Malinový sirup v peelingovej forme


A je to tu! Posledný Bielenda príspevok na mojom blogu (teda jedine, že by som išla do Poľska a vykúpila všetky novinky!:)) Som rada, že aj posledný výrobok, ktorý recenzujem je rovnako úžasný ako tie predtým a dúfam, že sa raz nájde niekto, kto dá tejto značke šancu na Slovensku a bude sa jej potom dariť viac.

Dnes teda prinášam recenziu na jednu z posledných noviniek Malinový peeling. Z týchto ovocných sád sú telové maslá, peelingy a maslá na pery a ja som vedela, že malinu musím mať v peelingovej forme. To, že bude sladučká napovedá už ten krásny ružový obal s malinkami, ktoré sú vyslovene na zjedenie.

Samotný peeling vonia vyslovene ako sladučký malinový sirup alebo malinové želé. Proste mňam!! *Poznámka pre naivných milovníkov sladkých vôní - peeling nechutí tak dobre, ako vonia. Otestované! Dokonalá sladká vôňa, do ktorej sa zamilujete hneď. Strašná škoda, že z peelingu nie je aj sprcháč, bola by radosť používať takýto výrobok každý deň.

Čo sa týka samotného peelingu, je to hrubozrnný peeling so zvláčňujúcimi olejmi, takže pokožku úžasne premastí a nie je potrebné sa už potom krémovať. Ak ste citlivé skúsila by som radšej nejaký jemnejší peeling, ale pre normálnu pokožku bude super.

Nakoľko sa stránka likviduje ešte stále platia na http://bielenda.sk/ 30%zľavy, ktoré sa určite oplatí využiť. Už aj bez zľavy sa peeling oplatí (6€) a so zľavou nie je o čom! Ak teda máte radi sladké vône určite si ich sladkú edíciu pozrite, jedna vôňa je krajšia ako druhá!

A čo vy? Máte radi super sladké vône? Aké ovocie najradšej? 


Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
miss.velvet
AUTHOR
11. novembra 2015, 14:04 delete

Od téhle značky jsem nic neměla, ale tohle vypadá víc než lákavě, maliny v kosmetice zbožňuji:-)

Reply
avatar
Sweet Elis
AUTHOR
11. novembra 2015, 17:29 delete

Wau vypadá to dobře a na eshop určitě mrknu :)

SweetElis

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
11. novembra 2015, 19:26 delete

Sladké vůně obecně moc nemusím a ani takovéhle peelingy, které už na první pohled vypadají hrozně chemicky...Věřím ale, že ti vyhovuje a nemusí být vůbec špatný :) -L

Reply
avatar