Zubná pasta Mediblanc


Posledné mesiace som bola trochu rozšafná na parfums, takže som si doma nahromadila toľko vzoriek Medi Blanc Whitening pasty, že by som kľudne inú pastu ani nemusela dva mesiace kupovať. Aby ste chápali - posledné mesiace parfums ako darček pribaľuje práve túto pastu, takže ak si tam niečo kúpite dojde vám spolu s vašou objednávkou. Ja som mala 4 objednávky, moja mamina, ktorá neznáša vzorky mala 2 objednávky čo spolu robíb 6 pást. A to sa potom už naozaj dá testovať aj tester. Ak nepoznáte značku Medi Blanc nevadí, ja som pred mesiacom nebola o nič múdrejšia. 
Značka si svoju obľúbenosť vybudovala jednak na dobrých účinkoch a jednak na kvalitnejšom zložení.  Neobsahuje syntetické sladidlá, SLS / SLES ani dráždivé konzervanty. Ako jedna z mála pást je dokonca bez fluoridu, peroxidu a parabénov.

Medi Blanc má vo svojom portfóliu tri pasty - bieliacu, pre citlivé zuby a na ochranu ďasien. Škoda, že nedali na výber z každého druhu, mňa osobne by rovnako ako táto bieliaca lákala aj tá pre citlivé zuby. Vyššie som spomenula, čo všetko pasta neobsahuje ale rovnako zaujímavé je aj to, čo pasta obsahuje. Nájdete v nej mikronizované siliky (čo sú častice, ktoré na seba vedia naviazať dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako samé vážia), mikronizovaný fosfát (chráni a posilňuje zubnú sklovinu) a prírodné sladidlá (vďaka ktorým si udržíte dlhšie svieži dych).

A teraz okom recenzentky :) čo ma prekvapilo je, že pasta má v celku divnú chuť. Ako som čítala, že má v zložení mätu, čakala som niečo ako Marvis, ale výsledok je skôr niečo ako Lacalut. Nie je to zlé a po dvoch použitiach si zvyknete, len nie je to ani bežná zubná pasta. 
Čo sa týka samotného účinku, paste treba uznať, že výsledok uvidíte asi po 4 použitiach. Nebudete síce ako Ross Geller po bielení zubov, ale výsledok naozaj uvidíte. Zuby sú navyše lesklejšie a aj keď si po nich prejdete jazykom sú jemnejšie.


Ak si teda niečo plánujete kupovať z parfums nezabudnite si prihodiť do košika zdarma darček, aspoň vyskúšate fancy pastu. Ja mám vystarané o pasty na cesty na najbližší rok, tak možno ešte niekedy pribudne recenzia po dlhšom čase.

A čo vy? Ste ochotné investovať do pasty? Koľko? Skúšali ste bieliace pasty? Alebo profesionálne bielenie?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
5. marca 2016, 7:33 delete

Tuhle pastu chci už dlouho vyzkoušet, takže vzorek by byl super. Ale když já z Parfums zrovna nic nepotřebuji :-(
O všem? Ovšem!

Reply
avatar
Nicolland
AUTHOR
5. marca 2016, 11:10 delete

Mám rada zdarma darčeky, aj ked tie vzorky sú niekedy na nervy, no vidím, že tieto sa oplatili. :D

http://nicolland.blogspot.co.at

Reply
avatar
5. marca 2016, 15:26 delete

Také mám těchto vzorků dost a pasta mně celkem baví.

Reply
avatar
Roumí blog
AUTHOR
6. marca 2016, 20:03 delete

Mam tak isto vzorku ale chuť mi nepripadala nejaka extra iná dokonca som uvažovala o jej kúpe ale to sa ešte uvidí:)

Reply
avatar
6. marca 2016, 21:31 delete

nie? Tak potom možno len mne prišla :)

Reply
avatar
6. marca 2016, 21:31 delete

jj super darček dali:)

Reply
avatar
6. marca 2016, 21:32 delete

tým, že toto je v podstate cestovné balenie je super :)!

Reply
avatar
6. marca 2016, 21:32 delete

jeeejda, ale možno bude ešte pokračvať a dovtedy sa ti niečo minie :)

Reply
avatar
Mon Khaai
AUTHOR
7. marca 2016, 8:02 delete

Tiež mám doma túto vzorku, zvyčajne na mňa bieliacie pasty neúčinkujú, no táto je výborná!

Reply
avatar
Amie
AUTHOR
8. marca 2016, 8:10 delete

Já jich mám pět a už bych taky uvítala i nějakou miniaturku parfému :D Ještě jsem ji nezkoušela, schovávám na cestování, tak uvidíme :)

Zrzavá katastrofa

Reply
avatar