Čo chýbalo v každodennej rutine - Bioderma Sensibio Deo


Minulý týždeň som vám ukázala všetky výrobky, ktoré používam pravidelne každý deň. Kto si príspevok poriadne prečítal mohol si všimnúť, že jeden tam predsa len chýbal! Deodorant! Je to vecička, ktorú (skoro) každý používa denne a vždy sa oplatí poznať taký, ktorý stojí za to. Čo sa týka deodorantov, nemám v podstate žiadne obľúbené, vždy sa snažím hľadať nejaké nové, dobré, ktoré stoja za to. Povedala by som, že tu nerozhoduje ani cena, je hlavné, aby fakt zaberal. Na moje šťastie mi zaberajú viac menej všetky, nie som nejaký silný potič :)) takže, to zase nie je taký problém.


Tento deodorant je určený pre citlivú pokožku a je super v tom, že sa dá použiť aj rovno po epilácii či holení. Je to pre mňa pomerne podstatný fakt, nakoľko sa holím vždy ráno, takže to, či budem plakať od bolesti alebo nie je celkom dôležité. Tých, čo si potrpia na zloženie poteší, že neobsahuje alkohol ani alumínium.  V teste potenia obstál na 1*, žiadne problémy celý deň, či som športovala, mala stres alebo len bežný kľud.
Bonusom na záver je príjemná svieža vôňa, ktorá je určená pre každý nos! Verím, že nikomu vadiť nebude, je taká príjemná, neutrálna.


Viac info na www.bioderma.com

To, koľko mi vydržal sa dozviete v empties a okrem toho už len toľko, že ak máte citlivú pokožku je to určite favorit aj pre vás. Cenovo vychádza okolo 8€, čo nie je málo, ale za lekárenský produkt ani veľa.

A čo vy? Investujete do drahších deodorantov? Skúšali ste nejaké? Ktoré? Aký je váš obľúbený? Meníte ich, či si kupujete ten istý?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
xoxopatty
AUTHOR
8. decembra 2015, 14:17 delete

Ja odkedy som prvý krát vyskúšala tento deodorant, tak používam už len ten, kupujem si ho stále, pretože mi najviac vyhovuje a po inom už ani nesiahnem :-)
Patty

Reply
avatar
Lea Kralova
AUTHOR
8. decembra 2015, 15:16 delete

Na deodoranty od Biodermy som pozerala, ani ja nie som silný potič, preto mi postačia aj obyčajné veľmi dobrý je napríklad od Dove :)
www.leekralova.blogspot.sk aj Giveaway

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
9. decembra 2015, 15:20 delete

Vypadá opravdu dobře a halvně složení má fajn :) Moc ráda bych něco od Biodermy vyzkoušela, dost mě to láká! -L

Reply
avatar
9. decembra 2015, 20:49 delete

oni toho majú toľko dobrého, že ani neviem s čím by som začala ako prvým :)

Reply
avatar
9. decembra 2015, 20:50 delete

tak od Dove som nemala žiadny už tuším dva roky :)

Reply
avatar
9. decembra 2015, 20:50 delete

Som rada, že nie som jediná, komu fakt vyhovuje:)

Reply
avatar