BVLGARI Jasmin Noir


Asi pred pol rokom som bola na jednom školení, kde školiteľ hovoril, že by sme sa mali v živote odmeňovať nech v ňom máme veci z ktorých sa tešíme a na ktoré sa tešiť môžeme. Túto vetu som si celkom zobrala k srdcu a pri mojom ročnom výročí v robote som sa rozhodla odmeniť sa niečím pekným a voňavým. Výber nebol vôbec zložitý pretože Bvlgari Jasmin Noir som mala na svojom zozname už asi dva roky len doteraz nebola akosi príležitosť na kúpu.  Hneď ako som si teda príležitosť našla Bvlgari bola moja.

Aj napriek tomu, že BVLGARI parfémy evidujem, je to moja prvá voňavka, ktorú mám doma z tejto značky. Neviem prečo,ale BVLGARI vône mám zafixované ako slabšie, čo dlho na pokožke nevydržia. Aj keď to nie je pravda, pretože sama mám vo svojom okolí kopec dievčat/ žien, ktoré BVLGARI vône používajú a vydržia na nich dlho. Nakoľko som mala na BVLGARI len a len dobré recenzie rozhodla som sa nájsť si tu ,,svoju" a podarilo sa.


Asi som súdila aj podľa obalu, pretože čierno- zlatý flakón mi proste hneď padol do oka. Druhé zamilovanie nastalo hneď potom, ako som voňavku ovoňala a nastriekala som si ju na zápästie. Ono, to, že parfém vonia je len polovica úspechu, druhá polovica spočíva v tom, koľko na mne reálne vydrží. A Jasmin Noir drží veru dlho a krásne intenzívne.

Je to neskutočne netradičná vôňa a mne svojím spôsobom pripomína Jo Malone- je to výrazná kvetinová vôňa, ktorá sa v priebehu hodín pomerne dosť mení, ale aj počas dňa necháva jasmín krásne vyniknúť. Zloženie tvorí: Hlava: gardénia, zelené tóny, Srdce: mandle, jazmín, Základ: drevo, sladké drievko. Tým, že je to špecifická vôňa určite neodporúčam kupovať naslepo ale ísť predtým ovoňať. Ak si odmyslím 35 stupňové teploty aké sú vonku teraz je to celoročná vôňa, vhodná na každé ročné obdobie.

Ak máte radi netradičné a kvetinové vône určite odporúčam ovoňať, možno aj vás očarí ako mňa.

A čo vy? Aká je teraz vaša top voňavka? Akú máte na vašom wishliste?


Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
Suzy
AUTHOR
10. augusta 2015, 1:33 delete

Musím vyzkoušet !

♥ Krásný nový týden! ♥

THE KAWAII PLANET

Reply
avatar
10. augusta 2015, 16:11 delete

Očichám si jí hned jak ji někde uvidím. Super recenze. :)
KattyLife - Giveaway

Reply
avatar
10. augusta 2015, 18:35 delete

Ja mam tuto istu len jej zlatu "sestru" a mne veru ze vooobec nevonia. Ale pan skolitel povedal mudru vec, odmenovat sa treba ;)

Reply
avatar
Denjiii
AUTHOR
10. augusta 2015, 19:36 delete

Moja najviac najvacsia laska a top vonavka je prave tato <3 budem jej verna snad navzdy! Doma ich mam viac,lebo predsalen jeden parfem dievca mat nedokaze :D a nie kazda sa hodi na vsetky rocne obdobia :) ako aj tato..nemyslim si,ze je to vonavka stvorena na leto,skor mozno az tak na vecer,ale je pravda,ze na kazdom vonia inak..

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
10. augusta 2015, 20:52 delete

Od tejto značky som ešte neskúšala parfém :-) Ale tento som tuším už dávnejšie chcela ovoniať, musím sa pozrieť v parfumérii :-)

Reply
avatar
10. augusta 2015, 22:19 delete

určite aspoň ovoňaj :)

Reply
avatar
10. augusta 2015, 22:20 delete

Niki a prečo ju potom máš ?:DD

Reply
avatar
10. augusta 2015, 22:20 delete

som rada, že nie som jediná kto je z nej nadšený :)

Reply
avatar
10. augusta 2015, 22:41 delete

Lebo bola vo Fannku 50ml za 12€ :D

Reply
avatar