Slnko zďaleka nesvieti len v lete


Určite to poznáte - idete sa v zime prejsť vonku a 10 minút potom, ako ste odišli z domu si uvedomíte, že aj keď je vonku 0 stupňov slnko svieti ako v auguste. A vy môžete zvyšné dve hodiny vonku škúliť a tešiť sa z toho, že v zime zapadá tak skoro :)) Ak to poznáte, tak ste ako ja :) a ak túto situáciu nepoznáte, tak ste ako moja mamina - večne pripravený so slnečnými okuliarmi v zálohe.  Vzhľadom na počet slnečných decembrových dní ma potešila spolupráca so stránkou https://www.facebook.com/letnyhit.sk/, kde som si mohla vybrať na zrecenzovanie slnečné okuliare, aby mi ani v zime slniečko nesvietilo do očí!

Ja som si vybrala dvojo a ako uvidíte úplne odlišné.


Prvé na štýl lenoniek so striebornými sklami.  To bola pre mňa vcelku výzva, pretože voči takýmto zrkadlovým sklám mám rešpekt, ale povedala som si, že vyskúšam, uvidíme. Na stránke mali lenonky v rôznych farebných prevedeniach, mne sa veľmi páčili aj modré a žlté sklá, ale to by bola na mňa už fakt divočina. Popravde som v celku spokojná a teším sa, keď ich bude v lete ladiť k rôznym ďalším outfitom. Predsa len, leto poskytuje väčšie možnosti na ladenie. Inak okuliare sú super ľahučké a oceňujem, že ich posielajú s látkovým púzdrom. 


Aby ste ich videli aj v akcii pridávam pár fotiek, práve z tých slnečných dní, kedy neradno zabudnúť doma okuliare! Druhé budú po chuti asi viacerým, pretože sú viac ženské, viac elegantné. Mne sa zapáčili na prvý pohľad a toto je presne typ okuliarov, ktoré sú v mojej komfortnej zóne :) Pekné, veľké  a navyše hnedé - ako keby som si ich dala urobiť na mieru. Čo poviete, ktoré sú lepšie?
Ak neboli žiadne z týchto podľa vášho gusta na stránke je urobená špeciálna podsekcia pre dámske okuliare a tam nájdete mnohé ďalšie. Ja odporúčam popozerať aj tie pánske, pretože dnes už je väčšina okuliarov unisex. Cenovo sa okuliare na stránke pohybujú okolo 6€, čo nie je vôbec veľa. Inak, ak by vám to náhodou prišlo veľa tak potom odporúčam pozrieť si aj ich facebookovskú stránku kde bývajú rôzne promá a súťaže, a tam môžete získať rôzne zľavy :)

A čo vy? Nosíte v zime slnečné okuliare? Experimentujete v okuliaroch? Skúšate rôzne farby a tvary alebo nosíte len overenú čiernu klasiku?
Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
9. januára 2016, 15:42 delete

jasné, že nosím aj v zime keď sviete slnko :) Tie druhé sú veľmi pekné a pristanú ti, btw. máš krásne vlasy :)

Reply
avatar
9. januára 2016, 16:28 delete

ja v takýchto vyzerám ako debil a mucha puk :D môžem nosiť iba jeden typ, tak takéto problémy neriešim s výberom :)

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
9. januára 2016, 16:39 delete

Ja nosím aj v zime tmavnúce dioptrické okuliare :-)

Reply
avatar
9. januára 2016, 18:28 delete

Já nosím také v zimě brejličky,ale většinou pilotky:) Miluju Lenonky :)

ROSEMDIARY

Reply
avatar
9. januára 2016, 19:34 delete

V zimě moc brýle nenosím :D Ale letos je to slunce tak intenzivní, že bych asi měla začít :D
Ginger

Reply
avatar
9. januára 2016, 21:42 delete

Mne sa jednoznačne páčia tie lenonky a podľa mňa ani tie už nie sú retro. Teraz ich momentálne vídavam na Instagrame v kombinácií s kožuchmi a je to vážne top! Ja takéto okuliare chcem určite. Tie druhé mi prídu staromódne už.

Dominika Makarová fashion blog

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
10. januára 2016, 16:25 delete

Oboje sú krásne :)

Reply
avatar
10. januára 2016, 17:23 delete

Juuj inak pravda, s kožuchom môžu byť fakt super!

Reply
avatar
10. januára 2016, 17:24 delete

veď to! Aj keď neviem, či som to u nás tým článkom nejako nezakrýkla ako pozerám počasie má len snežiť a pršať :/

Reply
avatar
10. januára 2016, 17:24 delete

inak pilotky mám aj ja doma! Musím ich zase vytiahnuť, je ich škoda len tak v skrini :)

Reply
avatar
10. januára 2016, 17:25 delete

to je inak super vec, najmä na šoférovanie, ja ich bohužiaľ nemám, takže musím riešiť takto :/

Reply
avatar
10. januára 2016, 17:26 delete

inak je pravda, že som ich dala vyskúšať aj v mojom okolí veľa ľuďom a skoro nikomu nesedeli :) aj pre mňa je to tak napol, že či áno alebo nie, ale hovorím si, že snáď áno :)

Reply
avatar