Labello maslo na pery konečne tu!


Priznám sa, že aj napriek tomu, že si pomerne často na youtube pozerám videá čo je nové vo svete (v oblasti kozmetiky) málo kedy si poviem woooow to by som strašne chcela. Pred dvoma rokmi ma však úplne chytili za srdce Nivea maslá na pery, ktoré som strašne ale strašne chcela vyskúšať. Keď bola niekedy v tom čase na dovolenke videla som len nejakú jogurtovú kombináciu a tá ma fakt nelákala. Dostať sa mi k nim podarilo až minulý rok v Nemecku, kde som si kúpila kokosového krásavca. Recenziu som na blog nedávala, lebo aj tak by ste ho tu nezohnali (ale ak by ste ju chceli dajte vedieť pripravím), ale teraz drogérky zaplnili rovno tri vône o ktorých napísať môžem.

Nivea na Slovensko prišla s  malinovou, vanilkovou a ,,niveáckou" verziou. Je to dilema podľa mňa pri pokladni vybrať si len jeden a ak si vezmete tri, ja vás určite súdiť nebudem :))

Balzamy majú chutné plechovkové balenia (objem 19ml), na ktoré ste určite zvyknuté z ich krémikov.  Čo sa týka konzistencie ide o maslá na pery,čiže sú pomerne hutné. Ja ich nanášam tak, že našpúlim pery a vopchám ich do plechovky. Úplne som si na tento spôsob zvykla a neskutočne mi vyhovuje, že si nemusím špiniť ruky. Z hľadiska hydratácie sú to suverénne najlepšie balzamy z drogérie. Ako som si ešte na jeseň kúpila ten kokosový hneď sa posunul na prvé priečky a tieto sa k nemu len pridali. Pozerala som si aj viacero recenzií na internete a príde mi, že nie som veru jediný nadšenec. Balzamy sú mastné a pery úžasne hydratujú. Všetky obsahujú bambucké maslo a mandľový olej + ingrediencie podľa svojho druhu.

Ak by som mala povedať, že ktorý je môj najobľúbenejší je to Raspberry Rose. Je to úžasne sladučko voňavé masielko, ktorého sa nebudete vedieť nabažiť. Maslo má skvelú malinovú vôňu (takú tú sirupovú) a v kelímku je svetlo ružovej farby. Aj napriek tomu, že  je v kelímku ružové na perách nefarbí.

Druhé v poradí je Vanilla a Macadamia (aj keď teraz som si ho dala na pery a neviem či nie je aj prvé). Maslo vonia krásne vanilkovo, ja by som kľudne povedala, že v ňom cítim aj trochu kakaa. Konzistencia je rovnaká ako v malinovej verzii, len vôňa je menej ovocná, skôr je čisto sladká (ako koláčik).

Tretie maslo je podľa mňa ideálne pre pánov, pretože nemá žiadnu farbu, a vonia úplne ako klasická Nivea. Je to skvostná vôňa a teším sa, že je konečne v balzamovej podobne. Ja si ho dávam na noc a je to taká tá ukľudňujúca vôňa, pretože Nivea je taký ten symbol stability - vždy tu bola a vždy tu bude.


Trvalo to síce neskutočne dlho ale som strašne rada, že ich mám konečne doma a môžem ich používať denne. Tým, že mám všetky mám vždy niektorý vo vačku v kabáte a nemusím sa báť, že by som ostala bez masielka.

A čo vy? Máte nejaké doma? Láka vás vyskúšať? Ktorú vôňu?

