Niekedy idú veci ľahko a dobre


Značka Got2Be patrí jednoznačne medzi moje najobľúbenejšie drogériové výrobky. Jednak ma vždy zaujme obalom, ktorý zvyčajne na poličke kričí najviac a jednak ju mám rokmi overenú, takže keď príde niečo nové nie je treba ani dlho rozmýšľať. Vec sa má tak, že Got2Be je práve kvôli tým pestrým obalom najobľúbenejšia značka aj môjho snúbenca, takže vždy na Vianoce dostanem všetky výrobky, ktoré vyšli za ten rok a keď sa pomýli tak aj nejaké staršie.  Ešte sa nestalo, že by ma nepotešil, alebo že by mi niečo nesadlo, takže som s nadšením testovala aj poslednú novinku ,,Mind Blowing".


V rade je viac výrobkov ja mám doma lak na vlasy a penové tužidlo. Celá rada je koncipovaná pre dnešný zrýchlený životný štýl a jej úlohou je urýchliť vlasovú starostlivosť a za pár minút urobiť vlasy krajšie, lepšie. Inak toto sa mi vždy na Got2Be páčilo, prichádzajú s niečím novým, snažia sa byť kreatívny a na úrovni drahších kaderníckych značiek.

No späť k laku na vlasy - ten má fakt pekné tyrkysovo ružové balenie a objem 300ml. Páči sa mi, ako všetky Got2Be laky voňajú a tento nie je výnimkou. Vonia príjemne sladko, radosť ho používať. Lak je pomerne netradičný má akoby suchý finish, pripomína mi ochranný sprej na vlasy od CHI alebo nejaký suchý šampón. Je to veľmi príjemné, pretože lak vlasy nezaťažuje, zároveň im akoby dodá objem a hlavne nelepí. 
Z vlasmi sa dá veľmi dobre potom pracovať a ako hovorím, fakt nie sú dolepené ani spľasnuté. Myslím si, že lak je určite na úrovni nejakých drahších značiek a vrelo vám ho odporúčam vyskúšať.Druhý výrobok, ktorý mám je pena do vlasov. Táto pena má jednu veľkú výhodu a to, že to nie je len stylingový prípravok ale pena slúži aj ako ochrana pred tepelnou úpravou. To je pre mňa veľký bonus, pretože potom mi stačí použiť menej výrobkov. 

Pena vonia príjemne sladučko a robí sa s ňou veľmi dobre. Opäť, vlasy nezalepí, ale veľmi dobre sa s ňou robí a super sa roznáša po vlasoch.


Naozaj super sada, ktorú určite odporúčam v drogérii neprehliadnuť. Ja sa zastavím aj pre stylingový sprej, pretože ak bude taký dobrý ako tieto dva výrobky máme sa na čo tešiť.

A čo vy? Skúšali ste niečo z Got2Be? Čo je váš obľúbený výrobok?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Ev.
AUTHOR
14. augusta 2015, 12:29 delete

Ešte som nič od Got2Be neskúšala, no vyzerá to vážne sľubne! :) Možno niečo v blízkej dobe vyskúšam.
Inak, na mojom blogu teraz prebieha prvá Giveaway - bola by som nesmierne rada, ak by si sa zapojila!

Hello, my name is Ev

Reply
avatar
miss.velvet
AUTHOR
14. augusta 2015, 14:37 delete

U Got2Be mně taky hodně berou obaly:-) Po téhle dvojce se určitě mrknu, lak na vlasy se u mně neztratí a i když pěnové tužidlo bych možná oželela, tak mně zase láká ta tepelná ochrana:-)

Reply
avatar
14. augusta 2015, 15:57 delete

Ďakujem za info :) a Got2Be vrelo odporúčam :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
15. augusta 2015, 21:37 delete

Ja mam najradsej z GotBe salt sprej, ten je lepsi ako Tony :)

Reply
avatar