Najarnite sa!

Dobre hovorím si, že tento víkend to príde! Tento víkend si vyberiem úúúúúúúplne všetky malovátka, dekoratívku, pleťovku, telovku a idem meniť. Ťažké zimné vône pôjdu prečo a dojdú jarné, fresh, príjemné. Viete také, čo ovoniate a poviete si zmrzlina! Či? Aká je vaša jarno letná vôňa? Už mi len ostáva dúfať, že takto slnečno ostane, nech mi ten jarný pocit nezmizne s nejakým dažďom čo dojde :)

Každopádne tento týždeň pretrváva aj vďaka môjmu novému super objavu - Bourjois Radiance Boosting pleťový peeling.  


Kozmetiku Bourjois mám veľmi rada aj napriek tomu, že z tejto značky doma takmer nič nemám. Je to pre mňa taká značka ako Dermacol - u nás doma proste vždy bola. Mamina od môjho detstva používala ich lesky a rúže, takže som k nej vždy inklinovala a hovorila som si, že keď budem veľká aj ja budem používať Bourjois. Neviem, či sa počet toho, čo mám doma dá považovať za splnenie tohto výroku, ale teraz som si povedala, že viete čo? Idem spoznávať vody Bourjois viac! Každopádne späť k peelingu! 

Peeling má veselé oranžové jarné balenie, čo sa mi hneď zapáčilo. Hneď potom išla vôňa pomarančov a na treťom mieste bola super cena 3,5€ na http://www.parfemy-elnino.sk/ . To aký bude som netušila a risk bol zase raz zisk!


Peeling poteší každú pokožku! Má konzistenciu masky na tvár - je hutný a výživný (asi prvýkrát som tieto slová použila v kombinácii s peelingom) a tým pádom neskutočne príjemný. Peeling obsahuje veľmi jemné mikropeelingové častice, ktoré sú efektívne, ale veľmi jemné. Naozaj úžasný peelingový mix, povedala by som, že veľmi milo prekvapujúci.
Nemyslím si, že niekto môže mať z tohto peelingu podráždenú pokožku, pretože je jemný ale naozaj zdôrazňujem, že efektívny. Teraz mi napadlo, že si ho možno nechám na leto, keď bude pokožka podráždená slniečkom, vtedy bude super vhod!


A čo som ešte nespomenula! Tú čerešničku na torte! Peeling dokonalo vonia! To ste asi ale čakali :))Skôr ako pomaranč mi to príde ako marhuľová zmrzlina. Alebo ako sladučký marhuľový jogurt! Proste marhuľovo/mliečka sladká vôňa. Mňam!

Prvý jarný výrobok je teda tu a šípim, že ich ešte bude! Inak dnes je vlastne taký malý piatok tak si ho užite v dobrej nálade :))

A čo vy? Prišla na vás už jar? Tešíte sa? Ktoré je vaše obľúbené ročné obdobie?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
Ilu Ilu
AUTHOR
23. marca 2016, 5:51 delete

Pěkný článek! To vypadá moc dobre na jaro

Reply
avatar
Mon Khaai
AUTHOR
23. marca 2016, 7:48 delete

Bourjois milujem, hlavne ich dekoratívku! ♥ A tiež sa vyletňujem/vyjarňujem :D

Reply
avatar
23. marca 2016, 19:17 delete

Má to zlaté balenie :) a úplne to pripomína leto, už aby bolo tu :)
Vanesa´s world

Reply
avatar
24. marca 2016, 19:03 delete

Uz bolo čas po tej zime :)

Reply
avatar