Bielenda končí!


Rozhodla som sa neotáľať s recenziou na výrobky, ktoré mám doma z Bielendy pretože neviem, či ste si všimli, ale stránka www.bielenda.sk končí. Ja som si všimla výpredaje pred pár mesiacmi,ale dúfala som, že sú to len nejaké sezónne výpredaje a nie koniec je to naozaj koniec tejto super stránky. Úprimne neviem, čím to je, ale je mi to strašne ľúto, pretože Bielenda je značka s úžasným sortimentom - neprekonateľnými telovými maslami a peeligami, za super ceny. Kto ju nevyskúšal má na to ešte chvíľu času, stránka pobeží do vypredania zásob. Ale tie sa míňajú..


Doma mám ešte z Bielendy dve veci - v podstate posledné novinky, ktoré pribudli do sortimentu na slovenskej stránke. Ak sledujete môj instagram mohli ste už vidieť malý teasing o aké produkty ide. Ak nie, tak dnes tu máme prvý a druhý zrecenzujem budúci týždeň. V podstate oba sú práve top obľúbené produkty, ktoré sú Bielenda top - maslo a peeling. 
Maslo momentálne používam s prenádhernou čerešňovou vôňou a napíšem vám jedno - je na zjedenie!
Inak pri tejto poslednej kolekcii Bielenda zmenila aj obaly - z takých tých skoro neónových farieb prešla na tieto ovocníčkové. Tie sú tiež pekné, ale tie predošlé boli podľa mňa krajšie :) veselšie, viac žiariace na poličke. 


Višňové telové maslo má 200ml a príjemnú hutnú konzistenciu. Aj napriek tomu, že je to hutnejšie maslo sa veľmi dobre rozotiera a veľmi rýchlo sa vpíja. Ocení ho najviac suchá pokožka, ktorú krásne premastí a hydratuje. A nielen to! Neskutočne ju ešte prevonia! Strašne sa mi páči ako sa vôňa vpije do pyžama a potom mi z masielka vonia celé pyžamo ale aj posteľné prádlo. To si potom môžete dať hocijaký lacný sprchový gél, lebo toto maslo prebije všetko. Je to taká krásna sladká vôňa, ktorá mne pripomína čerešňovú zmrzlinu alebo sirup.Tak ak vás niekedy lákala Bielenda alebo od nich máte niečo radi, myslite na to, že už len chvíľu! K objednávkam je navyše 30% zľava, to znamená, že masielko vás vyjde omnoho menej ako 5€! Nechcem predbiehať Tesco v ich vianočnom ošiali, ale myslite na to, že predsa len onedlho sú to Vianoce a vždy je lepšie nakúpiť so zľavou ako bez! Tak pekné nákupy a držte mi dnes palce. V rámci roboty mám dnes inú náplň práce a kanceláriu si vymením za  predávanie na predajni :))

A čo vy a Bielenda? Mali ste z nej niečo? Je vám ľúto, že odchádza? Láka vás niečo?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
22. októbra 2015, 13:38 delete

Bielindu vůbec neznám, škoda, že stránka končí, když to jsou tak skvělé produkty. Že by krém provonil celou postel slyším asi poprvé, musí to být nádhera :)

Reply
avatar
22. októbra 2015, 18:24 delete

O značke som ešte nepočula, tak ďakujem za upozornenie :) A tá višňová vôňa musí byť nádherná :3
GlitterCircus

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
22. októbra 2015, 20:37 delete

Značku vůbec neznám, ale hned se jdu na stránku kouknout :) -L

Reply
avatar
25. októbra 2015, 10:32 delete

potom budeš rovnako smutná, že končí :)

Reply
avatar
25. októbra 2015, 10:33 delete

No to dokáže Bielenda :)

Reply
avatar