Schwarzkopf Blond MeOd kedy som mala minulý rok v Mexiku slniečkový šampón Schwarzkopf moja náklonnosť voči tejto značke vzrástla o 1000%. Doteraz je to pre mňa jeden z najlepších šampónov aké som kedy mala a zaručene si ho kupujem k moru v lete zase. Pred pár mesiacmi som spomínala, že som si kúpila strieborné šampóny z drogérky a táto kúpa nedopadla dobre. Odhliadnuc od toho, či mám alebo nemám vlasy dostatočne svetlé na to, aby som mohla vidieť výsledok tie šampóny vlasy neskutočne vysušovali a robili ich neuveriteľne krepovatými. Nakoľko som idei strieborného šampónu verila, kúpila som si Schwarzkopf BlondMe šampón a kondicionér. Šampón je určený pre studené blond farby a kombinoval dve veci, ktoré ma presvedčili ku kúpe- mal super recenzie a priaznivú cenu. Ak k tomu pridám moju predošlú super skúsenosť s touto značkou nebolo o čom. Kým sa pustím do samotnej recenzie, veľmi sa mi páči balenie oboch produktov - pekná metalická strieborná pôsobí luxusne a na poličke naozaj veľmi pekne.
Samotný šampón bohužiaľ nevonia vanilkovo ako jeho slniečkový predchodca, ale vonia pekne, neutrálne, čisto. Má besne modrú farbu (ako všetky, ktoré majú vyťahovať žlté tóny) a ideálne je nechať ho vo vlasoch aspoň dve minútky. Čo sa týka samotného výsledku, tie časti, ktoré mám vyslovene blond si držia veľmi peknú farbu a hlavne vlasy nie sú suché.


Samozrejme, že (ne)suchosť je daná v kombinácii s kondicionérom, ktorému by som vytkla len to, že ten už nie je modrý t.j. farbu už nevyťahuje. Kondicionér Blondme je čisto regeneračný, vlasy vyhladzuje, dodáva im hydratáciu (ktorú svetlé farbené vlasy potrebujú ako vzduch). Vlasy sú po ňom krásne rozčesateľné, hydratované a lesklé - videli ste na video ,,starostlivosť o namáhané vlasy".  Ideálne je, ak ho necháte pôsobiť aspoň 5 minút, ale robotu si odvedie už po 2.

Ako som spomínala oba výrobky sú podľa mňa cenovo prijateľné  - oba stoja okolo 5€/kus. 

Ak máte teda svetlé vlasy toto je dvojka, ktorú vám môžem odporučiť. K tej predošlej sa už ani nejdem vracať, stále trvám na tom, že to bola (a je) katastrofa.

A čo vy? Ako ste na tom s výrobkami Schwarzkopf? Mali ste nejaké? Páči sa vám metalické balenie?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
18. júna 2016, 6:00 delete

Schwarzkopg má úžasnou vlasovou kosmetiku! A obaly téhle řady jsou úžasný :)

Simply Janet
Realash - sérum na růst řas GIVEAWAY

Reply
avatar
19. júna 2016, 9:29 delete

Uz sa chystam na jeho kupu, pretoze mi konecne dosiel ten od Shaumy a potrebovala by som teda nieco lepsie :)

Reply
avatar
Blondesome K.
AUTHOR
22. júna 2016, 19:21 delete

Že ja se vždycky necham nalákat na nějaký nový Silver šampon. :D už jsem mam asi čtvrtou značku a vždy se necham zlákat na jinou. Ted teda mam Matrix a ten vážně neni špatný, také doporučuji :)

A až mi dojde, odsunu opět koupi Matuschky a zkusim tenhle :) diky za tip!

Reply
avatar