Časy dobrých masiek ešte neskončili


 Pomerne dlho mi domov nepribudla žiadna nová pleťová maska. Vždy sa okolo masiek motám v drogérii a nič. Žiadna na mňa nevyskočí a nevyzerá zaujímavo, proste nuda z každej strany. Aj doma som nejako znudnela a mám pocit, že stále používam len Neem masku, ktorá je fakt dobrá a efektívna. Ale! Ako sa ochladilo vybrala som opäť na poličku moje Medik 8 očné sérum a tak som si spomenula, ktovie, či nemajú niečo nové tam! Ani neviem či nové, ale ako som si z odstupom času pozerala ich stránku www.medaprex.cz našla som asi 5 zaujímavých produktov, ktoré by som rada vyskúšala. Práve jedným z nich bola aj táto bahenná maska, ktorú vám rovno aj zrecenzujem.


V podstate to u mňa s maskami funguje tak, že 3 mesiace v lete používam masky hydratačné a ostatných 9 mesiacov používam bahenné masky. Skoro nikdy nepoužívam zlupovacie masky, pretože sú podľa mňa strašne agresívne a pokožka ma po nich vyslovene bolí. Raz za uhorský rok si poviem, že vyskúšam, možno bude lepšia a potom toho pol roka ľutujem. Čo sa týka bahenných sú to masky na ílovitých základoch, ktoré sťahujú póry, prečisťujú a odmasťujú. 

ClayMask je presne takáto maska, pretože obsahuje prírodný íl, ktorá odstraňuje nečistoty, absorbuje mastnostu a pôsobí ako prevencia proti upchávaniu pórov. Obsahuje aj vitamín E a iné rastlinné výťažky, ktoré pokožku ukľudňujú a revitalizujú. 


Samotná maska má pomerne hutnú konzistenciu,ale veľmi dobre sa nanáša. Má sa nanášať v tenkej vrstve a rovnomerne rozotrieť. Čo si všimnete, resp. hneď zacítite je jej príjemná vôňa. Strašne ťažko sa popisuje, ale čo mi pripomína asi najviac je sladké drievko. Je jemne nasladlá, ale fakt príjemná a taká relaxačná. Úplne si viem predstaviť ako by mi ju naniesli niekde v salóne a ja by som len oddychovala 15 minút a čakala kým bude maska pôsobiť.

Maska nedráždi a pokožku pekne prečistí. Po 15 minútach je dobré opláchnuť ju studenou (alebo vlažnou) vodou. Maska ide dole pomerne ťažko, tak vám radím dávať ju dole uteráčikom. Je to efektnejšie a lepšie tak aj zmyjete nečistoty z pokožky. 


Pre dosiahnutie výsledkov je potrebné masku používať raz za týždeň, takže netreba byť lenivý ale treba používať tak, ako sa má! Ozaj baby, čítajte si fakt návody, nech výrobky používate poriadne. Bola by to škoda mať doma drahý alebo aj lacný produkt a používať ho zle.


Maska stojí 29€, ale je to reálne lekárenský produkt, ktorý kúpite buď na Medik8 stránke alebo u špecializovaných odborníkov. Je to dané kvalitným a účinným zložením, ktoré má pokožku liečiť, nielen prečisťovať.
Ak ste minulý týždeň nemali masku nezabudnite to napraviť hoc aj dnes! Pokožku máte predsa len jednu.

A čo vy a masky? Dávate si ich poctivo? Kde ich kupujete? Akú máte teraz doma?Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
20. októbra 2015, 9:56 delete

Já jsem na masky dost líná, nejčastěji používám čistící gely :) Ale tahle vypadá dobře :)

Ili Libertad

Reply
avatar
20. októbra 2015, 15:35 delete

A pomohla ti tá maska z akné ? Ja som už vyskušala rôzne masky a stale to nie je ono a neboli moc lacné, aj bio aj z drogerky :( čierne bodky sa držia a držia

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
20. októbra 2015, 16:54 delete

Tak se přiznám, že tuhle značku vůbec neznám. Momentálně doma ani žádou nemám, jen peeling z avonu a s tím jsem moc spokojená :)

SweetElis

Reply
avatar
Drews Beauty
AUTHOR
22. októbra 2015, 16:14 delete

juuuj no toto vyzerá dobre, mám od Medik 8 sérum na očné okolie a normálne teraz premýšľam, či nepôjdem aj do tejto masky. Ja som sa chystala na tú bahennú čiernu masku od Himalaya, keď dopoužívam tú z Mary Kay :)

Drew's Beauty

Reply
avatar
25. októbra 2015, 11:36 delete

a veď raz za týždeň nie je tak veľa :)

Reply
avatar
25. októbra 2015, 11:37 delete

Ak máš akné tak na to veru žiadna maska nestačí! To je najlepšie ísť ku kožnému lekárovi a on ti podľa typu akné poradí,čo je najlepšie :)

Reply
avatar
25. októbra 2015, 11:38 delete

juuuj tak si to nejakú masku určite zožeň! Pleť sa ti za to pekne poďakuje :)

Reply
avatar
25. októbra 2015, 11:39 delete

Ak myslíš z Himalaya Neem tak tá je super :) tiež vrelo odporúčam! Ale ak poznáš Medik8 výrobky tak chápem, že ťa táto láka je to luxus v tube :)

Reply
avatar
10. novembra 2015, 16:24 delete

Navštívila a dala mi na skušku od kozmetiky Avene a zatiaľ to vyzerá sľubne. :)

Reply
avatar