Akoby vás ovalil kokosový orechAk čítate môj blog určite viete, že kokos patrí jednoznačne medzi moje najobľúbenejšie vône. Mám rada všetko kokosové - keksíky, voňavky, zmrzlinu, kozmetiku. Aj keď ak sa mám priznať taký ten pravý kokos zo stromu až tak nemusím, asi som zhýčkaná na tie umelé vône a chute. Keď som ešte na jar pri návšteve Ziaje v Košiciach videla kokosovú sadu normálne mi srdce zaplesalo a vedela som, že musí byť moja. No uznajte - kokosový sprcháč, telové mlieko, maslo a krém na ruky? Ak by som si mala vybrať len jedno fakt by som nevedela, čo by to malo byť pretože keď kokos tak všetko! Sadu som otestovala takmer pri dennom používaní, pretože sa tej vône vôbec neviem nabažiť.


Najobľúbenejším výrobkom z celej sady je pre mňa sprchový gél. Zase Ziajácka veľkosť a cena 500ml/3,3 € - existuje niečo lákavejšie? Sprchový gél obsahuje lipidy kokosového orecha, ktoré chránia pokožku a provitamín B5 vďaka ktorému sa pokožka nevysušuje. Sprchový gél vonia neskutočne krásne sladko, kokosovo (to budete čítať pri každom výrobku) a aj po troch mesiacoch intenzívneho používania sledujem minimálne úbytky - našťastie!Druhým naobľúbenejším výrobkom je telové mlieko čo je na mňa celkom nezvyčajné, pretože zvyčajne preferujem zo Ziaje najviac telové maslá. Ale ako je vonku teplo paradoxne mi viac vyhovuje telové mlieko, ktoré je redšie a rýchlejšie schne. Človek by povedal, že keď vonku nemrzne ako v zime budem sa menej premáhať do krémovania a pche...práve naopak. Premáham sa ešte viac pretože sa mi od toho tepla fakt nič nechce. Krém úžasne hydratuje, pokožka je po ňom hebká, jemná a to vďaka Omega-3 a 6 a kokosovým lipidom. A ozaj, hovorila som vám ako krásne vonia? Aby som nezabudla krém má veľkosť 200ml a stojí 4€.


Tretím NAJ výrobkom je krém na ruky, pretože vďaka nemu tú úžasnú vôňu cítim najčastejšie. Wow, nanesiete si ho a na hodinu stratíte pozornosť pretože si budete v kuse voňať ruky. Krém je určený nielen na regeneráciu rúk ale aj nechtov, takže keď si ho budete dávať na ruky venujte trochu času aj masáži okolo nechtových lôžok. Má väčšie 80ml balenie a stojí čosi cez dve eurá.

Posledným výrobkom je telové maslo, ktoré sa na prvú priečku dostane o 4 mesiace. Je totiž pomerne hutné (ako všetky Ziaja maslá) a preto sa mi konzisteciou ako aj silou hydratácie hodí skôr na jeseň a zimu. Už teraz si viem predstaviť taký ten typický jesenný večer, vonku leje, je hnusne a vy sa tešíte, že nikam nemusíte ísť a ja si v kúpeľni vyberiem kokosové telové maslo - budem sa cítiť zase ako niekde v Karibiku! Už nech! Okrem zložiek, ktoré obsahujú aj predošlé výrobky toto telové maslo obsahuje navyše vitamín E. Inak maslo podľa mňa vonia najvýraznejšie, takže v zime bude zábava! Ozaj veľkosť masla je 200ml a cena 6€.

Ak vám mám pravdu napísať, kokosová sada prekonala koziu! Úplne vážne! Je to tá najkrajšia vôňa kokosu na svete a ja sa jej fakt neviem nabažiť. Vrelo odporúčam každý jeden výrobok, ak máte radi kokos neexistuje, že by sa vám nepáčil.

