GIGALASH recenzia a vyhodnotenie GA


Pred mesiacom som spustila GA v ktorej ste mohli vyhrať Gigalash sérum. GA včera skončila tak som rovno vylosovala víťazku, ktorou je Chérie - gratulujem! Dúfam, že sa výhre potešíš, a že ti sérum urobí krásne riasy.Medzi časom prešiel mesiac, od kedy som toto sérum skúšala aj ja, takže vám dnes rovno prinášam mini recenziu, aby ste vedeli, ako funguje a či zaberá. O tom, v čom spočíva zázrak séra som písala tu:klik, tak dnes sa vrhnem naozaj už na samotnú recenziu. Musím 

Sérum som používala poctivo každé ráno a večer na očistenú pokožku. Následne som počkala asi minútku a nechala som ho zaschnúť, nech sa pekne vstrebe. Používanie bolo fakt jednoduché - sérum sa používa ako linka, takže len ho nanesiete ku koreňom vašich rias. Na oči som pomerne citlivá, takže som sa trochu bála, či bude všetko ok, ale bolo - oči ma nepálili a necítila som žiaden diskomfort. A ako vyzerajú moje mihalnice po mesiaci?

Predtým:


Po mesiaci:Priznám sa, že kým som si nepozrela takto fotky ani som si neuvedomila, aký rozdiel tam je. Riasy fakt zhustli a sú určite výraznejšie. Ja by som si to voľným okom asi nevšimla, ale viete, kde je to cítiť najviac? Môžem teraz používať špirály, ktoré nemám rada, pretože aj so zlou riasenkou si urobím pekné riasy! Ha! 

Nepovedala by som, že je výsledkom efekt umelých mihalníc, a stále nemám riasy ako Zuza Plačková, ale je tam určite pokrok a zlepšenie. Otázka je, čo si od toho sľubujete a aký chcete mať finálny výsledok. 

Ja by som ešte raz chcela poďakovať stránke http://www.gigalash.sk/ za venovanie darčeku pre mňa aj do súťaže a musím ich bonznúť, že aj keď som produkt nemala v pláne skúšať, tak mi o ňom napísali, že som proste musela. Keď sa mi minie celé balenie ukážem vám final výsledok mihalníc, ale aby ste ho videli nezabudnite sledovať môj facebook, tu

A čo vy a séra? Lákajú vás? Lepíte si umelé riasy? Či si vystačíte s efektom, ktorý urobí špirála?

Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
6. októbra 2015, 8:13 delete

Gratuluji, bude mít kukadla jak zrcadla :-)

Reply
avatar
6. októbra 2015, 9:01 delete

Wow, je opravdu poznat rozdíl :) Vítězce gratuluju :)

Ili Libertad

Reply
avatar
Chérie
AUTHOR
6. októbra 2015, 11:42 delete

jéj, to je asi prvýkrát, čo som niečo vyhrala! a hneď sérum na riasy, pričom som sa posledný týždeň zamýšľala, že si nejaké kúpim:) hneď píšem mail :)

Reply
avatar
10. októbra 2015, 0:14 delete

Tak sa tesim ze to tak dobre vyšlo :)

Reply
avatar
Unknown
AUTHOR
1. mája 2016, 11:06 delete

Nevidim ziadny rozdiel

Reply
avatar
Unknown
AUTHOR
1. mája 2016, 11:06 delete

Nevidim ziadny rozdiel

Reply
avatar