Dermacol Pink Apple& American Rose parfémPosledné mesiace ma Dermacol neustále prekvapuje. Prvé veľké prekvapenie prišlo keď si Dermacol v Auparku otvoril malý stánok, kde bolo konečne možné zohnať všetky pekné vychytávky. Očividne som nebola jediná, kto sa neskutočne potešil a teraz pozor - len niekoľko mesiacov po otvorení stánku pribudne celý Dermacol obchod! Takto bude mať v obchodnom centre konečne Dermacol priestor, aký si zaslúži a odolať novinkám bude ešte ťažšie! A aby toho nebolo málo pred pár týždňami som zistila, že Dermacol vydal aj svoje prvé parfémy, čo je veru veľký krok vpred!


Cítim sa veľmi šťastne (a úprimne aj poctene), že som mohla túto novinku vyskúšať, pretože ako viete, voňavky sú moja slabosť, takže toto je pre mňa radosť najvyššieho stupňa. A poďme k tým parfémom! Dermacol prišiel rovno s 13 parfumami, ktoré charakterizujú netypické vône a netradičné kombinácie. Hlavnou ideou parfémov je, že sú medzi sebou mixovateľné a takto si môže každá žena vytvoriť svoju vlastnú kombináciu. Samozrejme, že môžete nosiť len jeden parfém, ale ak sa vám chce pohrať sa, alebo máte radi niečo, čo máte len vy, tu sa naskytá možnosť.


Parfém je balený v krásnej kvalitnej a elegantnej papierovej škatuli. Páči sa mi, ako sa Dermacol hrdí svojím pôvodom a tak môžete vidieť na spodku krabičky (ako aj flakónu) nápis Prague a Pražský hrad.


Samotný flakón je skôr jemnejší resp. jednoduchší. Je priesvitný a na hrdle ho zdobí pekný detail ružovej látky so zlatým logom Dermacolu. Farba látky sa líši podľa parfému - môj Pink Apple& American Rose je ladený do ružova čiže aj látka je ružová. 


Samotná vôňa je v katalógu popísaná ako  ,,vôňa zakázaného ovocia". Podľa toho si ju však moc nepredstavíte, tak ja skúsim menej prozaicky a viac prakticky. Aj napriek tomu, že by vo vás názov mohol evokovať, že ide o jemnú ovocnú vôňu opak je pravdou. Vo vôni preráža ruža, ktorá robí parfém silným a pomerne ťažkým. Taký ten ťažší tón dodáva aj santalové drevo a fialka, ktoré cítiť najmä na začiatku. Povedala by som, že prvú hodinu je parfém akoby ovocnejší a postupne sa tá ovocnosť vytráca a ostáva ako keby sila ruže so santalom. Parfém mi trošku pripomína CK Eternity Moments - takže ak vám vonia tá, bude určite aj táto.

Dermacol mi v skutku ulahodil do vkusu, nakoľko viete, že jemné vône u mňa doma nenájdete a túto môžem teda nosiť s radosťou. Aj napriek tomu, že ide o výraznejšiu vôňu je kľudne celoročná, len vám musí sedieť tento typ parfému.

Z celkovej 13 by som veľmi chcela ešte dve  Fresh Peony a Ylang Ylang a Bitter Cacao a Vanilla. Veľmi sa mi páči tento koncept akoby niche parfému a dúfam, že si nájde veľa obľúbencov. Parfém má 50ml a v eshope alebo v predajniach ho nájdete za 38€. 

A čo vy? Povedali by ste, že Dermacol bude mať parfém? Videli ste ich? Počuli ste o nich? Páči sa vám balenie?

Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
Cotton Latte
AUTHOR
3. februára 2016, 9:42 delete

Jee to vypadá opravdu dobře, Dermacol mám moc ráda, takže obchod bych taky uvítala :) -L

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
3. februára 2016, 15:11 delete

aj Prazsky hrad sa pise s velkym zaciatocnym pismenom.

Reply
avatar
3. februára 2016, 15:21 delete

Ráda bych je očuchala, ale prý jsou dostupné jen v kamenném obchodě a to mám teda poměrně z ruky :( Škoda :)

Ili Libertad

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
3. februára 2016, 18:14 delete

Tak to je super, nevedela som, že už aj Dermacol má parfémy :-)

Reply
avatar
3. februára 2016, 19:52 delete

Ano, o parfémech vím. Ráda bych některý vyzkoušela, ale asi počkám na nějakou akci :-)

Reply
avatar
4. februára 2016, 16:33 delete

Aj ja ja sa ne neho hrozne teším :)

Reply
avatar
4. februára 2016, 16:33 delete

u nás sú aj na e-shope :)

Reply
avatar
4. februára 2016, 16:34 delete

áno a ešte aké pekné!

Reply
avatar
4. februára 2016, 16:34 delete

u nás som teraz videla 1+1 :)

Reply
avatar
LOVE JOICE
AUTHOR
4. februára 2016, 17:48 delete

Must be have amazing smell, I love rose. Would you like to follow each other? if you decided to follow me on BLOGLOVIN and Instagram, please let me know so I can follow you back. Thank you.

www.love-joice.com

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
7. februára 2016, 13:53 delete

Wau, tak toto som nečakala! Čakám do výplaty a kupujem Bergamot & Vetiver :)

Reply
avatar