Nivea Body Oil


Odkedy som bola v lete na Weleda školení zaplavila ma číra radosť pri používaní olejov. Vždy som mávala doma nejaký olej a aj som ich používala ale s miernou nechuťou a odrádzaním sa. Viem, že sú oleje pre suchú pokožku dobré ale to mastné telo 15 minút po ich použití je na trpezlivosť kráľov. Ale! Na Weleda školení som sa dozvedela, že oleje sa majú nanášať na vlhkú pokožku a odvtedy mi je sveta žiť! Zrazu oleje nie sú ani také mastné a otravné a používať ich je odrazu jedna radosť.


Tento olej mala moja mamina a ja som si ho uchmatla, lebo som ho chcela vyskúšať a ak by bol dobrý tak aj zrecenzovať. Strašne som kedysi túžila po oleji do kúpeľa (tiež od Nivea) ale odkedy mám doma sprchový kút táto potreba odpadla.Stále by som ho chcela, len už by nemal u mňa doma využitie. Tak som aspoň vyskúšala tento spevňujúci telový olej.


Ako vidíte na obrázku ide o olej, ktorý je super na spevnenie celej postavy. Či sa potrebujete zbaviť strií, spevniť bruško, dekolt, stehná alebo len proste hydratovať pokožku olej pomôže. Ja som to brala z čisto hydratačného hľadiska, na spevnenie používam jogu a strie našťastie nemám. Ak si však chcete olejom dopomôcť ku krajšej postave je potrebné používať ho denne a v prípade strií či tehotenského bruška po každom umytí, resp. aj viackrát denne.


Olej má 200ml a je balený v plastovej nádobke.Používa sa tak, že si trochu nalejete do ruky a nanesiete na vlhké telo. Ideálne keď vyjdete rovno zo sprchy -len sa trochu poklepete uterákom a rovno nanesiete olej. Pri takomto nanášaní olej zaschne hneď a vám ostane len hydratovaná a pekne lesklá pokožka. 

Vonia krásne, jemne, čisto. Tak klasicky Niveácky ale viac ako sprej na opaľovanie než ako modrý krém. Je to fakt príjemná vôňa, ideálna na večer.


Za mňa je to super hydratačný výrobok,ktorý sa vám hodí poznať ak máte suchú pleť. Kúpite ho v každej drogérke za cenu okolo 5€.

A čo vy? Používate telové oleje? Nanášate si ich správne? Máte radi Nivea vôňu?
Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
vaja vaja
AUTHOR
29. októbra 2015, 9:09 delete

Niveu mám rada a ja používam spevňujúci olej od Avonu a je super:)
http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

Reply
avatar
Wikira
AUTHOR
29. októbra 2015, 10:30 delete

Tento olej jsem jeste nepotkala. Používám oleje Saloos a mam je moc rada

Reply
avatar
Dendy
AUTHOR
29. októbra 2015, 11:31 delete

Olej používám na zadek, bříško a prsa. Souhlasím s hydratací pokožky. Párkrát jsem jej nanesla na celé tělo, téměř ihned se vstřebal do kůže a zanechal lesklou a jemnou pokožku.

www.dendyss.blogspot.cz

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
29. októbra 2015, 11:57 delete

Naštěstí žádné super zpevňování nepotřebuju, takže to by se u mě zrovna neuchytilo...Olej jsem nikdy neoužívala a zatím to ani nemám v plánu, ale tak uvidíme, co bude za pár let :) -L

Reply
avatar
29. októbra 2015, 13:18 delete

Pěkná recenze :) já jsem ještě žádný olej nezkoušela, možná si časem nějaký pořídím :)

Reply
avatar
miss.velvet
AUTHOR
29. októbra 2015, 14:18 delete

Já se olejům nebráním, ale jen v zimě, jinak ne. Měla jsem tělové oleje od Balei a naprosto mi vyhovovaly, navíc úžasně voněly, letos na zimu chci další:-)

Reply
avatar
Dede
AUTHOR
29. októbra 2015, 18:44 delete

Ahoj, chtěla jsem tě jen upozornit k tomu HTML na vymazání cookies, co jsem psala na mém blogu - dočetla jsem se, že je podle legislativy Evropské unie povinností to na stránkách mít, jinak mohou majiteli blogu bez tohoto vyzvání i zablokovat blog / účet na googlu. Říkala jsem si, že radši informuju ty, co mi psali pod článek, že ten kód využijí, abych je varovala, že se tak může stát. Samozřejmě je to na tobě, jestli si tam ten kód necháš nebo ne, to jen abys věděla. Smažeš ho zase tak, že si v HTML editoru najdeš pomocí CTRL + F tento tag: <*head> a pod ním budeš mít
<*script>
*cookieChoices = {};
<*/script>
(bez hvězdiček) - to aby ses nemusela vracet zase složitě na můj blog a proklikávat se ke článku :).

~Ježkovy voči!

Reply
avatar
Ľúbezná
AUTHOR
29. októbra 2015, 20:17 delete

tiež som vlastne oleje začala používať až teraz prednedávnom :)

Reply
avatar
30. októbra 2015, 14:34 delete

Tak ten som ešte nemala :)

Reply
avatar
30. októbra 2015, 14:34 delete

Saloos veru vie ako robiť oleje :)

Reply
avatar
30. októbra 2015, 14:35 delete

To vstrebávanie je naozaj super rýchle a ta pokožka je potom krasne voňavá :)

Reply
avatar
30. októbra 2015, 14:36 delete

Tak potom vies po čom siahnuť :)

Reply
avatar
30. októbra 2015, 14:36 delete

Vážne? No to je teda chyba určite sa oplatí nejaký vyskúšať!

Reply
avatar
30. októbra 2015, 14:37 delete

Balea ma super oleje tiež krasne voňavé a úžasne hydratujuce :)

Reply
avatar
30. októbra 2015, 14:38 delete

Dede veľmi pekne ďakujem za komentár uprimne som nevedela ze je to takto. Tak to asi riskovať nebudem, takže fakt ďakujem!

Reply
avatar
30. októbra 2015, 14:38 delete

Lepšie neskôr ako nikdy :)

Reply
avatar
Niki
AUTHOR
30. októbra 2015, 21:28 delete

Nivea vôňu a celkovo jej produkty úplne zbožňuje moja mamina, ja ich veľmi nemusím :) v zime mám však veľmi suchú pokožku, takže nejaký olejíček by mi bodol

Reply
avatar