Výlet do Cannes s Biodermou


Kto sleduje môj blog alebo youtube, mohol vidieť toto video (klik), kde mi nedalo nepochváliť sa s tým, že som vyhrala zájazd do Francúzska s Biodermou. Kto ho nevidel, tak už viete :) podarilo sa mi vyhrať zájazd s Biodermou, čo bola pre mňa radosť a top zážitok tohto roku! Zájazd je už bohužiaľ za mnou a verím, že netrpezlivo čakáte na fotky alebo video, tak dnes je to teda tu! Viem, že sa u mňa delíte na dve skupina, jedna stále (možno viac) preferuje písané príspevky a fotky a druhá časť sa teší na video, tak každému podľa chuti :) Pripravila som si pre vás poriadnu nádielku fotiek ako aj moje prvé vlogové video, kde uvidíte Bioderma továrne, všetky outfity, obe prekrásne mestá či ako vyzerajú ľudia, ktorí stoja za Bioderma produktami:)


Dajte určite vedieť, čo sa vám páčilo viac a pekné čítanie, alebo pozeranie! 

Do výlet sme vyhrali tri blogerky - ja, Vierka z My new beauty book a Lucka z http://www.isabelle.sk/ a okrem toho s nami išla vizážistka Lucka, alebo skôr Lucid Style, ktorú väčšina z vás môže poznať z nákupných maniačiek alebo selfies konkurujúcich Kim Kardashian :) No proste, ten najlepší babinec, aký si dokážete predstaviť. Myslím si, že všetky tri vrátane Danky z Biodermy sme si neskutočne sadli a aj keď Cannes bolo nenormálne úžasné, rovnako by sme sa zabavili aj pri Balatóne :) Poznáte to, často to nie je o mieste ale o ľuďoch :) 

 V Cannes sme bývali v krásnom hotely Le Gray d Albion, ktorý sa nachádzal hneď v centre mesta na Croisette. Doteraz som vždy bývala v Cannes v hoteloch, ktoré boli zariadené tak historicky a tento bol vnútri zariadený moderne, čo bola pekná zmena. Ak chcete vidieť, ako vyzerala moja izba, stačí kliknúť na video hore :) A že bola fakt pekná! :)
Okrem moderných izieb musím napísať, že hotel mal prekrásne lobby a úžasné raňajky! Jasné, že aj jedno aj druhé nájdete vo videu :)
 

Prvý deň bolo neskutočne teplo a bol by hriech neísť na pláž. S babami sme sa hneď prezliekli a utekali sme na pláž. Niektorí francúzi sa aj kúpali (otužilci), na to sme my nemali, ale poviem vám, prechádzka padla rovnako dobre. More a slniečko sú tí najväčší nabíjači energie a neverili by ste, koľko urobí jedno poobedie pri mori. Tento týždeň budem v robote ako med :) Oddýchnutá a plná energie!

 Inak Bioderma plánuje veľké výrobkové novinky! Neviem, či sú alebo nie sú tajné, ale minimálne tieto micelárne obrúsky sú už vo francúzsku v predaji! Škoda, že ešte nie sú u nás, hneď by som ich otestovala v New Yorku,ale hrozne sa teším aj tak! Pri hotely sme našli aj obchodík Jo Malone, a ovoňala som novú limitku The Herb! Žiadna vôňa neprekonala Peony&Blush, ale ak máte radi trávové resp. citrusové vône bežte do Viedne :) Tam ju majú tiež.
Druhý deň sme mali poriadne nabitý! Prehliadka Bioderma továrne, kurz líčenia s francúzskym celebritným vizážistom Fredom Marinom a krátke info o nových trendoch v Bioderme. Jasné, že všetko a ešte viac nájdete vo videu :) Tak nezabudnite klikať ak vás zaujíma viac :) Viete, čo ma inak prekvapilo najviac? Že prvý výrobok Biodermy nebola micelárna voda, ale Nodé šampón!Tieto dámy stoja za novými výrobkami a peknými Bioderma kampaňami. A ten pán? No predsa Fred Marin!
 


Inak pikoška zo zákulisia - vedeli ste, že Hydrabio Perfecteur obsahuje podrtené perly? Preto tak krásne rozjasňuje a dodáva pleti peknú farbu. Ja som ho používala každý deň od rána do večera a make-up držal výborne :) Ak vás láka vyskúšať, tak sledujte môj blog giveaway o neho bude čoskoro :)Po vzrúšo - dobrodrúžo doobedí nasledoval pravý francúzsky trojhodinový obed o ktorom sa v celku dosť tiež dozviete vo videu :) Bol v jednej z najkrajších reštaurácií Le Pigonnet. reštaurácia mala nielen prekrásne priestory, ale aj úžasnú záhradu v ktorej ste sa naozaj cítili ako v provensálskom raji :) No veď klikajte a kochajte sa :)


A na záver úžasné mestečko Aix en Provence. Tu mi dievčatá z Biodermy urobili neskutočnú radosť, pretože sme mali súkromnú prehliadku so sprievodcom. Nakoniec sme na nej skončili len 4, takže o kopec pikošiek a tajných zákutí bolo postarané. Tieto malé mestečká sú úžasné - majú neskutočnú atmosféru a kopec malých obchodíkov, reštaurácií a parkov, kde môžete sedieť hodiny.

