Niekto ho má aj v drogérii


Púder by nemal chýbať vo výbave žiadnej ženy či už má mastnú pleť alebo nie. Ako možno viete, ja mám pleť skôr suchú, ale bez púdru by som sa proste nezaobišla. Pre mňa je púder najlepší fixátor make-upu a vďaka nemu viem, že mi make-up pekne vydrží celý deň bez potreby jeho obnovovania. Jediný prípad, kedy sa cez deň zvyknem prepudrovať je, ak mám nádchu a môj nos po dvoch hodinách vyzerá, ako keby na ňom make-up ani nebol. Ale inak stačí ráno a som na celý deň vystaraná. Nakoľko s výdržou púdra nemám problém jeho kvalitu zvyčajne hodnotím podľa toho, ako dlho mi vydržal. Sú púdre (rovnako gramážové), ktoré mi vydržia dva mesiace a sú púdre, ktoré mi vydržia aj 4. Kde skončí tento uvidíme až keď bude v empties, a verím, že to nebude tak skoro.


Čo sa týka samotného púdra je od značky Make-up revolution a je to lisovaný fixačný púder v odtieni Soft Pink. Ak máte tón pleti do ružova určite sa bude páčiť aj vám. Inak už strašne dlho som si nekúpila púder podľa jeho farby, ak sa dá snažím sa kupovať si transparentné púdre, pri nich nie je pri nákupe nad čím špekulovať.
Ja inak nešpekulujem skoro nikdy :)) vždy beriem proste ten najsvetlejší. A tento vyšiel naozaj pekne - vyzerá ako transparentný púder len má jemnulinký nádych do ružova.


Púder má balenie, ktoré obsahuje všetko, čo si môžete priať - zrkadlo, púder a hubičku. Má pomerne zvláštne otváranie, priznám sa, že prvý týždeň mi ho otváral manžel, pretože som proste nevedela dôjsť ako na to. Rozdiel len je, že sa otvára z boku ako vidno na obrázku. 


Čo sa týka priloženej hubičky tú som nepoužila, pretože zo skúseností mám pocit, že hubičky urobia na pleti zbytočne masku. Ja som zastáncom štetcov, takže mne stačí jemný pudrový poprašok a som vybavená. Mne ide o zafixovanie, nie stavanie make-upu púdrom.

Ak však máte problémy s pleťou, kľudne by som hubičku použila, to krytie tam bude naozaj silnejšie. 


Púder kúpite na http://www.makeuprevolution.cz/ za 3,7€/99 CZK čo je bežná drogérková cena. Šťastie majú baby v ČR, ktoré si vedia MUR kúpiť v drogérke, tým fakt závidím! Mohli by sa inšpirovať a prinies túto značku do drogériek aj k nám! Verím, že by o ňu bola dračka.

A čo vy? Aký púder teraz máte? Používate púder každý deň? S hubičkou či štetcom?
Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
28. septembra 2015, 8:31 delete

Vypadá dobře, možná po něm mrknu :) Já mám teď Stay Matte od Rimmelu, který už mám téměř dopotřebovaný, tak pak budu shánět nějaký nový :) taky mám radši transparentní pudry :)

Ili Libertad

Reply
avatar
28. septembra 2015, 10:12 delete

Taky se mi docela libi, az dopouzivam tento od Lancome, mrknu na tenhle

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
28. septembra 2015, 10:35 delete

líbí se mi, ale u nás bohužel nejsou k sehnání, prý malý zájem :)

http://somethingbykatep.blogspot.cz/

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
28. septembra 2015, 11:56 delete

Vypadá fakt dobře a otvíraní je velmi zajímavé :) Já doufám v to, že se ve všech Rossmannech udělá celý stojan s MUR, to by bylo nejlepší! Ale zase na druhou stranu-v našem Rossmannu ve městě není vůbec Catrice, takže v tomhle mám naopak smůlu :/ -L

Reply
avatar
28. septembra 2015, 16:55 delete

vypadá užasně
terievans98.blogspot.cz

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
28. septembra 2015, 19:17 delete

Vyzerá dobre :) ja aktuálne používam prevarenú klasiku - Rimmel Stay Matte. S mojou extra mastiacou sa pleťou používam púder každý deň a štetcom. Príde mi to rýchlejšie ako hubkou :)

Reply
avatar
29. septembra 2015, 12:23 delete

Stay matte je taka super klasika kľudne by som mohla celý život používať len ten ale ja taaak rada skúšam :)

Reply
avatar
30. septembra 2015, 21:48 delete

Wow Lancome som nemala ale musí byť super :)

Reply
avatar
30. septembra 2015, 21:49 delete

malý záujem? Tak tomu sa mi až veriť nechce :)

Reply
avatar
30. septembra 2015, 21:49 delete

Ja by som brala radšej make-up Revolution ako Catrice :)

Reply
avatar
30. septembra 2015, 21:50 delete

jj súhlasím to je dobrá klasika :) je to taký bezpečný výber:)

Reply
avatar