A čo vy a kokos? Máte radi kokosové vône? Chutnali ste niekedy pravý kokos?
Previous
Next Post »

18 komentárov

Pre písanie komentárov
26. augusta 2015, 13:16 delete

ja mám zrovna doma pomarančové telové maslo a peeling :) tým že som suchá ako sušienka mi aj teraz to maslo vyhovuje a 24h nepociťujem žiadne ťahanie kože apod. :)) taktiež mám aj kakaový krém na ruky so sprcháčom, no mám to ešte odložené na horšie časy, asi na zimu nechám :)

Reply
avatar
26. augusta 2015, 15:21 delete

Ja zvyčajne siahnem po géloch a krémoch s kvetovanými vôňami, lebo viem, že aj keď nie sú také špeciálne, určite neomrzia. Ale tento by som určite skúsila, lebo kokos milujem. A aj som ho jedla, ale radšej ako normálny kokos mám kokosové koláčiky :D

Reply
avatar
26. augusta 2015, 17:32 delete

Na Ziaju se teď zrovna chystám, tak jsem zvědavá :)

Reply
avatar
26. augusta 2015, 19:35 delete

ja by som skusila dotoho aj balzamna pery :)) ziaju som ešte nemala veru

Reply
avatar
26. augusta 2015, 19:53 delete

Já taky miluju kokos, ale i kakao a olivu, takže tyto tři řady u mě vedou. Ten krémík na ruce je opravdu super a krásně voní, souhlasím s tebou :) BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
26. augusta 2015, 19:53 delete

Ziaju mám ráda :) Jediné, co mě kdy zklamalo byl šampon, který mi dělal neskutečně hnusné a zacuchané vlasy :( Ale jinak mám jejich produkty moc ráda :)

Ili Libertad

Reply
avatar
Ľúbezná
AUTHOR
26. augusta 2015, 20:07 delete

ach, v poslednej dobe som si obľúbila kokosové vône, takže si ma pekne nalákala, aspoň to telové mlieko si asi doprajem :D
ľúbezná

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
26. augusta 2015, 23:03 delete

Kokos ja môžem, hlavne v poslednom čase. Tento rad musím vyskúšať :)

Reply
avatar
27. augusta 2015, 9:03 delete

kakaový si určite nechaj na zimu na vtedy je úplne ideálny! A pomarančové musím vyskúšať aj ja, ešte som nič pomarančové nemala :)

Reply
avatar
27. augusta 2015, 9:04 delete

aj ja tak, tie ,,kokosové" výrobky sú vždy chutnejšie ako samotný kokos :)

Reply
avatar
27. augusta 2015, 9:05 delete

Ja som sa ešte nestretla so zlým výrobkom, takže verím, že nech vyskúšaš hocičo budeš spokojná :)

Reply
avatar
27. augusta 2015, 9:06 delete

Inak balzam na pery som zo Ziaje ešte neskúšala, musím napraviť!

Reply
avatar
27. augusta 2015, 9:06 delete

Oni majú proste všetko super :))

Reply
avatar
27. augusta 2015, 9:07 delete

fakt? Tak to sa teším, že ja som našťastie problém nemala :) tak aspoň vieš, čomu sa vyhýbať :)

Reply
avatar
27. augusta 2015, 9:08 delete

Tak to sa teším! Je to lacná a veľmi príjemná vecička :)

Reply
avatar
27. augusta 2015, 9:08 delete

Skús a daj vedieť ako sa zapáčil :)

Reply
avatar
28. augusta 2015, 16:25 delete

Taktiež milujem kokosové vône, ale používam ich len v zime, lebo v lete mi je z tej vôbec akosi ťažko.
Original copy blog

Reply
avatar
Made by Boy
AUTHOR
30. augusta 2015, 1:02 delete

Vôňa kokosu je snáď to jediné, čo mi na kozmetike vadí a čo ma môže odradiť od kúpy... Pripomína mi to sprchovacie gély a mydlá z detstva, kedy som sa tej vône nejak presýtil.

Patrik
http://www.madebyboy.com

Reply
avatar