Aby ste neboli blah


Ja netuším, čo je to so mnou posledné dni ale nejako nie som so sebou spokojná. Pokožku mám stále suchú, vlasy revoltujú a ráno nie a nie sa upraviť do požadovanej podoby. Úplne využívam v plnej miere celý kozmetický arzenál - korektory, rozjasňovače, linky..proste všetko. Bude to asi zmenou toho počasia (ktoré je ale podľa mňa super) na ktoré si moja pokožka proste musí zvyknúť. Tak sa teda ešte budem chvíľu snažiť a verím, že sa do pár dní dám zase do normálu. 

Ako mi make-up nejde tak dobre, akoby som chcela vytiahla som úplne iné produkty ako som o tomto čase v roku zvyknutá. Väčšina ľudí to môže mať opačne ale ja zvyčajne používam mastné rozjasňovače v lete a suché práškové v zime. Mastné mi prídu v zime neprirodzené a suché zase v lete vpíjajúce sa resp grčkavejúce.  Mastné teda zvyčajne v auguste odložím a vyberiem ich až na jar. Teraz som však urobila výnimku a z letnej poličky som vytiahla naspäť toto Dermacol multilíčidlo, ktoré so mnou prežilo celé leto.


Možno ste si ich v lete všimli, ale ak nie Dermacol predstavil tzv. Multiproduct Shine - čo je tuhé multilíčidlo, ktoré môžete na rozjasnenie očí, tváre či pier. V ponuke je v piatich farbách a cenovo sa pohybuje pod 4€. Ja osobne mám odtieň pink, ktorý je podľa mňa najlepšie využiteľný pretože má krásnu prirodzenú farbu a dodá pokožke ten správny jas. 

Aj keď je to multilíčidlo ja ho používam len na lícne kosti a na vrch pier. Vďaka zlatým pigmentom pokožku naozaj krásne rozžiari a dodá jej tú pomyselnú bodku po dokončení make-upu. 


Ako môžete vidieť na fotke rozjasňovač má krásnu ružovú farbu so zlatými odleskami. Používa sa inak veľmi jednoducho - ja ho nanášam ukazovákom na lícne kosti. Žiadne štetce netreba, stačí pekne jemne vklepkať prstom.  

Ako sa teraz cítim tak nevyspato rozjasňovač so zlatým odleskom vyzerá podľa mňa najkrajšie a pleť najviac rozžiari.


Ak aj vy máte problém so zašednutou a nudnou pokožkou skúste mastnejší rozjasňovač. Pôsobí prirodzenejšie a krajšie a veľmi ľahko sa nanáša.

A čo vy? Mávate niekedy takéto zlé obdobia? Že neposlúchajú ani vlasy ani pleť? Ako to riešite? Preferujete tuhý či sypký rozjasňovač?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
14. októbra 2015, 17:36 delete

Aktuálne mám zlé vlasové obdobie :/ a stále som sa ešte neodvážila ísť do rozjasňovača... ach jo :D

Reply
avatar
Mary Markuš
AUTHOR
14. októbra 2015, 18:08 delete

Ja to cítim rovnako. Tvár aj vlasy neposlúchajú, v poslednom čase je to na mojej brade ako na bojisku a neviem čo už na to dať :D A vlasy sú tak nepoužiteľné,že aj z copu sa rozplačem :D

Reply
avatar
14. októbra 2015, 21:12 delete

Ahoj,
ja keď mám zlé pleťové obdobie, tak sa snažím piť viacej vodičky, prípadne beriem chvíľu nejaké vitamíny - céčko alebo z béčkovej skupiny. Niekedy pomôže aj poriadny peeling a následná maska. A čo sa týka vlasov, väčšinou to s nimi vyzerá blbo, keď odfláknem fénovanie alebo sa ponáhľam pri ich žehlení. Ale odkedy používam Baleácku vanilkovú masku, som s nimi spokojná, lebo sú krásne jemnučké :)

Reply
avatar
Lady Dí
AUTHOR
15. októbra 2015, 10:34 delete

Co se týče mě a rozjasňovačů, mám jich doma hodně ale nepoužívám je, ale jestli si mám vybrat mezi práškovým a tekutým, určitě bych vybrala práškový.

Reply
avatar
15. októbra 2015, 10:42 delete

Ja o týchto multilíčidlách snívam už celé leto a ešte som ich nikde nenašla ...okrme internetu, ale kvôli jendému dvom produktom sa mi objednávať ešte nechce..vyzerá super a rada by som ho vyskúšala, snáď naň niekde natrafím :P
dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar
15. októbra 2015, 21:47 delete

je to možné, že je ho problém zohnať ale internet to istí :) navyše ešte aj obchod na Poštovej zrušili čo je škoda :/

Reply
avatar
15. októbra 2015, 21:48 delete

Oba majú svoje výhody aj nevýhody :) ale vedia urobiť zázraky :)

Reply
avatar
15. októbra 2015, 21:49 delete

Baleácka vanilková? Nepoznám! Musím sa popozerať :) inak uznávam, že flákam vodu a je možné, že mi aj nejaké vitamíny chýbajú.. Takže idem sa rovno napiť a zajtra zbehnem do lekárne! ďakujem za super tipy!

Reply
avatar
15. októbra 2015, 21:49 delete

presne presne moje slová! Nech už to skončí!

Reply
avatar
15. októbra 2015, 21:50 delete

nieee to musíš vyskúšať! je to mega pomocník!

Reply
avatar