Natura Siberica Absolut Beluga Caviar Revitalizing Face Serum


Pred pár mesiacmi som mala na blogu recenziu na Natura Siberica Absolut Beluga Caviar očný krém. Po ďalších mesiacoch skončil tento krém v empties a jednoznačne vám môžem napísať, že to bol najlepší očný krém aký som kedy mala. Fakt po ňom bolo vidno rozdiel, očné okolie neskutočne krásne hydratoval a to balenie! No jedna báseň. Už vtedy mi bolo na betón jasné, že určite z tohto radu musím vyskúšať niečo ďalšie a keď som dostala ponuku vybrať si niečo zo stránky http://www.bezvavlasy.sk/ a videla som Naturu Sibericu bolo to úplne jasné. Najviac ma zaujalo revitalizačné kaviárové pleťové sérum a tak ho tu dnes veru mám aj s recenziou. Inak zase raz mi prišlo v super načasovaní, práve, keď sa mi minul krém, takže som ani nemusela vyčkávať a odpočítavať dni konca starého.


Sérum má krásne balenie ako mal aj očný krém. Elegantná čierno-strieborná tuba s pumpičkou, ktorá jednoznačne poteší vaše oči na poličke. Balenie je pochopiteľne väčšie, ako balenie krému na oči (30ml). Už teraz mi bude ľúto, keď sa  mi minie, ale snažím sa ho používať tak ako sa má, nie zbytočne šetriť. 


Sérum má klasickú konzistenciu pleťového séra, je pomerne redšie, trochu lepivo/gélové. Vďaka tomu sa však ľahko a pohodlne aplikuje. Po nanesení sa vpíja hneď a pokožka ostáva jemná a vláčna. Ten lepivý pocit sa rýchlo vytratí takže toho sa nemusíte vôbec báť. Čo je na ňom však fakt zvláštne a netradičné je jeho farba. Kým očný krém bol klasický, biely, krémový toto sérum je akoby šedo-čierne. Najprv ma to trochu preľaklo, ale na pokožke sa farba zmení na číru, takže ostane obyčajné sérum. No body za kreativitu naozaj dostávajú.

Sérum obsahuje pľúčnik lekársky a pľuzgierku islandskú, ktoré regulujú procesy pokožky, majú protizápalové a antiseptické účinky. Sérum dodáva pokožke ochranu, hydratáciu a krásne ju regeneruje. Samozrejme, že obsahuje aj omnoho viac dobrých a kvalitných zložiek, ale tieto dve mi prišli najzaujímavejšie. Je to proste taká dobrá mňamka, ktorú raz za čas vaša pokožka potrebuje. Ja si na neho teraz ešte dávam aj krém, pretože ako sa ochladilo pokožka ma začala pnúť a potrebuje trochu viac hydratácie ako zvyčajne. Inak môže sa používať aj ráno aj večer.

Za mňa je to ďalší super výrobok od Natura Siberici, ktorá sa mi ako značka osvedčuje čoraz viac a viac. Povedala by som, že pleťovku mám vyskúšanú, hor sa do niečoho ďalšieho.

A čo vy? Aj vy máte nejakú značku, ktorá vás takto očarila a láka vás z nej vyskúšať viac výrobkov? Akú? Aký máte teraz krém? 
Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
14. septembra 2015, 10:01 delete

Od této značky jsem ještě nic nezkoušela, balení vypadá opravdu nádherně :)

Ili Libertad

Reply
avatar
Alea
AUTHOR
14. septembra 2015, 10:39 delete

Natura Siberica je hrozně lákavá záležítost! Mám ji na wishlistu už strašně dlouho, takže asi budu muset brzy něco objednat.

www.kosmeticka-stinadla.blogspot.com

Reply
avatar
14. septembra 2015, 14:44 delete

Určite odporúčam toto sérum ako aj očný krém :)

Reply
avatar
14. septembra 2015, 14:44 delete

Tie balenia sú moc luxusné :)

Reply
avatar
15. septembra 2015, 14:44 delete

Od značky som ešte nič neskúšala, ale toto sérum má skutočne pekné balenie a super farbu :D
GlitterCircus

Reply
avatar
15. septembra 2015, 16:47 delete

Tuto značku vůbec neznám, ale vypadá to dobře! :) The Colorful Blog

Reply
avatar
Vogue Theresa
AUTHOR
15. septembra 2015, 18:51 delete

Já jsem oční krém ještě nikdy nepoužívala, ale moje teta ho používá občas, tak ji doporučím, většinou má nějaké od Vichy nebo Garnier, tak ji povím i o tomto :)

voguetheresa.blogspot.cz

Reply
avatar
15. septembra 2015, 21:12 delete

O značce jsem ještě neslyšela, ale to balení vypadá opravdu úžasně :)

Nikys beauty blog

Reply
avatar
16. septembra 2015, 20:48 delete

určite sa po nej pozri lepšie, majú naozaj super výrobky!

Reply
avatar
16. septembra 2015, 20:49 delete

určite jej ho poraď verím, že bude spokojná :)

Reply
avatar
16. septembra 2015, 20:49 delete

tak som rada, že som predstavila niečo nové :)

Reply
avatar