Trblietavé laky a voňavý odlakovač
Laky na nechty! Priznajte sa, koho to nie je slabosť! Aj keď ich mám doma viac ako je unositeľné vždy sa teším, keď nájdem nejaký aký doma nemám! Je mi jedno, či sú krikľavé, extravagantné, červené alebo nude každá farba je fakt super! Popravde nemám asi žiaden obľúbený, každá farba má podľa mňa niečo do seba. Odkedy mám doma zlupovací podkladový lak objavila som aj čaro trbličov, takže v krátkosti – radosť lakovať si nechty! Pred nedávnom mi došli z Dermacolu dve krásne novinky a ako správna lakovacia maniačka musela som ich hneď vyskúšať a podeliť sa s vami o svoje dojmy!

Lak na ktorý som dostala toľko pochvál, že mi nestačia všetky prsty na spočítanie je 08 Lilac Pixel, čo je krásny farebný trblič. Je to v podstate priesvitný lak plný všakovakých farebných trblietok. Lak sa hodí v podstate akémukoľvek farebnému laku ja som si ho zladila k obyčajnej bielej, pretože tou človek nikdy nepokazí. Je to veselá akoby cukríková kombinácia a mne sa fakt veľmi veľmi páči! Nakoľko sú tam rôzne aj drobné trblietky je dobré dať viac vrstiev laku, aby ste mali naozaj taký ten plne farebný efekt. Cena laku je 1,49€, čiže nič čo by zruinovalo peňaženku. Čo sa týka odlakovania, ako som spomínala, nie je problém – so zlupovacím podlakom to ide raz dva!

Druhý lak je trochu z iného gusta, je o čosi elegantnejší a jemnejší. 02 Gold Sparkle je krásna zlatá farba s trblietkami ideálne buď podľa mňa na leto, alebo na nejaký ples či párty. Zlatá je stále taká honosná a na rukách vyzerá tak pekne elegantne. Čo sa týka použitia na výber sú dve možnosti- buď ako trblietavý nadlak alebo ako samostatný lak. Čo je jeho veľkou výhodou je, že je poriadne krycí aj keď má v sebe trblietky. Stačia dve vrstvy a ste vybavené! Na tento lak ani nepotrebujete zlupovací podlak ide úplne v pohode dole aj s bežným odlakovačom.

 Hovorí sa, že najlepšie na koniec a v prípade Dermacol odlakovača to tak fakt bude. Priznám sa, že čo sa týka odlakovačov som celkom pohodlný a nekreatívny človek a vždy siaham po tom najlacnejšom ktorý nájdem v drogérii. Po ,,značkovom“ som siahla len raz a nedopadlo to dobre, takže odvtedy len tak skromne. Ale! Po odskúšaní Dermacol odlakovača som normálne ochotná zmeniť túto tradíciu, pretože som objavila úplne nový level odlakovača. Prečo? Dermacol odlakovač odlakuje v pohode aj laky s trblietkami (viď ten zlatý), krásne vonia!!!!, nevysušuje (má v sebe mandľový olej). Neviem ani čo k tomu viac dodať – je to proste fakt super výrobok o ktorom som vôbec netušila a prekvapil ma. Tá vôňa je fakt príjemná, jemne sladká a ostane vám na rukách aj potom, čo si odlakujete nechty. Za 2,2 € som úplne ochotná si nabudúce priplatiť.

A čo vy? Používate trblietavé laky? Aký lak máte dnes na nechtoch? Chceli by ste príspevok o mojej zbierke lakov? Aký odlakovač používate?

Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
13. augusta 2015, 10:10 delete

ten odlakovač je super, ale až na to, že mne smrdí a bolí ma z neho hlava... má typický zápach odlakovačov :)

Reply
avatar
13. augusta 2015, 18:41 delete

Ahoj chcela by som ta pozvat na moju giveaway budem rada ak sa zapojiš 💟
http://alexxiewstyle.blogspot.sk/2015/08/letna-giveaway.html?m=1

Reply
avatar
13. augusta 2015, 18:46 delete

Ahoj chcela by som ta pozvat na moju giveaway budem rada ak sa zapojiš 💟
http://alexxiewstyle.blogspot.sk/2015/08/letna-giveaway.html?m=1

Reply
avatar
Radka :)
AUTHOR
13. augusta 2015, 21:32 delete

S laky nemá žádnou zkušenost, ale moc se mi líbí ten odstín Lilac Pixel. Odlakovač od Dermacolu jsem si nedávno pořizovala a už se nemůžu dočkat až ho začnu používat, když ho všichni tak moc chválí. :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
14. augusta 2015, 15:54 delete

Ja mám doma tiež ten pixel lak a je super, len to odlakovanie je nekonečné :/

Reply
avatar
15. augusta 2015, 10:50 delete

Fakt? Mne praveze vonia krásne sladko :)

Reply
avatar
15. augusta 2015, 10:52 delete

Podľa mňa budeš nadšená lebo je fakt super!

Reply
avatar
15. augusta 2015, 10:53 delete

Na toto je jednoznačne zázrak ten zlupovaci podlak :)

Reply
avatar