaderníčka? Máte doma telový olej?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
LuminousSouls
AUTHOR
24. júla 2015, 12:52 delete

O tejto značke som nepočula ale vyzerá zaujímavo :)
LuminousSouls.blogspot.com

Reply
avatar
24. júla 2015, 16:19 delete

To som rada, že som priniesla niečo nové :)

Reply
avatar
24. júla 2015, 18:44 delete

Značku vůbec neznám, ale musím říct, že mě zaujala.. :-)

http://wormake.blogspot.cz/2015/07/balea-trend-it-up.html

Reply
avatar
Whatever
AUTHOR
24. júla 2015, 19:24 delete

O téhle značce jsem ještě neslyšela ale vypadá moc dobře :-)

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
24. júla 2015, 21:45 delete

Túto značku som ešte nezaznamenala, ale vyzerá naozaj kvalitne :-)

Reply
avatar
25. júla 2015, 20:44 delete

Tak to som veľmi rada :)

Reply
avatar
25. júla 2015, 20:44 delete

je fakt super, ja si ju osobne neviem vynachváliť!

Reply
avatar
25. júla 2015, 20:44 delete

tak som rada, že som priniesla niečo nové :)

Reply
avatar