Očný odličovač na február


Keď som zistila, že vo februári ma čakajú tri krátke cesty normálne mi hupslo srdcom. A ani nie tak kvôli cestám samotným (ale aj na tie som sa moooooc tešila), ale kvôli tomu, že som si uvedomila, že budem môcť vyskúšať nejaké nové veci! Doma totiž stále poctivo míňam pollitrovú micelárku a toto bol dôvod na to aby som to trochu ,,oklamala" a vyskúšala niečo iné. Rovno vám napíšem narovinu, že pre zatiaľ bola táto odličovacia voda Medik8 jediný dobrý objav. Vzorky, ktoré som skúšala boli k zaplakaniu a raz a zase som si povedala, že ešte, že som mala vzorky.


Okrem kompaktného balenia bol dôvod na to, že som si vybrala na moje cesty práve tento Medik8 odličovač veľmi jednoduchý - hrdí sa tým, že ľahko odlíči aj vodeodolnú riasenku a to bolo niečo, čo som fakt potrebovala. Pri každej ceste som totiž plánovana wellness a akosi som si po lete zvykla na ten komfort nalíčených očí. 

Odličovač je určený najmä pre citlivé oči resp. citlivé očné okolie. Ak s tým problémy nemáte je možné, že vám príde jeho cena +-19€ príliš vysoká. Ja mám v okolí viacero kamarátiek, ktoré na citlivé oči trpia veľmi (paradoxne nositeľky kontaktných šošoviek) a povedali mi, že za takéto výrobky je to bežná cena. Odličovač obsahuje výťažok z harmančeka a nevädze, ktoré majú upokojujúce a hlavne protizápalové účinky.


Odličovač má dve vrstvy, ktoré je treba pred samotným použitím pretrepať. Nemá nijakú vôňu, čo som si potvrdila aj na stránke, kde sa uvádza, že je bez parfumov, parabénov a alkoholu. Má nezvyčajnú zelenú farbu, ktorá nie je daná len balením ale uvidíte ju aj na vatovom tampóniku. 

Nanáša sa v celku bežne - naneste na vatový tampónik, priložíte na oko - počkáte pár sekúnd a jemnými pohybmi odstránite z oka riasenku. Rozdiely oproti iným odličovačom si všimnete už pri nanášaní - produktu stačí podstatne menej ako pri drogérkových odličovačoch a odličuje omnoho rýchlejšie. Tú rýchlosť si všimnete najmä pri vodeodolnej riasenke, s ktorou sa ja osobne zvyknem dosť natrápiť. 

Oči sú odlíčené naozaj veľmi precízne a neštípu ani nie sú podráždené. Výsledok je presne taký, ako má byť!


Odličovač ako aj iné výrobky pre citlivú pokožku zoženiete na http://www.medaprex.cz (v pravo hore preklik na slovenskú verziu).

A čo vy? Vystačíte si s drogérkovými odličovačmi či máte aj nejaké drahšie? Skúšali ste drahšie? Videli ste v nich rozdiel? Štípu vás niekedy oči?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Ľúbezná
AUTHOR
9. februára 2016, 22:11 delete

Ja používam dvojfázový od Yves Rocher a vyhovuje mi veľmi, takže ani neplánujem nejak meniť, aj keď aj tento vyzerá dosť dobre :)

Reply
avatar
Wikira
AUTHOR
10. februára 2016, 6:56 delete

Používám pouze dražší odličovače, protože ostatní mě bohužel stipou nebo špatně odličují

Reply
avatar
10. februára 2016, 9:37 delete

Vypadá dobře :) Já používám micelárku od Biodermy a ta mi moc vyhovuje,jednou jsem použila od Garnieru a moje oči mě tak začaly štípat :D

ROSEMDIARY

Reply
avatar
Drews Beauty
AUTHOR
10. februára 2016, 10:25 delete

Medik 8 je výborná značka :) Tiež si myslím, že tá cena je normálna, ja mám teraz odličovač od Mary Kay, ktorý je tiež na citlivé oči, i keď ja tým netrpím a stojí 22Eur :)
Drew's Beauty

Reply
avatar
10. februára 2016, 21:27 delete

To som nevedela, že MK má takéto drahšie výrobky. Ani neviem prečo,ale vždy som si myslela, že sú cenovo ako Avon :)

Reply
avatar
10. februára 2016, 21:27 delete

mne sedela aj tá Garnierácka, čo som rada :) ale Bioderma je super o tom potom! :)

Reply
avatar
10. februára 2016, 21:27 delete

tak ty si potom úplne cieľovka :)

Reply
avatar
10. februára 2016, 21:28 delete

ten som aj ja mala a používala som ho hádam aj roky ale potom nejak zmenili zloženie a prestal mi vyhovovať :(

Reply
avatar