Avon pochopil význam slova matné rúžeVerím, že kto sleduje môj blog vie, že Avon rúže u mňa vyhrávajú na plnej čiare. Veď prečo nie? Majú neskutočný výber farieb, kopec druhov na výber, sú lacné a majú skvelú výdrž a hydratáciu. Za mňa spĺňajú všetko, čo od rúžov očakávam a preto po nich vždy prirodzene siaham ako prvých. Vo veľa časopisoch sa teraz dočítate, že hitom sezóny sú a budú matné rúže, tak som si pre vás pripravila matnú trojicu od Avonu, ktorá stojí za to. 


Matné rúže v katalógu nájdete pod menom Avon True Colour Perfectly Matte Lipstick. Od klasických rúžov ich odlišuje aj ich balenie, ktoré Avon zahalil do matného obalu. Veľmi pekný detail a šikovný ak obzvlášť ráno šmátrate medzi rúžami a neviete nájsť ten správny. Inak to matné balenie je celkovo podľa mňa krajšie, ako klasické lesklé, vyzerá tak inak, šmrncovnejšie.


Ja som dostala na testovanie tri farby a našťastie mi super sadli všetky - nude béžová Pure Pink, dokonalá matná červená Red Supreme a krásna ružová Ideal Lilac.Ja som pomerne častou nositeľkou červených rúžov, takže bolo jasné, že ma červená proste chytí najviac za srdce. A keď je ešte matná je to ešte viac wow! Aj napriek tomu, že som doma mala rúže, ktoré sa volali ,,matné"som až pri týchto troch pochopila, čo sú to matné rúže. Matná červená vyzerá sofistikovanejšie, nie tak drzo, skôr elegantne a šmrncovne. Swatche nizšie :)


Ideal Lilac je pre mňa úplná farba jari! Krásna ružová, ktorá dodá perám krásnu farbu a make-upu peknú jarnú sviežosť. Nedá mi nenadchýňať sa nad tou matnou, ale je to proste zmena a líčenie podľa mňa vyzerá úplne inak. Je také prirodzenejšie, mladšie, ľahšie, no mne sa proste veľmi páči. 


Poslednú som odfotila Pure Pink, ale pravda je taká, že ju nosím najčastejšie. Mohli ste ju vidieť aj na mojom Instagrame (tu:klik). Nemyslím si, že je to úplne ružová farba, ja by som ju skôr nazvala Peach Nude, ale verím, že v Avone mali svoj dôvod. Tak či onak krásna broskyňovo nude farba ideálna na každý deň. Rúž krásne vynikne k tmavému smokedy eyes líčeniu (skúšala som minulý týždeň v divadle).Rúže majú úžasnú pigmentáciu (pri Avone žiadna novinka) a na perách vydržia cca dve hodinky. Tak ako všetky matné rúže trošku vysušujú, takže si večer pery pretrite balzamom na pery. Cez deň však držia krásne, nezaliezajú do rýh ani kútikov, miznú potichu ako ja z hodiny španielčiny, keď sa niekam ponáhľam. 

Ak teda chcete fakt matný rúž, hľadajte si v okolí Avon lady a vyberajte. Je z čoho a výsledok preplní vaše očakávania. Rozmýšľam, že na ten Pure Pink natočím to moje líčenie, čo som mala v divadle. Čo poviete?

A čo vy a matné rúže? Lákajú vás? Máte nejaký? Je taký, ako ste si predstavovali? Od akej značky? Chceli by ste tutoriál na líčenie s niektorým z nich? S ktorým?
Previous
Next Post »

18 komentárov

Pre písanie komentárov
17. marca 2016, 7:10 delete

Vypadají moc krásně :-))

Reply
avatar
17. marca 2016, 10:06 delete

Nejvíc se mi líbí ta rudá, takto matná vypadá vážně hezky :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
17. marca 2016, 13:00 delete

rtěnky mají moc pěkné odstíny.

http://somethingbykatep.blogspot.cz/

Reply
avatar
VLADIES
AUTHOR
17. marca 2016, 16:55 delete

Okrem červenej mám presne tie dva odtiene. Tie ruže sú úžasné a naozaj matné! :)

Vladies

Reply
avatar
17. marca 2016, 18:54 delete

Tyyjo, taková pochvalná recenze! Už název článku mě rozesmál a "mizí pomalu jaká já z hodiny španělštiny" mě dodělalo :D Zajímaly by mě, jak vypadají na rtech a líčení s nimi určitě taky! :)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
17. marca 2016, 21:50 delete

Každou jednou prečítanou recenziou na tieto rúže, som bližšie k obrovskej avon objednávke! Tie odtiene vyzerajú všetky výborne :)

Reply
avatar
17. marca 2016, 21:59 delete

nielen vyzerajú fakt sú úžasné!

Reply
avatar
17. marca 2016, 22:01 delete

tak ešte doplniť aj tú červenú :)

Reply
avatar
17. marca 2016, 22:02 delete

jeeej si ma moc potešila komentárom :) fakt úplnú radosť som mala :)som rada, že niekto chápe moje vtípky :)

Reply
avatar
17. marca 2016, 22:02 delete

Ja som každý jedným použitím (aj dnes) bližšie k objednávke ďalších :)

Reply
avatar
Mon Khaai
AUTHOR
18. marca 2016, 9:27 delete

Ten Red Superme vyzerá odkonale ♥

Reply
avatar
19. marca 2016, 11:08 delete

Super článek!! Koupila jsem si dvě a jak s nimi spokojená. Všechno co je matné, musím zkusit. Ale tyhle rtěnky jsou rozhodně hit!

Reply
avatar
Part of Nicol
AUTHOR
20. marca 2016, 11:47 delete

Rúže vyzerajú super :) Škoda, že si nepridala fotky ako vyzerajú na tebe :) To by ma zaujímalo tiež :))
partofnicol.blogspot.sk

Reply
avatar
ADELA MIK
AUTHOR
20. marca 2016, 13:31 delete

Vypadají krásně, skvělé fotky:)
mně se nejvíce líbí ta nude:)
http://praguestyle1.blogspot.cz/

Reply
avatar