Previous
Next Post »

25 komentárov

Pre písanie komentárov
Lucia
AUTHOR
1. februára 2016, 9:27 delete

Ja mám momentálne vanilku a čučoriedku,oba zo zahraničia:))
A mám ich veľmi rada,na perách by mohli vydržať aj dlhšie,no na noc sú tiež výborné:) Pre tie vône a konzistenciu sa nedajú nemilovať...A u mňa je asi najobľúbenejšia malina a vanilka...malinové som mala asi 2 balenia a ani jedno som nestihla spotrebovať lebo sa mi stratilo,asi mi nie je súdené :D vanilku mám tiež už 2. balenie:))

Reply
avatar
1. februára 2016, 10:01 delete

ja mam kokos a malinu este z leta z chorvatska ale neviem preco, ale nejako ma nedostali do kolien. ako su dobre, hutne, vonave, fajne len na moje extra dehydratovane pery treba nieco mega. nedavno som si kupila blistex - medplus a celkom mi vyhovuje ;)

Reply
avatar
Ľúbezná
AUTHOR
1. februára 2016, 10:14 delete

Keď ja by som práve rada vyskúšala ten kokosový! :D Takže určite chcem recenziu a zatiaĺ asi siahnem po tom vanilkovo makadámiovom :)

Reply
avatar
Veru
AUTHOR
1. februára 2016, 10:50 delete

Mně se podařilo vyhrát makadamiovou verzi s vanilkou a hned jsem si ho zamilovala :) Vůně mi připomíná kinder vajíčko

Reply
avatar
Naire S.
AUTHOR
1. februára 2016, 10:57 delete

Mám tu vanilku a ze začátku mi ve vůni něco vadilo, teď už jsem si zvykla. Jinak mi přijde máslo fajn, ale nelíbí se mi složení, takže další balení si nepořídím. I když malina by mě lákala...

Reply
avatar
Ev.
AUTHOR
1. februára 2016, 12:15 delete

Ach, tie vyzerajú vážne skvelo! Ako sa poznám, zrejme im neodolám a moja už teraz riadne veľká balzámová zbierka sa rozrastie o ďalšie prírastky :D
Hello, my name is Ev

Reply
avatar
1. februára 2016, 15:42 delete

Všude jsou na ně teď recenze a myslím,že hodně odsunuly do pozadí EOSY, rozhodně si musím do drogérie pro jeden skočit a vidím to na Rabsberry Rose :D

ROSEMDIARY

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
1. februára 2016, 16:38 delete

Už dlho po ňom túžim :)

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
1. februára 2016, 17:00 delete

Mám tu vanilkovou verzi a jsem hrozně spokojená :)) -L

Reply
avatar
1. februára 2016, 17:08 delete

Ja mám čučoriedku a je úžasná :)
www.vanesasworld.blogspot.com aj s giveaway

Reply
avatar
Miss Alexy
AUTHOR
1. februára 2016, 19:57 delete

Nemam doma, ale vanielkovej vone by som nepovedala - nie :-)

http://missalexy.blogspot.cz/

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:37 delete

Tak to vidím, že si ešte väčšia maniačka ako ja :)

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:38 delete

Ja som ešte Blistex nemala ale je už roky na mojom wishliste :)

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:40 delete

Teším sa, že je záujem o recenziu, určite pripravím :)

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:40 delete

Inak nejaká podoba s Kinderkom tam veru je!

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:41 delete

Preto som ho aj odftila, nech si tam každý nájde to svoje :)

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:41 delete

To už som si toľkokrát povedala, že už mi žiadny balzam do zbierky nepribudne! Ale to sa nedá! Toľko ich vychádza stále nových a dobrých!

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:42 delete

jj aj podľa mňa. Ale na druhú stranu sú aj lepšie ako EOS :)

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:42 delete

Tak je načase vyskúšať :)

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:43 delete

A je viac taká sladká či je tam cítiť ten jogurt?

Reply
avatar
2. februára 2016, 15:43 delete

Tak keď uvidíš v drogérke aspoň budeš vedieť, že stojí za to :)

Reply
avatar
Dendy
AUTHOR
4. februára 2016, 16:47 delete

Už jsem se na ně dívala, ale dávám přednosti tyčinkám.

Reply
avatar