Clinique, značka na ktorú sa dá spoľahnúť

Z môjho blogu podľa mňa viete, že nie som zástancom toho, že len to čo je drahé je dobré. Ba práve naopak - denne sa sebe a aj vám snažím dokazovať to, že kopec lacných výrobkov je rovnako dobrých a možno niekedy aj lepších. Je to akurát beh na dlhé trate, pretože kým medzi tými lacnými nájdete tie fakt dobré výrobky môže to chvíľu trvať. Fanúšikom Clinique je moja mamina, ktorá má problémy s mastnou pokožkou a toto je jedna z mála značiek, ktorá naozaj robí to, čo sľubuje. Dnes mi napadlo ukázať vám zopár jej obľúbencov, na ktorých sa dá fakt spoľahnúť, keď vás trápi mastná pokožka. 

 Sú v podstate tri produkty, na ktoré nedá mamka dopustiť - hydratačný gél, čistiaca voda a púder. Hydratačný gél dokáže udržať mastnú pleť pekne na uzde a dodať jej potrebnú hydratáciu. Väčšina ,,odmasťujúcich" výrobkov má tendenciu pokožku vysušiť až tak, že miestami sa na nej môžu robiť suché miesta. To však nie je prípad tohto gélu. Ten pokožku krásne zhydratuje a udrží ju pekne jemnú a vláčnu.


Za túto čistiacu vodu sa nezaručuje len moja mamina ale aj ja. Sama som ju používala ešte na strednej a je fakt super. Keby som neobjavila Biodermu bola by som pri nej pravdepodobne ešte stále. Pleť čistila naozaj krásne, dobre a robila čo mala. Okrem ceny sa jej nedá nič vytknúť, ale niekedy sa za dobré musí čosi priplatiť. 

Posledný výrobok som mala aj ja a aj mamka a je to Clinique púder. Je to jeden z najlepších púdrov, aké podľa mňa na trhu sú a ak máte mastnú pokožku neuveriteľne ho oceníte. Púder dokonale zafixuje make-up, a udrží ho krásny veľmi veľa hodín. Mamka sa prepudruje okrem rána už len raz v robote a má make-up úplne ok. Mne sa stačilo dokonca napúdrovať len ráno a cez deň som s make-upom už nepotrebovala nič riešiť. Oceňujem aj malý štetec, ktorý je súčasťou balenia vďaka ktorému si môžete púder zobrať so sebou a mať ho v kompaktnej verzii so sebou v kabelke. Púder má navyše veľké 35g balenie takže vám vydrží veľmi veľmi dlho!

Aké skúsenosti máte s Clinique-om? Skúšali ste nejaký výrobok? Na suchú či mastnú pleť? Ak máte tipy dajte, odporučím mamke :)))


 

 

Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
Sweet Elis
AUTHOR
1. augusta 2015, 22:03 delete

Od této značky zatím nic nemám, ale ráda bych vyzkoušela nějakou rtěnku :)

Reply
avatar
2. augusta 2015, 9:38 delete

Hrozně se mi od Clinique líbí jejich barevné designy a moc ráda vyzkouším chubby stick nebo ty jejich krásné tvářenky. Ale věřím, že mít doma pleťovou řadu od této značky musí být zázračné! Spolužačka ji používala kvůli problematické pleti a nic jiného jí tak nepomáhalo :)

http://thankgodiamwoman.blogspot.cz/

Reply
avatar
Janet Sonrisa
AUTHOR
2. augusta 2015, 17:23 delete

Od Clinique chci strašně moc něco vyzkoušet, dost se o této značce v poslední době mluví, tak bych si na ni chtěla udělat vlastní názor :)
Měj se v lásce,
Janet ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

Reply
avatar
4. augusta 2015, 21:30 delete

jj presne preto som ju kedysi používala aj ja a spomínam na ňu len a len v dobrom :)

Reply
avatar
4. augusta 2015, 21:31 delete

určite pleťovku môžem odporučiť :)

Reply
avatar
Made by Boy
AUTHOR
5. augusta 2015, 23:06 delete

Ako píšeš, cena u Clinique je o niečo vyššia a nemože si ich výrobky každý dovoliť... Sám ich mám len niekoľko, no všetky skvele fungujú a nedám na ne dopustit!

Patrik
Veľká narodeninová Giveaway!

Reply
avatar