Weleda mandľové čistiace pleťové mlieko


Krémové odličovače ma ešte stále veru neomrzeli! Pleť podľa mňa očistia dôkladnejšie, sú šetrnejšie a odličovanie vlastnými prstami je príjemnejšie ako vatovým tampónikom. Zatiaľ som mala tuším 4 odličovacie mliečka a okrem Hauschku by som sa s kľudom vrátila ku každému (dôvod v najbližšom empties). Teraz mám na poličke opäť ďalšiu super novinku, ktorou je mandľová Weleda.


Weleda sa aj pri tvorbe tohto odličovacieho mliečka držala svojich klasických balení, ktoré podľa mňa len tak ľahko neomrzia. Klasická vytláčacia hliníková tuba má pekný ružový obal, ktorý vo mne hneď evokuje, že výrobok bude určený pre citlivú pokožku. Tuba má 75ml čiže predpokladám, že mliečko mi vydrží cca 3-4 mesiace.


Základom mandľového čistiaceho mlieka je mandľový olej, ktorý je super pre suchú a citlivú pokožku. Samotné mliečko má veľmi jemnučkú vôňu, v ktorej veľmi veľmi jemne cítite orechy. Neviem, či by som tú vôňu identifikovala, keby som nevedela o aký výrobok ide, ale takto tam cítim, také tie mandle v šupke. 
Mliečko má rovnakú konzistenciu ako všetky mliečkové odličovače - stredne hustú, dobre sa nanášajúcu a rozotierajúcu. Čo sa týka použitia to je fakt jednoduché - nanesiete na nalíčenú pleť a krúživými pohybmi vmasírujete do pokožky. Následne odstránite navlhčeným uterákom alebo vatovým tampónikom. Naozaj jednoduché a príjemné!
Jedinú vec, na čo si treba dať pozor sú očká! Na tie mliečko nepatrí!


Verím, že zloženie tentokrát poteší :)) Mlieko je testované aj pre atopickú pokožku a obsahuje iba čisté prírodné suroviny. Na obale nájdete aj certifikát NATRUE, ktorý znamená garanciu najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky. Mlieko neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumáciu ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.


Predpokladám, že toto mliečko mi akurát vystačí do leta, kedy ho vymením za nejaký ľahší (asi vodový) odličovač. Zatiaľ som však mega spokojná a je radosť odličovať sa s ním každý večer.

A čo vy? Ako sa odličujete radšej? Vodou alebo krémom? Čo máte teraz?

Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
Lucie GLAM
AUTHOR
2. marca 2016, 12:58 delete

Já mám radši vodu, nevím proč, ale weledu mám celkově ráda. Docela mě krém na odličování zaujal možná vyzkouším:)

Dnes u mne na blogu Army outfit :

www.lucieglam.blogspot.cz

Reply
avatar
2. marca 2016, 16:49 delete

Od Weledy jsem si objednala mandlový sprcháč, jako úplně můj první produkt od Weledy, tak uvidíme :D
Denisse Beauty

Reply
avatar
2. marca 2016, 17:52 delete

Ta mandlová řada mě zaujala, ale zatím jsem nic nepořídila :) Já odličuju micelárkou.

Ili Libertad

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
2. marca 2016, 19:59 delete

Určite by som ho prijala aj ja :)

Reply
avatar
2. marca 2016, 20:41 delete

Nejdříve čistící gel, mlíčko, pleťová voda! :-) Malíčku vypadá skvěle! :-)

Reply
avatar
3. marca 2016, 21:56 delete

Je to naozaj super šetrný odličovač :)

Reply
avatar
3. marca 2016, 21:57 delete

Ja sa v lete asi zase vrátim k micelárke, ale dovtedy si užívam mliečka :)

Reply
avatar
3. marca 2016, 21:57 delete

tak šup to do drogérie :)

Reply
avatar
3. marca 2016, 21:58 delete

tak ty si mega precízna :)

Reply
avatar
27. februára 2017, 13:15 delete

Najnovšie som toto mlieko začala používať aj ja. Je veľmi jemné, naozaj ako šité na moju pleť, lebo mlieko, čo som mala pred tým, ma trochu dráždilo, najviac popri očiach. Síce je v návode napísané, že do okolia očí, by sa nemalo nanášať, ale mne vôbec neprekáža. Vôňa mi trošku pripomína marcipán :) Inak mám z tejto rady aj madlové telové mlieko a tiež je skvelé, už sa chystám na mandlový sprchový krém.

Reply
avatar