Elegantný pondelok


Aj napriek tomu, že čelenky nenosím tak často akoby som chcela zbožňujem ich! Dokážu dodať celému looku super šmrnc a vyzerajú štýlovo. V mojej zbierke ich mám asi 6 a každoročne mi nejaká pribudne. S kľudom na srdci sa priznám, že väčšina z nich pochádza z http://postovnezdarma.cz/  odkiaľ je aj táto dnešná. Sú to zvyčajne kúsky za pár eúr, o ktorých si vždy myslím, že vydržia leto a potom sa zničia, ale opak je pravdou. Niektoré ma sprevádzajú už niekoľko rokov a myslím si, že naším jediným dôvodom na to aby sme sa rozlúčili bude, ak jednoducho prestanú byť v móde. 


Asi pred mesiacom som na danej stránke našla túto ozdobu do vlasov, a bola to láska na prvý pohľad. Obávala som sa, že vyzerá mierne svadobne ale povedala som si, challenge accepted a v lete si ju nejako pekne nastajlujem. Bohužiaľ som sa s tým ešte nestihla vyhrať, ale chcela som vám ju ukázať čo najskôr, pretože niektoré výrobky sa tam míňajú ako teplé rožky, tak ak sa vám náhodou zapáči treba hľadať hneď. 

Nie je to čelenka, je to skôr taký kvetinová ozdoba, ktorú si prichytíte vo vlasoch sponkami. Na oboch stranách má určené miesto, kde si ju prichytíte, takže žiaden problém. Ja som si ju nastajlovala ako keby na bok vlasov, ale vy si ju môžete dať dopredu, dozadu, doľava, doprava - kam len chcete.


Ja sa pri jej stajlovaní budem snažiť o jemný romantický look, ale ozdobu si viem kľudne predstaviť aj na hocijakej neveste. Je naozaj pekná, elegantná a pôsobí neskutočne romanticky. Stojí okolo 6€, čo nie je vôbec veľa, obzvlášť ak hľadáte niečo ako budúca nevesta!

Keď na to príde počasie, určite vám ukážem môj finálny výsledok a budem sa tešiť na vaše komentáre :)

A čo vy? Čelenky hot či not? Máte nejaké? Kde si ich kupujete? 
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
18. apríla 2016, 6:47 delete

Top čelenka! Krásna! Musím kuknúť aj ja, lebo mam doma len tie obyčajne, tenké, jednofarebné :)

Reply
avatar
18. apríla 2016, 22:15 delete

Moc pěkné. Ta čelenka ti moc sluší!!

Reply
avatar
19. apríla 2016, 22:51 delete

Dakujem Vám som rada ze sa páci :)

Reply
avatar