Jedinečný tip na darčekNaša svadba a celé jej prípravy boli mňa časom, kedy som zažila niečo prvýkrát. Ak si odmyslím celú tú ceremóniu (ktorá bola pochopiteľne prvýkrát a naposledy) milo ma prekvapili aj niektoré tie veci na okolo. Napríklad prvýkrát mi niekto ako dar poslal kvety či darčekové koše. Viem, že v amerických filmoch také veci vidíme už 50 rokov, ale s kľudom na srdci sa priznám, že mne nikto doteraz kvety alebo darčekové koše ešte neposlal. 


 
 A to tiež, vždy som videla darčekové koše pri pokladni v potravinách, kde bol alkohol a oriešky ale ono sa tá doba veru posunula. Dnes už sú darčekové koše vyrábané na mieru – špeciálne darčekové koše pre mužov a špeciálne darčekové koše pre ženy. Škoda, že sme boli obaja tak pohrúžený do svojich košov, že mi ich vôbec nenapadlo odfotiť a rozbaliť, ale ako nám došli trhali sme ich ako dravé zvery.

Myslím, že môžem napísať za oboch, že nás takýto netradičný a hlavne nečakaný darček neskutočne potešil. Dostali sme takto náhodne 4 koše a všetko od ľudí, ktorí nebývajú na Slovensku a chceli nás takto milo prekvapiť. Vy ani neviete, že vám niečo dôjde, pretože osoba, ktorá vám ho dáva si to vykliká na internete a vám len zavolá kuriér a kôš vám dôjde domov alebo do roboty. Po každé som bola fakt v nemom úžase, že si na nás niekto tak pekne spomenul a tak milo nás potešil. Obsah sa zjedol, vypil a samotné košíky sme dali šikovnejším ľuďom v okolí, ktorý ich vedeli pekne využiť na dyi.Pochopiteľne, že kôš si môžete objednať aj vy a nechať si ho doručiť domov a darovať niekomu tvár v tvár. To plánujeme urobiť aj my v blízkej dobe kedy sa chystáme na jednu oslavu. Našla som stránku http://skvelydar.sk/, kde majú fakt pekné a netradičné koše. Zaujali ma hlavne dva také typické babské, jeden Kokosový bozk (ako viete som milovníčka kokosu) – obsahoval kokosový likér, bonboniéru, pralinky, kokosový orech a celé to bolo v peknom balení. Druhý ktorý ma zaujal sa volá Ružové potešenie a je to taký typický ružový babský balíček s ružovým vínkom, belgickou čokoládou, pralinkami, sviečkou, orieškami. A samozrejme všetko v peknom ružovom košíčku! Inak, ešte k tej netradičnosti darčekových košov! Na stránke som našla kopec košov, ktoré potešia srdce každej kozmetickej maniačky! Nedá mi nespomenúť ten najlepší – Levanduľový kôš (veľký – je aj v malej verzii ale tento je top)! Kôš je balený v takom krásnom elegantnom koši a okrem jedla obsahuje BOEMI kozmetiku, ktorá patrí k mojím najobľúbenejším. Má úžasne voňavé produkty, ktorých balenia stoja za vystavenie! Kôš obsahuje mydlo, sprcháč, šampón, olej, soľ, voňavý vankúšik a čaj, čokoládu a hrnček. Proste z každého rožka troška! Myslím si, že 90% žien poteší viac takýto kôš ako nejaký nepremyslený s alkoholom, orieškami a paštékou.


Tak aby ste vedeli, kam sa doba posunula a že nie sú koše ako koše. Kôš si môžete dať vyrobiť na mieru, alebo si vybrať z neskutočne pestrej ponuky. Chcete kozmetiku? Kokos? Klobásy? Nič nie je problém, koše sú pre každého! Nápady na dobré darčeky sa vždy hodia, nikdy neviete kedy niekam pôjdete a inšpirácia nebude prichádzať.

A čo vy? Dostali ste niekedy darčekový kôš? Aký? Potešil vás? Vedeli ste, že si môžete objednať koše na mieru? Chystáte sa v blízkej dobe na nejakú oslavu? Kam?

Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Biela Mačka
AUTHOR
10. októbra 2015, 9:49 delete

Pozrela som si ponuku kosov, ale je to presne tak ako pri vianocnych kozmetickych baleniach. Jeden vyrobok dobry a tri take, ktorych sa potrebuju zbavit. Kose su urcite dobry napad, ale najlepsie je zostavit ich sam obdarovanemu priamo na mieru. A v konecnom dosledku je to aj lacnejsie a osobnejsie.

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
10. októbra 2015, 15:39 delete

Pozerala som si ich stranku a levandulovy a urcite najlepsi.

Reply
avatar
10. októbra 2015, 19:53 delete

Pěkné koše, mě se nejvíce líbí ten levandulový.
Zvu tě k mé narozeninové soutěži.
http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/2015/10/muj-blog-slavi-1-narozeniny-to-si.html

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
11. októbra 2015, 0:30 delete

Tak o tomhle jsem vůbec nevěděla, je to skvělý tip. Já ještě nikdy takový koš nedostala a určitě by potěšil. :-)
welcometomyworld

Reply
avatar
12. októbra 2015, 9:20 delete

To je hezký :) Dárkové koše pravidelně kupujeme babičce a dědovi k vánocům, protože už nevíme, co jim dávat :)

Ili Libertad

Reply
avatar
12. októbra 2015, 20:30 delete

jj určite je najlepšie zostaviť si ich podľa seba :)

Reply
avatar
12. októbra 2015, 20:31 delete

jj pre mňa to bolo tiež prvýkrát a mooooc potešilo!

Reply
avatar
12. októbra 2015, 20:32 delete

fakt? to ste jaký super!

Reply
avatar