Oranžová je nová červená


Odkedy som objavila Make-up revolution je to jednoznačne moja najobľúbenejšia značka. Je lacná (pri niektorých výrobkoch až neuveriteľne) kvalitná a má neskutočne veľký sortiment. Podľa mňa nie je žiaden výrobok, aký na ich stránke nezoženiete (z dekoratívky) ba práve naopak, nájdete tam taký, ktoré by vás ani nenapadli, že tam sú. Chcela som začať vetu slovami, mojími najobľúbenejšími výrobkami sú rúže, ale pravda je taká, že asi rovnako ako tiene, líčka a bronzery..Fakt ťažko napísať, čo je top, pretože Make-up revolution má proste všetko super.


Čo si však rada objednávam a naozaj to nezabolí nikoho peňaženku sú ich rúže Amazing, ktoré stoja čosi pod dve eurá a kvalitovo sú lepšie ako nejaké z parfumérky za 7 €. V sade Amazing je 30 rôznych odtieňov - matné, lesklé, extravagantné, nude, jemné..proste každému podľa svojho gusta. Mojím posledným v zbierke je Vice, čo je úžasná výrazná oranžová. Presne takýto rúž som hľadala a bola som za neho ochotná dať dokonca 22€ v MAC, ale žiaden mi nesadol tak dokonale ako tento. Je to trochu extravagantnejšia farba, ale za tú cenu, aj keby som si ju dala dvakrát do roka.


Rúž má skvelú pigmentáciu a príjemnú balzamovitú konzistenciu. Pery nevysušuje, veľmi dobre sa nanáša a na perách pekne drží. Nie je dlhotrvajúci, takže po každej aktivite si ho treba naniesť znova, ale za tú cenu fakt nevadí. Čo sa týka vlastností je fakt super  a nemôžem mi vytknúť absolútne nič. Je to proste pohodový rúž za super cenu. 

Nie je tá farba úžasná?


Moju náklonnosť voči MUR rúžom dokazuje aj moja pomaly rozrastajúca sa zbierka, v ktorej nájdete tento oranžový Vice, matný lososový Divine a extravagantný fialový Make it right. Všetky tri sú úplne odlišné, ale úplne super. Majú krásne farby, na perách dlho vydržia a ešte raz baby, tá cena!


Rúže zoženiete na http://www.makeuprevolution.cz/, kde teraz pribudlo kopec letných noviniek, ktoré stoja fakt za to. Odporúčam pozerať asi až po výplate!

A čo vy a krikľavé rúže? Nosíte? Aká je vaša obľúbená? Dali by ste aj aj zelenú? Máte už niečo z Make-up revolution?

Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
5. augusta 2015, 10:17 delete

Ked mne sa tie oranzove farby nehodia.... Mam dva koralove ruze a mozem ich mosit len ked som opalena.

Reply
avatar
5. augusta 2015, 12:38 delete

Mně upřímně trochu vadí, když jsou rtěnky moc lekslé. :/ Ale kapesníček dokáže vše zachránit. :)
Jinak tedy nádherná barva a skvělá pigmentace! :)

Reply
avatar
Katarína B.
AUTHOR
5. augusta 2015, 14:33 delete

z MR som si objednala na Vianoce tiene a sú fajn. ďalej však neobjednávam, kvôli dosť vysokému poštovnému :/
rúže mám veľmi rada, nosím hlavne jemné, nie príliš výrazné farby, no ak by bola pekná krikľavá, nebránim sa. píšeš však, že nie je veľmi trvácny a ja som presne ten typ, čo si dá rúž a očakáva, že vydrží všetko. takže nič :D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
5. augusta 2015, 14:33 delete

Oranžová teda ne e, ta mi nesluší, ale po téhle fialové jsem šilhala. Make-up revolution startuje v českých Rossmannech, tak jsem netrpělivá, kdy se dočkám i v našem městě, rtěnky mě zaujaly hned, mají fakt neskutečný výběr.

Reply
avatar
5. augusta 2015, 22:28 delete

jj keď som bola v Prahe tak som bola rada, že som si niektoré veci mohla ošahať :)

Reply
avatar
5. augusta 2015, 22:30 delete

jj to treba vychytať keď je poštovné zdarma :) ešte, že sa to deje pomerne často :)

Reply
avatar
5. augusta 2015, 22:31 delete

súhlas! vreckovkový trik je niekedy na nezaplatenie :)

Reply
avatar
5. augusta 2015, 22:31 delete

koralova je uzasna! tento rok jedna z mojich najobľúbenejších farieb :)

Reply
avatar
6. augusta 2015, 0:14 delete

Pěkná a zajímavá barvička.. :-)

http://wormake.blogspot.cz/2015/08/makeup-10x-jinak-paletka-e-style-charm.html

Reply
avatar