Vedeli ste, že Rexona Active Shield bojuje proti baktériám?


Niektoré výrobky sú fancy a o niektorých sa proste oplatí vedieť. Lebo ich jednoducho potrebujeme a používame denne. Recenzie na deodoranty tu vidíte v pravidelných intervaloch podľa toho, ako ich míňam. Je to jediný výrobok v ktorom idem vyslovene porade. Jeden miniem, druhý začnem (mám u neho paranoju, že sa ten deodorant zasekne a keď ho nebudem používať prestane fungovať. Hlúpe viem, ale každý máme svoje fóbie :) . A dnes tu mám dokonca duo, pretože výnimočne máme s manželom na poličke dvojičky. 

Ak čítate moje recenzie videli ste, že náklonnosť k Rexone som si vybudovala niekedy začiatkom minulého roka. Na predminulé Vianoce som dostala vianočný balíček s Rexona antiperspirant a bola som viac ako milo prekvapená aké boli dobré. Od vtedy som na nich natrafila v drogériách vždy v akcii keď som nejaký potrebovala a naše partnerstvo bolo na svete. Teraz na regáloch svieti najnovšia novinka Rexona Active Shield, ktorá pomáha eliminovať baktérie, ktoré spôsobujú zápach v podpazuší a navyše postupne uvoľňuje vôňu, aby sme boli voňavé a svieže celý deň.


Možno som posledná na svete, ale ja som úprimne netušila, že samotný pot nepáchne, na vine sú baktérie, ktoré sa v podpazuší vyskytujú. Ževraj tam máme 4 baktérie, pričom najviac zloby robí korynobaktéria a stafylokoky - tie spôsobujú ten nepríjemný zápach. Team v Rexone sa tomu pozrel na ,,kloub" a uvaril špeciálne zloženie, ktoré sa tieto baktérie snaží eliminovať. Okrem toho má ešte jednu špeciálnu vlastnosť - vôňu vypúšťa postupne, čiže sme pekne chránené celý deň.

Dámska verzia ma neskutočne prekvapila svojou vôňou. Myslím si, že antiperspiranty sú super vec, ale v mojej hlave sa delia do dvoch kategórií. Jedna je super sladká, na ktorú buď máte náladu alebo nie a druhá je nuda - deodorantová. A tento je veru kategória číslo tri - príjemná, nerušivá vôňa, ktorá ešte aj poteší. Je možno jemnučko sladko citrusová, ale v zásade je len príjemná pomerne rýchlo sa vytratí a ostane len svieži pocit.

Čo sa týka výdrže, chválim rovnako, ako tie klasické, čo som mala pred ňou. Ja som ok reálne od rána do večera, bez nejakého štípania, svrbenia. Proste veľmi príjemný antiperspirant do 3€ (aj lacnejšie).
Príjemná je aj pánska verzia, akurát vonia úplne inak. Viem, že je to logické, ale ide mi nielen o samotnú vôňu ale aj intenzitu. Kým tá dámska je skôr príjemne ľahká tá pánska je veru intenzívna. Silná pánska vôňa. v ktorej ja osobne cítim trochu ihličie. Tú vôňu určite aj vy poznáte - je to vôňa pánskych sprchových gélov alebo športových voňaviek. 

Nemusíte sa však báť, vôňa sa nebije s parfémom, po pár minútach vyprchá a ostane len ochrana pred potom a zápachom. 


Za mňa super kombo, ktoré odporúčam ak sa vám minie antiperspirant. Ja som si na Rexonu v poslednej dobe zvykla a veľmi rada sa k nej vraciam.

A čo vy? Aký máte teraz antiperspirant? Sprej, tuhý či guličku?
Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
Mačka
AUTHOR
5. apríla 2016, 6:53 delete

Vseobecne vsetky taketo antiperspiranty ovplyvnuju osadenstvo mikroorganizmov v podpazusi a okrem neuziticnych zmiznu aj uzitocne. No a potom vznika pach. Zacarovany kruh.

Reply
avatar
Mon Khaai
AUTHOR
5. apríla 2016, 8:55 delete

Rexonu som kedysi dáááávno rada používala, má skvelú vôňu, ale to bolo asi tak všetko :D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
5. apríla 2016, 14:32 delete

ehmm...trosku ma zmiatlo, ze pises o deodorante, aj ked toto je antiperspirant...ma to iny posob fungovania...deo je hlavne o tom boji proti bakteriam, ktore rozkladaju pot na smrad...antiperspirat ma v sebe alu soli...to poteniu zabranuje uplne. J.

Reply
avatar
Dendy
AUTHOR
5. apríla 2016, 15:39 delete

Nevěděla jsem to, Rexonu mám velmi ráda.

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
5. apríla 2016, 16:42 delete

Musím ju vyskúšať! :)

Reply
avatar
Daniela P
AUTHOR
5. apríla 2016, 16:58 delete

Zaujímavé... ja som si obľúbila Deodoranty od Baley, ale môj obľúbený prestali vyrábať a tak asi vyskúšam niečo prírodnejšie, predsa len chémie je okolo nás dosť. (: ale kedysi som tiež používala Rexonu.
Daniela

Reply
avatar
5. apríla 2016, 21:39 delete

Rexonu nemusím, ale super článek =)
seulementteresa.blogspot.com

Reply
avatar
7. apríla 2016, 8:25 delete

prečo? Ak si dlho nijakú nemala, radím vyskúšať podľa mňa sú super :)

Reply
avatar
7. apríla 2016, 8:26 delete

A ktorý si mala obľúbený? Podľa mňa ich hlavne treba striedať aby si pokožka nezvykla :)

Reply
avatar
7. apríla 2016, 8:26 delete

Tak som rada, že som priniesla niečo nové :)

Reply
avatar
7. apríla 2016, 8:27 delete

Súhlas! Vôňa je neskutočne príjemná! A podľa mňa aj pekne chráni, ja som veľmi spokojná :)

Reply
avatar
7. apríla 2016, 8:28 delete

JJ to tak býva často, niečoho sa síce zbavíme, ale iné dojde :/

Reply
avatar