Matrix Total Results So Long Damage Treatment


To, že som na blogu dlhšie nespomenula nejakú dobrú masku na vlasy nebolo tým, že by som žiadne nepoužívala, ale práve naopak. Snažila som sa spotrebovať domáce zásoby kým sa pustím do nejakej novej. Spotrebovanie mi nevyšlo úplne ako som si predstavovala (minúť litrové Kallos masky je podľa mňa neuskutočniteľná vec) tak som si povedala, že čo sa dalo som minula a ostatné proste pôjde s časom. Každopádne už som nemohla vydržať kým konečne vyskúšam nejakú novú a tentokrát by ste podľa názvu mohli povedať, že z drahšieho spektra - ide totiž o Matrix.

Aj napriek tomu, že má Matrix kadernícke a pomerne drahé výrobky táto maska stojí na http://www.parfemy-elnino.sk/ čosi cez 6€, čo je cena Loreálu v drogérke. Ja som chcela nejakú novú masku pre poškodené vlasy pričom som nechcela aby stála 20€ a táto mi prišla ako super zlatá stredná cesta. Total Results So Long Damage Treatment je maska určená pre suché a poškodené vlasy, pričom obsahuje ceramidy, ktoré prenikajú do hĺbky vlasov a ošetrujú poškodené miesta. Pri pravidelnom používaní by vlásky mali byť celistvejšie a odolnejšie.


Maska má krikľavo červený obal, ktorý ma úprimne prekvapil, pretože je taký ,,nematrixácky". Od Matrixu mám doma pomerne veľa výrobkov a okrem radu Oil Wonders mi príde, že ich výrobky majú také nudné, nezaujímavé obaly, ktoré majú presvedčiť skôr obsahom ako obalom. Maska sa dá zohnať vo viacerých veľkostiach- ja mám 150ml. Takto si ju pekne otestujem či sedí alebo nesedí a ak mi bude vyhovovať môžem ísť do cenovo výhodnejšieho 500ml balenia.
Tak ako všetky kadernícke výrobky ani táto maska nesklamala vôňou a vonia naozaj krásne. Neviem vám tú vôňu nijako bližšie špecifikovať, necítim v nej nijaké kvietky alebo ovocie, je to skôr taká tá sladká, pomerne tradičná, vôňa kaderníckych výrobkov.Vôňa je v celku silná a ostane cítiť vo vlasoch aj keď si ich vyfúkate.


Maska má veľmi príjemnú v celku hustú konzistenciu a nanáša sa veľmi dobre. Používa sa na mokré umyté vlasy, pričom treba ju nechať pôsobiť 3-5minút. Ja ju nechávam pôsobiť 10-15, pretože 3 minúty s mojou slamou absolútne nič nespravia. Záleží od typu vlasov, ale čím ich máte zničenejšie a suchšie tým viac by som byť vami predĺžila čas pôsobenia. Raz som ju mala dokonca 20 minút a vlasy absolútne nezaťažila, krásne ich vyhladila a vyživila.

Pre mňa je maska úspešná ak si viem ľahko rozčesať vlasy a ak po vyfúkaní pôsobia hladko, jemne a zocelene. Toto všetko dokázala takže som veľmi spokojná.

A čo vy? Ako často používate masky? Používate ich podľa návodu alebo si použitie upravujete podľa seba?

Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Veru
AUTHOR
26. januára 2016, 10:22 delete

Zrovna dnes jsem dopotřebovala masku od Kaloos a měla úplně stejnou konzistenci, jako tato :) Brzy bude o ní řeč v produktech na dně

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
26. januára 2016, 14:34 delete

Masku na vlasy jsem ještě nikdy neměla :D Celkem dost mě ale lákají ty od Kallosu, tak uvidíme :) -L

Reply
avatar
Nicolland
AUTHOR
26. januára 2016, 15:29 delete

Ja mám zálusk na masku Macadamia Hair Oil Repair, tak snád ju čoskoro zoženiem :)
Aj táto vyzerá skvelo.

http://nicolland.blogspot.co.at

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
26. januára 2016, 16:36 delete

Ja moc masky na vlasy nepoužívam, keď už tam možno raz za rok maximálne :D Nechce sa mi čakať:D

Reply
avatar
Nikola Mills
AUTHOR
26. januára 2016, 19:07 delete

Hodně jsem o téhle značce slyšela, ale spíš jako ve stylingovém smyslu.. dost mě láká jejich lak na vlasy :) Jinak já masky používám po každém umytí, a někdy je nechám do rána a až ráno je umyju, protože déle působí a osvědčilo se mi to, že mám jemnější vlasy :)

Nikola Mills

Reply
avatar
27. januára 2016, 19:47 delete

A potom spíš s mokrými vlasmi? A nie je ti chladno?

Reply
avatar
27. januára 2016, 19:48 delete

jeeeejda! Tak potom aspoň bezoplachovú kúru :)

Reply
avatar
27. januára 2016, 19:49 delete

Tá je úžasná! Mala som ju doma viackrát (a stále mám) a je to jedna z NAJ NAJ NAJ masiek :)

Reply
avatar
27. januára 2016, 19:49 delete

To nemyslíš vážne????!! To treba napraviť!

Reply
avatar