Kto sa pridá do kina?


 Ak by ste sa ma opýtali, aké filmy mám najradšej jednoznačne by som vám odpovedala, že romantické komédie na prvom mieste a potom komédie. Ideálne ak sú francúzske, tak máte o zábavu a zážitok postarané a ak nie tak americkými tiež nepohrdnem. No a potom sa nájde zopár filmov mimo moju kategóriu zvyčajne nejaké akčné, ktoré si rada z času na čas pozriem. Medzi tieto filmy patria určite Bondovky, ktoré sa odohrávajú vždy v nejakom zaujímavom prostredí sú plné akcie a často ma prekvapí ako skončia. A to je v celku podstatné, predsa len ak by som chcela vedieť ako film dopadne v prvých piatich minútach pozerám Rosamunde Pilcherovú.


 

 Nechcem tu hovoriť obsahy filmov, aby som vám ich neprezradila, ale posledná Bondovka bola neskutočne napínavá a skončila s pomerne otvoreným koncom- a tak som teraz prekvapená aký bude nový diel, ktorý vyzerá ešte akčnejšie a ešte lepšie. Veď uznajte samé trailer vyššie.


Neviem ako u vás doma, ale môj manžel má rád Bondovky rovnako (ak nie ešte viac) a ak máte doma podobného nadšenca určite ho (ale aj vás) poteší posledná novinka, ktorá na nás kričí v drogérii z poličiek. Agenti 007 majú svoju vlastnú voňavku a v dvoch verziách - 007 Seven Intense (pre tých, čo preferujú silnejšie vône) a klasickú 007. 


 Balenie parfému ako aj parfém samotný má pomerne jednoduché balenie, ktoré ide ruka v ruke s Bondovským dizajnom. Čierna akoby pruhovaná krabička a potom parfém v čiernom balení so strieborným vrchnákom.  Ako som spomínala parfém má dve verzie jednu Intense (tá hneď padla mužovi do oka) a jednu klasickú - inak odlišujú sa nielen vôňou ale aj veľkosťou - Intense 75ml a 007 50ml.


Obe vône majú rovnaké zloženie, líšia sa len v koncentrácii a intenzite. Je to krásna, silná pánska vôňa,  ktorá je postavená na základe z kože, mahagónu, cédru, santalového dreva. Okrem toho ju dopĺňajú jemné ovocné zložky jablka či mandarínky. Páči sa mi, že ráno je to silná pánska vôňa a navečer vonia pekne, sladko. Vždy je super, keď vôňa počas dňa nevyprchá len sa zmení, a táto sa mení naozaj pekne. Určite ju v drogérii ovoňajte, podľa mňa sa do nej vy alebo vaša polovička zamilujete rovnako. Hlavne, ak sa vám zapáči podľa streku na papierik otestujte ju aj na koži, pretože tam cítiť tú zmenu vône počas dňa.


Tak dnes tip na super film, na ktorý si síce musíme do októbra ešte počkať, ale verím, že bude stáť za to a parfém, ktorý kúpite už teraz.

A čo vy? Máte radi Bondovky? Videli ste už Bond parfémy? Zaujali vás? Na aký film ste boli naposledy v kine?
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
18. septembra 2015, 10:24 delete

Na Skyfall jsem tenkrát byla v kině a bavilo mě to, ačkoliv jsem šla na donucení přítelem :D Teď přítele nemám, takže kino asi neproběhne, ale pak se na to určitě někdy podívám :)

Ili Libertad

Reply
avatar
18. septembra 2015, 10:56 delete

teď mají i vůni pro ženy :)
www.plesatazpevacka.blogspot.cz

Reply
avatar
18. septembra 2015, 23:18 delete

Bondovky mám hrozně ráda, rozhodně musím vůně brzy ovonět. :)

Reply
avatar
19. septembra 2015, 13:36 delete

Bondovky mám také ráda, na vůni jsem zvědavá, musím jí někde vyzkoušet! :)
The Colorful Blog

Reply
avatar
20. septembra 2015, 21:10 delete

skús v 101 drogerie tam ich majú určite :)

Reply
avatar
20. septembra 2015, 21:11 delete

určite ovoňaj je to krásna vôňa :)

Reply
avatar
20. septembra 2015, 21:12 delete

tak tú som ani nevoňala! Musím napraviť, ďakujem :)

Reply
avatar
20. septembra 2015, 21:12 delete

Tak čo ty vieš, možno do októbra bude aj priateľ :)

Reply
avatar
Michael
AUTHOR
21. septembra 2015, 15:54 delete

Na Spectre se neskutečně těším, i když Judi Dench alias M mi bude moc chybět =(

Michael
www.ontheleaf.net

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
28. septembra 2015, 7:32 delete

Oplati sa vidiet??:)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
28. septembra 2015, 7:33 delete

Používal aj tento raz tlmič??��

Reply
avatar