Po rokoch zase u mňa doma


Pamätám si ako pred pár rokmi začala mánia okolo Maybelline a Dermacol Love Lips. Nepamätám si, ktoré boli prvé ale pamätám si, že ich obľúbenosť stúpla raketovou rýchlosťou. Kým Maybelline pekne odolávam už roky Dermacolu som neodolala. Nepamätám si, ktorú vôňu som si kúpila ale veľmi dobre si pamätám ako som si ten balzam zabudla v lietadle cestou do Talianska. Baby taká som z toho bola nervná, že vždy keď som potom niekde tieto balzamy videla tlak mi stúpol na 220..Aj som potom odolávala, či si ho kúpiť alebo nekúpiť zase, ale hovorila som si NIE, asi ti nebol súdený :))
Pred nedávnom mi z Dermacolu poslali na vyskúšanie tieto dva, čo beriem ako prelomenie mojej Love Lips kliatby.  Tak aj keď s ročným oneskorením, ale predsa- recezia bude aj na mojom blogu.


Dostala som dve vône - hrozno a žuvačka (Grape a Bubble Gum). Neviem vám napísať, ktorá je krajšia pretože jedna je chutnejšia ako druhá. Hrozno vonia úplne presne ako tie sladké limonády s hroznovou príchuťou. Mne strašne pripomína vôňou hroznovej limonády Lift, z ktorej sa síce pomaly ale iste stáva podpultovka, ale ak niekedy budete mať chuť na chutnú ale presladenú limonádu vyskúšajte. Balzam farbí veľmi jemne, trošičku akoby do fialova, ale ak máte tmavšie pery je možné, že si zafarbenie ani nevšimnete. Čo si však všimnete je to, ako sú balzamy úžasne mastné a pery vám premastia v sekunde. Po perách sa krásne kĺžu a úžasne ich prevoňajú. Jesť ich nemusíte, pretože nechutia nijak.
Balzam vo verzii Bubble Gum vonia úplne identicky ako žuvačka od Chuppa Chups Big Babol. Neviem ako vy, ale ja tieto žuvačky zbožňujem, aj keď už nemám 10. Sú super sladké a tie bubliny vás zabavia aspoň na pol hodinu (ideálna zábava ak čakáte na letisku 6 hodín). Žuvačková verzia farbí trochu výraznejšie - je to taká tá jemná ružová farba, ktorou nikdy nič nepokazíte. Tú si možno na perách nevšimnete ak máte svetlé pery :)) Čo sa týka konzistencie a hydratácie platí to, čo pri hroznovej verzii -fakt úžasná hydratácia a pery sú super premastené.

Ak sa vám v tomto teple na seba nechce kydať veľa vecí balzam je niekedy príjemným riešením. Tieto majú navyše SPF 15, čo je príjemný bonus. 

Teraz ako ich mám doma si hovorím, že som nemusela trucovať a mala som si rovno kúpiť ďalší, lebo som sa zbytočne ukracovala o takú voňavú krasotinku!

A čo vy a tieto Love balzamy? Máte niektorý doma či odolávate? 

Previous
Next Post »

16 komentárov

Pre písanie komentárov
Katarína B.
AUTHOR
7. júla 2015, 9:13 delete

mám teraz doma ten pôvodný, srdiečkový, nedávno ho mali vo výpredaji a je super! páči sa mi, že jemne farbí a je naozaj mastný, takže účinný :)

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
7. júla 2015, 10:16 delete

Tento balzám jsem ještě nevyzkoušela, asi pořád nějak odolávám :D Ale vypadají vážně krásně a dokážu si představit tu vůni :)

http://sweetelis.blogspot.sk/

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
7. júla 2015, 10:39 delete

Ešte som tento balzam neskúšala, musím to zmeniť :-)

Reply
avatar
Whatever
AUTHOR
7. júla 2015, 13:21 delete

Love Lips jsem ještě nezkoušela, zatím mě nějak nenalákaly, ale třeba jim taky někdy podlehnu :-)

Reply
avatar
7. júla 2015, 17:34 delete

už nemaju srdiečkovy tvar? lebo taky jeden mam:)

Reply
avatar
7. júla 2015, 22:30 delete

nie už nie :/ aj ja si hovorím, že škoda!

Reply
avatar
7. júla 2015, 22:30 delete

Podľa mňa keď raz nejaký ovoniaš podľahneš:)

Reply
avatar
7. júla 2015, 22:30 delete

veru veru! Už len vybrať vôňu :)

Reply
avatar
7. júla 2015, 22:31 delete

tá vôňa je jedna z NAJ súčastí:)

Reply
avatar
7. júla 2015, 22:31 delete

to si mala šťastie, že si ho zohnala vo výpredaji! :) a presne ako píšeš jemne farbí a super mastný čo je lepšie :)

Reply
avatar
7. júla 2015, 23:32 delete

Ten hroznový vypadá dobře.. :) asi taky vyzkouším :-)

http://wormake.blogspot.cz/2015/07/mini-haul-outfit.html

Reply
avatar
8. júla 2015, 23:34 delete

Jeeeeee, tak ty jsou naprosto boží! ♥ ♥ ♥

Reply
avatar
9. júla 2015, 15:56 delete

Tu osudovost u balzámů znám, kdysi byl hrozný hit takový lesk Labello, měli dva odstíny, jeden čokoládový, který jsem si koupila a okamžitě mi ještě zabalený buď vypadl z kabelky, nebo mi ho někdo šlohnul... Taky jsme si nebyli souzeni :( Dermacol Love Lips jsem nezkoušela, zatím jen Baby Lips a jsem s nimi spokojená, tak možná vyzkouším i tyhle :)

Reply
avatar
Michaela
AUTHOR
9. júla 2015, 18:52 delete

Tyhle balzámky mám moc ráda, propadla jsem jim už když vyšli ty první. Je to takové moje letní must-hav, na léto ideál:) A nadchly mě více než Baby lips.:) Ted mám zálusk na ten žvýkačkový.:)

Reply
avatar