Dve muchy jednou ranou!
Obdobie Vianoc býva všestranným spúšťačom rôznych kríz. Okrem toho, že mám pocit, že nikto nikdy nestíha je tu ešte jeden strašiak to všetkých časopisov! Kila navyše, zanedbaná posilka a vyhrážajúca sa celulitída. Tak mám pre vás,alebo vaše maminy jeden tip, ktorý môžete použiť pre seba alebo ako darček pre inú rodinnú príslušníčku.

Dermacol je podľa mňa najpokrokovejšia značka, čo sa týka výrobkov v boji proti celulitíde. Spomínala som to viackrát na blogu, ale tieto výrobky pravidelne používa moja svokra a už aj moja mamina a sama vidím, že tie výsledky tam fakt sú. Len treba čítať návody a používať ich fakt pravidelne. Dnes tu mám pre vás novinku od Dermacolu, ktorá obsahuje 4 výrobky alebo 4 strašidlá pre celulitídu :)


Prvé dva sú  spevňujúci gél a telový balzam. Tieto dva sú podľa mňa pre nelenivé užívateľky pretože na ich používanie treba vynaložiť trochu energie :)
Spevňujúci telový gél má gelovú konzistenciu a vonia ako Light Blue. Naozaj krásna citrusová vôňa, ktorá prekvapila nielen mňa, ale všetky ženy u mňa v okolí. Vôňa vydrží na tele dokonca pomerne dlho a ak máte radi Light Blue bude vás dokonca motivovať k pravidelnejšiemu používaniu. Gél sa vsiakne hneď ako ho nanesiete a pokožku zanechá hladkú, nelepivú. Mierne chladí, čo je prekvapivé a príjemné. Gél sa odporúča používať na večer a nechať ho robiť svoju ,,mágiu" cez noc. Úloha gélu je formovať postavu a zabraňovať úbytku kolagénu.

Druhý výrobok pre nelenivé je Telový balzam s koenzýmom Q10 a kreatínom. Balzam má hustejšiu konzistenciu, mne pripomína krém na opaľovanie. Je to taká mazľavejšia konzistencia,ktorú treba na tele rozpracovať. Vonia ako krém, skôr čisto, možno jemnučko citrusovo. Aj balzam schne rýchlo a rovnako zasychá do hladka a jemna. Krém redukuje známky pomarančovej kože a bráni starnutiu pokožky. 

Tretí a štvrtý výrobok sú v kategórii pre lenivé, pretože na ich použitie nemusíte vynaložiť takmer žiadnu energiu. Spevňujúci sprchový gél jednoducho použijete v sprche a užijete si sprchovanie. Je super doplnkom k celkovej starostlivosti ak používate výrobky na spevnenie a v boji proti celulitíde. Sprchový gél je neskutočne osviežujúci a vonia silno zázvorovo. Podľa mňa bude úplne dokonalý na leto a osobne vám ho odporúčam či máte celulitídu alebo nie. Je to fakt vzpruha a ak sa potrebujete učiť, ste v strese, chcete sa ráno prebrať táto zázvorová limonáda to určite urobí. 


A posledný tip pre lenivé je telové olej - ten je určený hlavne na redukciu strií,ale aj na spevnenie celého tela. Olej sa používa fakt super jednoducho - nastriekate na telo, krúživými pohybmi vmasírujete a vybavené. Rovnako pomáha krásne proti celulitíde- zase ten istý postup - nastriekate, vmasírujete a necháte pôsobiť. Výsledky oleja by mali byť viditeľné po dvoch mesiacoch, ale zase v návode sa píše - používať 2x denne, masírovať 10 minút. 

Samozrejme, že najideálnejšie je, ak pôjdete cvičiť, budete piť, veľa chodiť a nebudete mať sedavé zamestnanie. Kto to tak robí dajte si high five, preskočte tento článok a prečítajte si až ten zajtrajší. Ja si myslím, že takáto pomoc sa môže vždy hodiť a obzvlášť, ak zaberá. Moja svokra a mamina si tieto výrobky kupujú opakovane a nedajú na nich dopustiť. 

A čo vy? Cvičíte? Ako? Ako často? Trápi vás celulitída? Alebo vašu maminu?
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
Naire S.
AUTHOR
5. decembra 2015, 9:50 delete

Tak tyhle obaly jsem upřímně vůbec nikde nezaregistrovala. Ale moc na tyhle věci nevěřím, měla jsem od Dermacolu něco fialového proti celulitidě, krásně to vonělo, používala jsem to správně a nic se nestalo :( Naštěstí se mi celulitida zatím nijak nezhoršuje, ale i tak mám co zlepšovat :(

Reply
avatar
KejT
AUTHOR
5. decembra 2015, 13:07 delete

Nějak stále nevím, zda těmto výrobkům věřit či nikoliv. S celulitidou bojuju už tak od pěti let - mám problém se zavodňováním organismu a i když jsem celé léto chodila na lymfomasáže a rázové vlny, celulitidu stále mám. Někomu možná stačí krémy či skořicové zábaly, jinému ne. Já jsem bohužel ten druhý případ:(

...Instantní krása...

Reply
avatar
Kia
AUTHOR
5. decembra 2015, 17:29 delete

vyzerá to zaujímavo, možno raz skúsim lebo športujem, chodím a nožky nič :D
www.gummybaum.blogspot.sk

Reply
avatar
6. decembra 2015, 19:45 delete

presne tieto fialové používala aj moja svokra a bola spokojná :/ tak asi 100 ľudí 100 chutí :/

Reply
avatar
6. decembra 2015, 19:45 delete

wow tak si si už išla na vyšší level :/ to ma mrzí, že nevyšlo podľa predstáv :/

Reply
avatar
Kaja
AUTHOR
7. decembra 2015, 13:12 delete

asi som celkom nepochopila, v čom je to, že tie prvé dva sú pre nelenivé? aj ten olej pre lenivé (inak super názvy)treba 10 minút vmasírovať, tak čo potom treba robiť s nimi? :D
ja som inak mala taký gél od balea a bol fajn a aj ja som bola dokonca nelenivá :)

Reply
avatar