Ďalší dlhotrvajúci úlovok


Od minulého roka sa naplno rozvinula moja vášeň pre dlhotrvajúce mastné tiene. Túto lavínu spustilo Color Tattoo, ktoré sú proste tiene tejto dekády a postupne objavujem ďalšie. Musím sa priznať, že som neskutočne prekvapená z kvality drogériových výrobkov, kde za pár eúr zoženiete krásne farby a dobrú kvalitu. K týmto dvom kategóriám si môžete ešte pridať aj mega cenu obzvlášť ak ich kupujete na internete.


A poďme k tomu môjmu! Mojím najnovším úlovkom je Rimmel Scandaleyes v odtieni 011 Bluffing. Odtieň Bluffing je krásna bronzovo/taupe farba, ktorá je ideálna na každý deň. K očnému líčeniu popravde s týmto tieňom vôbec netreba veľa - vystačí si ako monotieň, čiže ho len nanesiete na celé viečko a nanesiete hojne špirály. Výsledok je rýchly a naozaj pekný. 

Tieň drží ako prikovaný, mne osobne bez bázy do večera. Chcela by som dodať, že našťastie nemám mastné viečka, takže mne držia bez bázy všetky tiene (klop, klop, klop). Len tak mimochodom - tento swatch som robila na ruku asi pred mesiacom v sobotu okolo 9.00 ráno a tieň mi vtedy ostal na ruke do večera - a to som varila a umývala riady. Tieň je inak super aj ako báza - ak si chcete napríklad robiť hnedé smokey eyes, krásne potom zvýrazní farbu tieňov. 

Ako ste si mohli všimnúť, tieň je v tvare ceruzky takže na nanášanie nepotrebujete v podstate nič len samotný tieň a váš prst, ktorým ho rozotriete pri okrajoch do stratena. Ak vám vadí ručná práca, siahnite bez strachu po štetci :)Ako som spomínala vyššie-  tú cenu, keď som si ho vyberala ja, stál na http://www.parfemy-elnino.sk/ do dvoch eúr, čo je proste bezkonkurenčné. Malá rada na záver - v tej super nízkej cene tam ostal ešte odtieň Trespassing Taupe (podobná tejto farbe), ktorý včera večer stál 1,28€. Inak na elnino majú strašne často veci za takéto prapodivne nízke ceny, odporúčam presmerovať čas prokrastinácie na túto stránku, nájdete tam aj to, čo by ste nečakali.

A čo vy? Našli ste niekedy na nejako e-shope niečo až podozrivo lacné? Kúpili ste si to? Čo to bolo? Ako ste na tom s mastnými tieňmi? Máte ich radi?

Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
Ľúbezná
AUTHOR
9. marca 2016, 19:33 delete

Už som po týchto tieňoch pokukovala a po tejto recenzii už nie je o čom a určite ich v najbližšej dobe kupujem :).

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
9. marca 2016, 20:09 delete

Já mám teda raději lesklejší stíny, ale tento matný může na oku vypadat dokonale. Musím se podívat, jaké ještě mají odstíny. :-)
welcometomyworld

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
9. marca 2016, 20:32 delete

podla mna je super, mam doma dva odtiene a idem urcite na dalsi!

Reply
avatar
Mon Khaai
AUTHOR
9. marca 2016, 22:27 delete

Presne tento mám, som s ním nadmieru spokojná :)

Reply
avatar
10. marca 2016, 1:47 delete

Já tuhle tužku mám ve zlaté, a ta je taky super.

Reply
avatar
Drews Beauty
AUTHOR
10. marca 2016, 14:43 delete

som minule po nich pokukovala, ale po tej modrej, tá vyzerá geniálne aj Getthelouk ju veľmi chválila :)
Drew's Beauty

Reply
avatar
12. marca 2016, 16:01 delete

Modrú moje oko akosi prehliadlo!

Reply
avatar
12. marca 2016, 16:01 delete

jj po tej pokukujem aj ja :)

Reply
avatar
12. marca 2016, 16:02 delete

Musím povedať, že aj ja :)

Reply
avatar
12. marca 2016, 16:02 delete

juuujda ale on nie je matný! Práve naopak :)

Reply
avatar
12. marca 2016, 16:03 delete

hlavne šup kým sú také lacné :)

Reply
avatar
12. marca 2016, 16:03 delete

tak to máš ešte lepšie ako ja :)

Reply
avatar