Posledné kusy Alverde Oriental Bazar v DM


Priznám sa, že k Alverde mám taký zvláštny vzťah. Mala som odtiaľ veci, ktoré mi sadli a boli úplne super (očný korektor je asi najviac top) ale aj výrobky, ktoré ma príliš neočarili a určite by som si ich nekúpila zase. Preto vždy keď vyjde nejaká nová limitka rozmýšľam, či áno alebo nie. Neviem ako sledujete ich limitky vy, ale posledná, ktorá bola mi vyslovene udrela do očí. Volala sa Oriental Bazar a ako môžete vidieť bola plná zemitých tónov, z ktorých sa veľmi tešia majiteľky hnedých vlasov  a hnedých očí. Na prvé omrknutie ma zaujali najmä rúže, ktoré mám u Alverde otestované a veľmi mi vyhovujú, lenže kým som sa rozkývala ku kúpe, už boli vypredané - niet divu.


Na DM stretnutí sa mi podaril uloviť tento rozjasňovač a keďže som ho odvtedy párkrát použila a videla som ho ešte v DM rozhodla som sa vám o ňom ešte rýchlo napísať pár viet. Skôr ako rozjasňovač je to trblietavý púder, ktorý dodá pleti aj telu jemný trblietavý nádych. Ja osobne tieto púdre používam najviac v lete - ako telové púdre na ramená, do dekoltu a jemný poprašok na tvár.


Štetec, ktorý púder obsahuje je jeho najväčšou výhodou ale aj nevýhodou. Výhodou preto, že je to praktické (ja si takýto púder vždy beriem na dovolenku a plní mi tam funkciu púdra na telo ako aj na tvár, takže mám dva výrobky v1 a stačí mi aj 1 štetec) a rýchle na použitie. Nevýhodou je to, že zo štetca vychádza ten produkt nesúmerne takže ho neviete naniesť napr rovnomerne na líca ako lícenku. Musíte ho teda nanášať ako poprašok na väčšie časti tela. Robí však naozaj pekný rozjasnený efekt. Aj keď tá farba môže pôsobiť na fotke tmavo, je veľmi jemná a je to naozaj skôr pekný lesklý poprašok ako nejaký silný bronzer.


Pre mňa je to naozaj must-have produkt na leto, kedy ho používam veľmi často. Ak aj vy radi podporíte opálenie vašej pokožky odporúčam myslieť pár mesiacov dopredu a stihnúť si ho ešte uchmatnúť :)

A čo vy a Alverde limitky? Páčia sa vám? Sledujete ich? Dávate si v lete rozjasňujúce produkty na telo? Mlieka či takto púdre? 

Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
11. januára 2016, 14:24 delete

Jé, doufám, že na mě jeden zbyde, protože jako brunetce by se mi moc hodil! (:

Reply
avatar
11. januára 2016, 14:37 delete

U nás som dokonca takýto alverde stojan nevidela. Škoda, pretože ten trblietavý púder so štetcom by sa zišiel. :D
Pozývam teba a tvoje čitateľky na môj blog: http://rebelliouslily.blogspot.sk/

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
11. januára 2016, 16:24 delete

Vyzerá super, ale momentálne sa snažím šetriť aj pri maličkostiach :-D

Reply
avatar
11. januára 2016, 19:34 delete

Ja som sa riadne tešila na túto limitku, keď som ju videla na blogoch ,ale neviem kde sa zasekla a neprišla do našej Dm-ky. Ma riadne nasrali :D :D
Lavandula Diary

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
11. januára 2016, 21:03 delete

Tahle limitka mě taky celkem oslovila a samozřejmě, než jsem se rozhoupala, tak bylo vše fuč :D -L

Reply
avatar
11. januára 2016, 23:06 delete

Veď to! Keď sú treba ich brať hneď :)

Reply
avatar
11. januára 2016, 23:07 delete

Fakt? Ja, že bola v každej! Och!! To by naštvalo aj mňa!

Reply
avatar
11. januára 2016, 23:07 delete

držím palce, nech ti to vydrží :)

Reply
avatar