Ten NAJlepší slniečkový šampón


Kým som išla do Mexika písala som vám svoju dilemu o slniečkových šampónoch - problém bol ten, že som išla v marci a žiadne lacné v drogérii neboli, takže mi bolo jasné, že budem musieť do šampónu trochu investovať. Mala som vtedy tuším 4 možnosti -Loreal, tento Schwarzkopf a dva Revlony. Pamätám si, že som chcela Loreal ale kým som sa dokopala k objednaniu niekto mi ho vykúpil takže som skončila s týmto Schwarzkopfom. A ako dobre!

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect je úprimne ten NAJlepší slniečkový šampón aký som kedy mala a je určite v prvej trojke NAJlepších šampónov aké som kedy mala vôbec. Kým začnem recenziou samotného šampónu len v krátkosti napíšem, že slniečkové šampóny sú šampóny určené na leto, pre vlasy namáhané slnkom, morom, pieskom a chlórom. Takéto šampóny obsahujú zložky, ktoré vlasy ochránia a následne skvele očistia od piesku alebo iných zložiek vody. Zvyčajne ich ľahko rozpoznáte na základe žltej alebo oranžovej farby a ja vám ich na leto vrelo doporučujem. Ak chodíte k moru bude to pre vás vyslovene zázrak. A späť k šampónu - je to proste skvost! Šampón má skvelú konzistenciu ani nie hustú ani riedku a vynikajúco sa nanáša a skvostne pení. Stačí ho naozaj málo a máte na hlave penovú párty vďaka ktorej budete mať vlasy hebké a krásne. Šampón vonia vanilkovo/kokosovo (ďalšia úžasná súčasť) a prevonia celú kúpeľňu. Tá vôňa je fakt prekrásna a milo ma prekvapila. Ja som si do Mexika zabudla zobrať kondicionér a tento šampón mi ho úplne vynahradil. Vlasy umyl, očistil, vyhladil, dodal im lesk a hebkosť. Boli absolútne jednoducho rozčesateľné a prekrásne. Nepotrebovala som žiadne  lesky, masky vlasy boli po ňom fakt krásne.
Šampón má 200ml a teraz je jeho cena okolo 5€ čo je ešte menej ako keď som ho kupovala ja. Fakt baby, ak idete k moru je to úplný pomocník!

A čo vy? Dovolenka už naplánovaná? Kam? Beriete si aj slniečkový šampón?


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Alex B
AUTHOR
6. júla 2015, 5:39 delete

Vyzerá naozaj luxusne!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
6. júla 2015, 9:38 delete

mna by este zaujimalo, prosim ta, cez aku cestovku ste isli do Mexika??? :) dakujeeem

Reply
avatar
Lucia
AUTHOR
6. júla 2015, 15:43 delete

Ja nepoužívam nikdy šampóny s ochranou proti slnku :/ V lete používam rovnaké šampóny ako v zime,no tento vyzerá dobre :)

Cosmetics addiction

.

Reply
avatar
Ev.
AUTHOR
6. júla 2015, 18:09 delete

Vyzerá super, zrejme ho vyskúšam - ďakujem za tip!

Hello, my name is Ev

Reply
avatar
6. júla 2015, 19:43 delete

Urcite nejaky vyskusaj je to fakt rozdiel :)

Reply
avatar
6. júla 2015, 19:44 delete

fakt je :) a ani nie drahy :)

Reply
avatar