Maska tohto leta


Viete, čo som si všimla toto leto? Že ma teplo úplne otupuje. Vždy mám také rituály, kedy si dávam peeling, masku, kedy si robím mani-pedi ale toto leto resp. posledné týždne som bola vyhodená z môjho rytmu a úplne som na veci zabúdala. Proste sa mi nič v teple nechce. Ak sa mám priznať, keď dojdem domov teším sa, ako pôjde druhý deň do roboty a sadnem si do príjemne vychladeného priestoru. Každopádne, aby ste si nemysleli, že toto je o mojom nariekaní ako sa mi nepáči toto teplo, nie! Práve naopak tento príspevok je o maske, ktorá mi na 15 minút urobila teplo znesiteľnejším. 


Pred pár týždňami som vám spomínala, že mi od Dr. Beltera poslali na vyskúšanie nejaké produkty a maska bola jedným z nich. Neviem, či vedeli, že toto leto budú také horúčavy, ale každopádne táto maska mi prišla fakt vhod. Maska sa volá Cryomoist a ide o osviežujúcu hydratačnú masku. Maska totiž obsahuje esencie z marockej mäty a pomaranča a tie pleti dodávajú okrem úžasnej hydratácie super pocit sviežosti. Čo je šikovné je, že maska obsahuje aj koreň z nátržníka, ktorý má zázračnú schopnosť sťahovať póry. A tie nešťastné póry sa radi otvárajú v teple a horúčavách takže aj toto je niečo čo sa v lete hodí. Človek by priam povedal, že je to ideálna letná maska!
 

Maska sa používa pomerne štandardne - jeden až dvakrát do týždňa na očistenú pokožku. Nanesiete v hrubšej vrstve a necháte pôsobiť 15 minút. Následne umyjete navhlčenou špongiou (robila by som to buď servítkou alebo tou hubkou, pretože len čisto s rukami je to pomerne pracné). Pred zmytím masky sa odporúčam ešte urobiť si s ňou jemnú masáž, čo je fakt príjemné a maska sa lepšie zapracuje do pokožky.  


Je to asi najlepšia maska na leto akú mám doma, pretože žiadna iná takto pokožku dobre neosviežuje. Po lete si ju asi odložím a nechám na budúci rok, nech mám v zásobe zbraň na bojovanie proti horúčavám! Ak by lákala aj vás určite ju nájdete na stránke http://www.belter.sk/

A čo vy? Ako ste bojovali proti poteniu či pórom?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
18. augusta 2015, 7:42 delete

Vůbec tuhle značku neznám, ale vypadá fajn a na osvěžení určitě super :)

Ili Libertad

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
18. augusta 2015, 11:39 delete

Nemám so značkou bohužiaľ skúsenosť, musím zmeniť!

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
18. augusta 2015, 12:15 delete

Tuhle značku taky vůbec neznám ani jsem ji nikde nezahlédla, maska však vypadá zajímavě :)
Ráda bych tě pozvala do giveaway, která právě probíhá na mém blogu :)

SweetElis

Reply
avatar
Jeanette
AUTHOR
18. augusta 2015, 21:05 delete

Tak ta vypadá vážně moc dobře :-)

Reply
avatar
Jana Wertheim
AUTHOR
19. augusta 2015, 9:04 delete

Hmm vypadá zajímavě, dekuji za pěknou recenzi :)

Reply
avatar
21. augusta 2015, 17:05 delete

bola veľmi príjemná :)

Reply
avatar
21. augusta 2015, 17:06 delete

Ďakujem a určite sa pozriem :)

Reply
avatar