Neviem, koľko z vás je ako ja - ale ak ste foodie nech sa páči jedlové okienko :) Dajte vedieť, ktoré jedlo sa vám páčilo najviac :)

A pár fotiek na záver :)

No bolo nám super :) ďakujem ešte raz Bioderme za super výlet, Danke za super organizáciu, babám za najsamlepšiu spoločnosť a akoby naša litovská spolu-blogerka povedala, Eduardovi (šéfovi Biodermy), za to, že to vymyslel :)

Dúfam, že sa vám video a fotky páčili a dajte určite vedieť v komentároch dojmy :)
Previous
Next Post »

26 komentárov

Pre písanie komentárov
Zuzanka
AUTHOR
11. apríla 2016, 8:56 delete

Wau, musela to byť pecka :)

Reply
avatar
Alfa
AUTHOR
11. apríla 2016, 9:38 delete

To muselo byť fakt super... krasne zážitky, všetko. A vydarený vlog. :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
11. apríla 2016, 9:42 delete

Úžasné, je čo závidieť, ale samozrejme v dobrom :) len mne na videu strašne vadilo to tvoje strašne pri pekných veciach, skús to zameniť za veľmi :) a inak mohla by si spraviť viedo na natočenie vlasov lebo ked tie krásne vlasy si vytvorila za asi päť minút (to mi vychádza z tvojho časového priestoru) tak si PROSIM VIDEO S NÁVODOM :)))

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
11. apríla 2016, 9:47 delete

Wau úžasné aj vlog aj fotky :) len škoda, že škoda, že nie je obraz na celú obrazovku, skús to do NY napraviť, teda dúfam, že budu vlogy uz tvojou súčasťou aj nadalej! Ja sa tak ľahko nikam nedostanem a aspoň takto si to pozrieť je pre mňa bomba a ty si vravela, ze rada cestujes aj ked len na víkendy, tak by bolo fajn viac vlogov, aj ked verim, ze je to zásah do súkromia, ale to uz aj natáčanie videí :)

Reply
avatar
Daniela P
AUTHOR
11. apríla 2016, 10:04 delete

Uúúúžasné fotky! Určite si si to užila...

Daniela

Reply
avatar
Mon Khaai
AUTHOR
11. apríla 2016, 10:56 delete

Je tam krásne! A vlog sa ti naozaj vydaril! :)

Reply
avatar
Laura R.
AUTHOR
11. apríla 2016, 11:21 delete

Cannes je naozaj čarovné miesto a veľmi ti prajem tento výlet, zaslúžiš si to :) Video aj fotky sú skvelé a teším na všetky novinky, ktoré Bioderma pripravuje, pretože v poslednej dobe nepoužívam nič iné <3

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
11. apríla 2016, 11:39 delete

Já mám někdy chut na čtecí články a někdy spíše na videa, je fajn, že děláš oboje aby si čtenáři/ sledovatelé mohli vybrat.
Před chvíli jsem dočetla příspěvek o této akci už na jednom blogu a vůbec mi nevadí, že ho čtu i na tvém, každá máte jiné zážitky a jiné fotky. Každopádně u obou jde poznat, že se akce povedla a bylo to skvělé, i podle těch fotek... bylo už moře teplé? :)

Somethingbykate

Reply
avatar
11. apríla 2016, 12:11 delete

Nádherné fotky! O jídle ani nemluvím :) Máš strašně příjemný hlas :)

Simply Janet

Reply
avatar
11. apríla 2016, 15:59 delete

Jeeej super vlog :) mali ste naozaj pestrý program, ale to dlhé obedovanie by som asi nezvládla pri mojej neposednosti :D Teším sa na ďalšie tvoje videa!

Reply
avatar
11. apríla 2016, 17:24 delete

To je super článek, nádherné fotky. Jdu mrknout na vlog. Máš skvělé vlasy :)

Reply
avatar
11. apríla 2016, 18:52 delete

Krásné fotky a to jídlo vypadá opravdu skvěle. :D
http://life-of-pandas.blogspot.cz/

Reply
avatar
11. apríla 2016, 19:27 delete

Tak dúfam, že sa vlog páčil :)

Reply
avatar
11. apríla 2016, 19:27 delete

To som rada, že to niekto ocení :) chápem, že niekoho baví viac to a iného to, takže každý podľa svojho gusta :)

Reply
avatar
11. apríla 2016, 19:28 delete

o a zabudla som odpovedať - more bolo ako ľad :)

Reply
avatar
11. apríla 2016, 19:28 delete

Máš sa na čo tešiť :) povedala by som, že jedna lepšia ako druhá :)

Reply
avatar
11. apríla 2016, 19:29 delete

Ďakujem :) som rada, že sa páčia :)

Reply
avatar
11. apríla 2016, 19:31 delete

určite napravím :) preto sa video volá vvs vlog - vertical video syndrome :D človek sa bohužiaľ niekedy učí z vlastných chýb, takže o týždeň napravím :) vlog určite bude, bola sranda to natáčať tak o niekoľko dní ďalší a verím, že podarenejší :)

Reply
avatar
11. apríla 2016, 19:32 delete

Inak to už je aj natočené :) Presne to, čo píšeš :) vlny za pár minút :) takže sleduj blog, myslím, že pojde ako prvé keď dojdem z NY:)

Reply
avatar
11. apríla 2016, 20:52 delete

Aj vlog aj blog sú úplne skvelé ! len tak ďalej ☺

Reply
avatar
Cotton Latte
AUTHOR
12. apríla 2016, 15:47 delete

To muselo být úžasný, hrozně ti to závidím :) Hlavně fotky jídla se mi moc líbí haha, dala bych si vše! -L

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
13. apríla 2016, 15:57 delete

to je škoda, že bylo tak studený :/

Reply
avatar