No nie je to len o zakázanom čítaní


Ak sa mám priznať, značka Playboy sa mi nespája s úplne dobrými vecami, asi samé viete prečo. Nikdy som nebola fanúšikom tohto kultu a preto som sa vždy vyhýbala kozmetike, ktorá sa s ňou spája. Viem, že som dokonca raz aj niekede komentovala, že to nie je nič pre mňa a vôbec ma neláka a pozrite sa, dnes tu máme dokonca mega dlhú recenziu. Ak sa vám ju nechce čítať celú len vám rovno napíšem, odhoďte predsudky bokom niekedy sa to fakt vypláca.

Play it wild je posledná sada z dielne Playboy a nájdete ju v dámskej ako aj pánskej verzii. Je to pomerne čerstvá novinka -línia bola predstavená pred mesiacom a už teraz ju zoženiete napr. v 101 Drogérii. Odlíšite ich veľmi ľahko- dámska je v dravej leopardej verzii a pánska v drsnej vojenskej. 


 Ja mám zo sady sprchový gél a toaletnú vodu a viete, čo je zvlášne? Že aj keď je to rovnaká sada oba výrobky voňajú podľa mňa úplne odlišne. 

Sprchový gél má karamelovú vôňu a vonia úplne ako sladučké karamelky alebo poľské krowky. Keď ho ovoniate úplne si predstavíte sladučký karamel - podľa mňa keby vám dali pod nos ovoňať roztopený karamel a tento sprchový gél nenašli by ste rozdiel.

Naproti tomu toaletka nie je vôbec tak sladká. Kým sa dostanem k samotnej vôni nedá mi nespomenúť ten rozkošný flakón. Pre niekoho to môže byť gýč, ale mne príde rozkošný. Leopardí spodok skombinovaný so zajačím vrchom, je, keď už nič iné tak netradičný.

Ako to už u lacnejších vôní na mne býva aj túto voňavku mi pochválilo viac ľudí ako 100€ Dior :)) Ja to mám tuším nejako zakliate. Ale pravdou je, že toaletka vonia fakt pekne a aj dlho vydrží. Je to sladko - ovocná vôňa, ktore zložky sú napr. mandarínka, hruška, neroli, vanilka alebo rebarbora. Naozaj mix rôznych sladkých zložiek, ktoré zaručia super výsledok.Za spomenutie určite stojí aj pánska vezia, ktorá podľa mňa dokonca predčila dámsku.  Aj tu podľa mňa platí, že sprcháč vonia úplne inak ako toaletka. Sprcháč je pomerne silný taká tá tradičná vôňa pánskych sprchových gélov. Myslím si, že bude voňať 99,9% pánov, pretože keby mal každý povedať, ako vonia pánsky sprchový gél opísal by tento.


Čo je však naozaj top je toaletná voda. Je jednak neskutočne silná, s výdržou úplne porovnateľná voňavkám z parfumérii a teraz to druhé, podstatnejšie - mne nenormálne pripomína Valentino Uomo. Valentina som na blogu spomínala tento rok už viackrát je to podľa mňa top vôňa roku 2015 a keď si dá snúbenec ráno na seba Valentina alebo tento Playboy ja necítim rozdiel. Hlavné zložky v Play it Wild sú citrón, grep, muškátový oriešok, škorica, ananás a koža. Zvláštne na tom je, že podľa popisu majú spoločné len dve zložky, ale mne sa neskutočne podobajú. Tak či onak, je to fakt krásna a silná vôňa, ktorá, na to ako krásne vonia nie je vôbec drahá.

Odteraz sa už na Playboy nebudem mračiť, pretože vonia naozaj pekne. Nerobte to ani vy, radšej skúste v drogérii tester :))

A čo vy? Aj vy ste mali predsudky voči nejakej značke a potom ste ich zmenili? Voči akej? Skúšali ste niekedy niečo od Playboy? Čo?
Previous
Next Post »

13 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
21. augusta 2015, 9:56 delete

ja som raz dostala nejakú zlatú limitku a tiež som mala predsudky, ale voňala naozaj veľmi pekne :)

Reply
avatar
Iva Ora
AUTHOR
21. augusta 2015, 10:12 delete

Na tú toaletku som zvedavá, od Playboy mám doma verziu VIP a presne, ako píšeš, chváli mi ju viac ľudí ako hociktorý iný parfém a môj priateľ mi ju pochválil už asi tak 31654116-krát:D

Reply
avatar
21. augusta 2015, 12:21 delete

Tu dámskou řadu chci v drogerii očuchat, Playboye mám moc ráda :)

Ili Libertad

Reply
avatar
miss.velvet
AUTHOR
21. augusta 2015, 14:11 delete

Ten design té toaletky nemá chybu:-) Určitě budu muset očichat:-)

Reply
avatar
21. augusta 2015, 17:40 delete

jj za ovonanie naozaj nič nedáš :)

Reply
avatar
21. augusta 2015, 17:41 delete

pre mňa to bola naozaj novinka a som prekvapená - v dobrom :)

Reply
avatar
21. augusta 2015, 17:41 delete

To som rada, že nie som jediná, kto to tak vníma :)

Reply
avatar
21. augusta 2015, 17:42 delete

jj raz a zase platí, že predsudky sú často zbytočné :)

Reply
avatar
22. augusta 2015, 8:35 delete

Mamka má od Playboy jednu menší voňavku a mně moc voní. Ta pánská vypadá moc hezky, určitě si ji ovoním. BEAUTYPUSINKA

Reply
avatar
22. augusta 2015, 12:46 delete

Predsudky voči tejto kozmetike nemám, ale aj tak ju vždy v drogérkach prehliadam.
NickaBeautyHunter

Reply
avatar
22. augusta 2015, 15:39 delete

Ta je naozaj neskutočne vydarená!

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
22. augusta 2015, 18:47 delete

Majú skvelé vône :)

Reply
avatar
23. augusta 2015, 20:00 delete

Ja už nie :) včera som dokonca ovoňala ďalšiu :)

Reply
avatar