S čím pôjde jesenný make-up fakt ľahko


Tak ako som sľúbila minulý týždeň prinášam zopár výrobkov, s ktorými sa jesenný make-up robí naozaj ľahko. Základom musí byť kvalitný make-up s vyššou krycou schopnosťou, krásny bordový rúž a hodia sa aj nejaké zlato/hnedé tiene na hnedé smokey líčenie. Ktorá kozmetika u mňa teda víťazí?  
Na tento make-up som mala z rôznych časopisov toľko vzoriek, že si dovolím povedať, že je super aj bez toho aby som ho mala v celom balení. Je na mojom aktuálnom wishliste a hneď ako miniem nejaký iný make-up,ktorý teraz používam určite po ňom siahnem. Má stredné krytie, veľmi pekný výber odtieňov a pokožke dodá pekný šmrnc. Skúšala som ho aj v extra daždivom a extra teplom počasí a pekne obstál v aj aj aj. Príde mi to trochu hutnejší a tak je ideálnym adeptom na jeseň a zimu. Zanechával taký ten pekný lesklý finish takže určite sa viac potešia majiteľky suchej a normálnej pokožky. 
O tomto výrobku som písala minulý týždeň a musím ho sem dať, pretože je to podľa mňa jednoznačná topka na jeseň a na pery. Lip Lava od Make-up Revolution má dokonalú pigmentáciu, jednoduché nanášanie a naozaj nízku cenu. Na jesenný make-up úplne ideálny výrobok!
Zistila som, že linku, ktorú používam posledné dva roky (mala som ju v zásobe, keď raz bola za super cenu) prestali naozaj vyrábať, takže vám ju nemôžem odporučiť, ale bola od Lorealu takže verím, že ak bola super tamtá tak bude super aj táto (po nej by som siahla). Gélové linky mám veľmi rada, je na nich väčšie spoľahnutie ako na klasické a tieto vyzerajú super aj vďaka pridanému štetcu.

Jeseň a hnedé smokey eyes idú k sebe ako darčeky a Vianoce :)) jedny z najkrajších tieňov, ktoré si predstavím pri tejto kombinácii sú Loreal E3 Infiniment Bronze. Ja sama ich doma nemám,ale má ich moja mamina, ktorej som ich s radosťou kradla kým som bývala doma. Určite sa na nich mrknite, ak hľadáte nejaké pekné bronzové tiene. Majú krásnu pigmentáciu, super výdrž a nestoja veľa. 


Aj keď si myslím, že základom je make-up, linka, tiene a rúž napadla mi ešte jedna vec, ktorá je podľa mňa mega nevyhnutnosť a sama ju mám na wishliste - gél na obočie. Ja momentálne stále používam gél od Make-up revolution, ktorý je fakt super ale viem, že keď sa mi minie, určite siahnem po tomto Catrice praktickom gély. Aj keď to na nás kričí z každej strany na obočie naozaj netreba zabúdať a pár ťahov urobí s výsledným make-upom úplné divy. S takýmto, ktorý má formu riasenky to ide naozaj ľahko a úprava obočia netrvá ani minútku. 

Ak si teda chcete spraviť pekné jesenné líčenie s týmito kúskami to pôjde určite ľahko. Ak sa odvážim pokúsim sa niečo odfotiť aj ja a priniesť nejakú peknú inšpiráciu! Zatiaľ peknú nedeľu a nech vás počasie neodstraší na peknú prechádzku!

A čo vy? Čo sú vaši pomocníci na jesenné líčenie? Dajte tipy!
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Romča
AUTHOR
27. septembra 2015, 0:39 delete

Môj make-up na jeseň? Nemaľovať sa :D Keďže mám od polovice augusta stále len rannú smenu, tak ráno pravidelne nestíham... Som rada keď vôbec vstanem, oblečiem sa, naraňajkujem sa a potom zistím, že už by som mala ísť. Ale ak raz niekedy cez víkend bude čas, určite vyskúšam jesenný make-up, túto jeseň to vyzerá byť skoro ako keby ho niekto navrhoval pre mňa :) Vďaka za tipy :)

Reply
avatar
27. septembra 2015, 9:43 delete

Výrazné rtěnky, to mi na podzim stačí :))

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
27. septembra 2015, 10:22 delete

O tom makeupu jsem už slyšela, každý ho jen chválí, takže na tom asi něco bude! Super článek :) -L

Reply
avatar
28. septembra 2015, 9:02 delete

Hezký článek :) Já jsem si oblíbila hnědé linky od Miss Sporty, které drží jak blázen celý den :) A vracím se k barveným maslíčkům od Astoru :)

Ili Libertad

Reply
avatar
28. septembra 2015, 22:37 delete

tak z toho, čo si napísala nepoznám ani jedno! Musím napraviť :)

Reply
avatar
28. septembra 2015, 22:37 delete

vyzeral fakt super! A ďakujem!

Reply
avatar
28. septembra 2015, 22:37 delete

tie sú úplná nevyhnutnosť!

Reply
avatar
28. septembra 2015, 22:38 delete

juj tak keby som vstávala ako ty ani ja by som asi nemala energie nazvyš! Más môj obdiv Romči :)

Reply
avatar